2733
2734
عنوان

در مورد حکیم نباتی

| مشاهده متن کامل بحث + 298704 بازدید | 1970 پست
سلام بچه ها
خوبید
من امروز کل صفحه های تاپیک رو خوندم
واسه غزل جون بسیار خوشحال شدم و واسه خواهز مانی عزیز دعا می کنم ایشالله خدا بهش یه نی نی سالم و صالح بده
به نظر من به خواهرت بگو توسل کنه به مادر سادات.ایشالله خدا به آبروی حضرت زهرا یه نی نی ناز و با هوش و سالم بهش بده.
راستی یه چیزی!
ما هم 5 6 سال پیش یه همسایه داشتیم که ام اس داشت.رفت پیش آقای نباتی و خدا رو شکر بییماریش کنترل شد
منم می خوام این ماه برم
5 ماه اقدام کردم و فهمیدی شو شو واریکوسل داره
فقط یه سوال.ما نمازهامون رو سعی می کنیم اول وقت بخونیم.منم خودم چادریم
فقط اینکه تو شرطش اینه 40 روز چادر سر کنیم؟آخه منم دو هفته پیش که شمال بودم یه جایی که خلوت بود چادرم رو درآوردم.ولی بقیه جاها همیشه چادر دارم.حتی خونه.از این به بعدم رعایت می کنم.حالا می شه این هفته بریم؟
یه چیز دیگه غزل جون!
اون نبات ها رو تو ایام تخمک گذاری باید بخوریم یا بعد از گرفتن نبات هر وقت که نزدیکی داشتیم؟
ترو خدا جواب بده زودتر
هر وقت هم که بگی می آم تا با هم راحت تر صحبت کنیم دوست من
واسه من و همه منتظرا دعا کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستای عزیزم.من خودم رفتم اونم چهاربار پیش حاج آقانباتی.درسته شفا از خداست ببینید ....ماجرای خودم رو تعریف میکنم.من هم چشمام قوز قرنیه داره هم فیبرومای بزرگ که بارداریم سخته و پر از ریسک.اتفاقی از طریق دوست شوهرم آشنا شدم.اولین بار برای اولاد رفتم و نتیجه نگرفتم چون بیماریی داشتم که باعث عدم بارورری میشه وقتی زنگ زدم و توضیح دادم به دستیار آقا ایشون گفتند اول برای بیماری اقدام کنید منم برای فیبرومم رفتم البته با تماس قبلی شوهرم ایشون نبات دادند و من تو آب حل کردم و خوردم تا آب تموم شه درسته به طور کامل دفع نشد ولی خیلی خیلی بهتر شد که البته اونم دلیل داره که فیبرومم خوب نشد که توضیحش میدم،برای چشمم رفتم با اینکه اصلا در مورد بیماریم چیزی نگفتم ولی خودش وقتی پیشش نشستم دستشو آورد روی چشمام و دعایی خوند و نباتی داد وحالا علت اینکه میگم فیبرومم به طور کامل خوب نشد برمیگرده به یقین.ببینید شفا از خداست و ما باید یقین داشته باشیم که خوب میشیم تو همین تاپیک یکی برای سقط مردد بود آقای نباتی گفتند صبر واقعا اگه صبر میکردند و تو یقینشون تزلزل راه نمیدادند خوب میشدن اعتقاد هزار درصدی به خوب شدن، که من و خیلی های دیگه اینجوری نیستیم خود من با این که چهاربار رفتم ولی باز میگفتم مگه میشه نبات خوبش کنه با علم به اینکه میدونستم واقعا میشه بازم متزلزل بودم

وقتی یکی برای اولاد میره میگه تا ماه چهارم نرید دکتر ،هیچ سونویی هم ندید منظورش رو پرسیدم از دستیار و دوست نزدیکش...یعنی این که نبات تا 4 ماه اثرش می مونه ماه اول نشد ماه بعد تا 4 ماه و بیشتر.بعد از بارداری اگربازم میگم اگر یقین کامل باشه بچه هیچیش نمیشه من خودم با خانومی که تو صف اونجا نشسته بود و بچش رو آورده بود صحبت میکردم قسم میخورد تا ماه آخر بارداری هیچ دکتری هم نرفتم تحت نظر هیچ دکتری نبودم و هیچ سونویی ندادم.....چون یقین حاجآقا و یقین ما خودش همه چیز رو نرمال و اصولی میکنه....فقط یقین و اعتقاد کامل...والا نماز 40 روزه باعث نزدیکیمون به خدا میشه دعا صبحگاهیمون باعث حاجتمندی میشه حتی نزدیکی با حضور قلبمون تو صبحم همینه.......والا هیچ نفعی برای حاج آقا نداره کاش یقین پیدا میکردم و الان مادر بودم این ماجراها مربوط به 3 ماهه پیشه...دوباره هفته بعد میرم حتما از خدا حاجت میگیرم....
خدایا میشه منم مادر شم.الهی رضم به رضائک
سلام ترمه جونم فکر میکنم که میتونید این هفته برید خدا اینقدرها هم که ما فکر میکنیم نسبت به بنده هاش سخت گیر نیست برعکس خیلی رئوف ومهربونه همین که تصمیم گرفتی که از این به بعد چادر سرت کنی کافیه در مورد نبات هم قبل از نزدیکی بخورید من خودم دو روز مونده به پری رفتم پیش حاج آقا نبات را که گرفتیم لای قران گذاشتم وبلافاصله بعد از پاک شدن خوردیم که خدارا شکر جواب گرفتیم انشالله زودتر مامان بشی وبیایی خبر خوش به ما بدهی

مامان منیل جان من کاملا باحرفات موافقم من سه بار میکرو کرده بودم واندومتریوز داشتم که بارداری را با مشکل روبرو میکنه همسرم هم که اصلا اسپرمش در حد صفر وخیلی کم بود ماهزینه میکرو را کنار گذاشته بودیم با اینکه میخواستیم بریم پیش حاج آقا ولی باز ته دلم خیلی اعتقاد نداشتم وبه میکرو فکر میکردم تا اینکه یک روز رفتیم کتاب حاج آقا راخریدیم و خوندیم سر درد گرفته بودم هضمش خیلی سخت بود چند روز بعد با همسرم رفتیم وتمام پولی که برای میکرو کنار گذاشته بودیم وسایل خونه و... خریدیم گفتیم ما حتما از این جا جواب میگیریم یعنی دلمون راقرص وایمانمون را قوی کردیم وخدارا شکر هم جواب گرفتیم من فکر میکنم ما چطور پیش دکتر برای خوب شدن بیماری چندین بار میریم اینجا هم اگر خدایی نکرده با یکی دو بار جواب نگرفتید ولی بازم برید وخسته نشوید
بر یوسف گمگشته زهرا صلوات
2728
ممنونم غرل جون
از ته ته ته دلم خوشحال می شم وقتی می بینم با این شرایط سخت همون بار نتیجه گرفتی
فقط ببخش من این قدر سوال می پرسم!
شما همون ماه اول باردار شدی؟
حاج آقا می گن تا آخر بارداری نباید سونو و دکتر رفت یا فقط تا پایان ماه 4؟
یعنی غربال گری وتعیین جنسیت هم نباید رفت؟شما چی کار کردی؟
من به اراده خدا و این که نفس گرم مومنین اثر داره ایمان دارم ...می خوام بگم 1 شنبه شوشو بره
لازمه منم برم یا خودش بره کافیه؟
ممنونم غزل جون که صبورانه به سوالای ما جواب میدی
ممنونم غرل جون
من به اراده خدا و این که نفس گرم مومنین اثر داره ایمان دارم ...می خوام بگم 1 شنبه شوشو بره
ممنونم غرل جون
2738
سلام غرل جون
کجایی پس؟
تو که باید حال آدم منتظری که امیدوار شده رو بفهمی.....
کاش بیای با هم حرف بزنیم و به سوالامون جواب بدی....
هر جا هستی ایشالله خودت ونی نیت صحیح سلامت باشی
سلام به همه دوستای عزیزم
ترمه جون منم غزلم ولی نه از نوع جونش .من غزل خالی ام قراره این ماه مامان غزل بشم .آخه این ماه من هم نبات متبرک رو خوردم .
سوالاتت رو جواب میدم ولی خود غزل جون میاد و کاملش میکنه
اول اینکه شوهرت باید تنها بره اصلا نمیشه شما باهاش بری پیش حاج آقا شوهر من هم تنها رفت .
حاج آقا میگن تا ماه 4 نباید سونو رفت .ان شالله ماه 4 که سونو رفتی یه گوسفند قربانی میکنی به نیابت حاج آقا و بین اقوام و افراد نیازمند پخش میکنی.
راستی غزل جون همون ماه اول که رفت نتیجه گرفت.دست راستش زیر سر ما.
دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است
السلام علیک یا ابا عبدالله (ع)
سلا ترمه جونم شرمنده به خدا موقع امتحانات دانشگاهم هستش تا یه کم میخوام استراحت کنم زود میام اینجا تا انشاالله در حدی که اطلاعات دارم در اختیارتون بزارم ببخش اگه دیر میام
1- آره عزیزم من همون ماه اول جواب گرفتم یعنی 13 اردیبهشت رفتم پیش حاج آقا و13 خرداد جواب آزمایشم مثبت شد

2-حاج آقا میگویند تا آخر بارداری نباید سونو بروید امامن دوبار یکبار آخر ماه 8 ویکبار تقریبا آخر ماه نه با اجازه ایشون رفتم هر دو بار را از ایشان اجازه گرفتم یکی از نزدیکان ایشان به همسرم توضیح داده بود که حاج آقا به خاطر ضرری که سونو روی جنین داره اون را ممنوع کرده اما در ماههای آخر ضررش خیلی کمه وگفته بود توی کشورهای اروپایی وپیشرفته خیلی کم سونو انجام میشه که واقعا هم درسته

3- من با توجه به هفته ای که دکتر زد در سه ماهه دوم وبه اصرار زیاد دکترم برای اینکه دلش را به دست بیارم که زیاد به سونو گیر نده بدون سونو فقط آزمایش غربالگری را در آزمایشگاه نیلو که خیلی می گویند دقیق است انجام دادم که خدا را شکر همه چیز خوب بود برای من جنسیت اصلا مهم نبود مامانم هم برای سیسمونی رنگهایی را گرفت که نه پسرانه باشه نه دخترانه مثل قرمز وسبز ونارنجی خلاصه همه رنگها غیر آبی وصورتی

4-حاج آقا بعداز ظهر یکشنبه وچهارشنبه فقط آقایون را می بینند

ترمه جون اگه بازم سوالی داشتی بپرس گلم سعی میکنم زود بیام جواب بدم بازم اگه منتظر شدی معذرت میخوام

غزل جون انشالله زودی بیایی وخبر مامان شدنت را بهمون بدی
بر یوسف گمگشته زهرا صلوات
چه قدر تو مهربونی غزل جون!که با این همه مشغله و کار باز ما رو فراموش نمی کنی
.....
چی بگم والا!کلی خوشحال بودم که یک شنبه بره.....
ولی نمی شه.......
امروز اومد گفت نماز عصرم قضا شد...........!!!!!!!!!!!!!!یعنی باورم نمی شد.خیلی تلاش کردم که گریه نکردم.
آخه خیلی آدم معتقدیه.....خودش یادش نمی اد آخرین بار کی قضا شده بوده.این قدر که نمازاش واسش مهمه
حتی اول وقتی اش!
حالا به همین راحتی این ماه رو از دست دادیم....
برام دعا کنید....خیییییییییییییلی زیاد.................
مامان غزل جون!توام جونی
ایشالله که مامان بشی همین ماه
الان خوندم پیامت رو
ممنون از توضیحاتت
من که این ماه رو خدا نخواست و از دست دادم.ولی ایشالله تو جواب بگیری و بیای دل ما رو شاد کنی عزیزم
من هر روز سر می زنم این جا
اومدی با هم بیشتر حرف می زنیم
سلام غزل جوووووووووون .......

من تمام حرفاتو خوندم ......منم همین دیروز جواب منفی سومین انتقال میکرو رو گرفتم ....

خیلی نا امید بودم تا یکی از دوستان بهم اینجا و حاج اقا نباتی رو معرفی کرد

منم دوست دارم برم پیشش ....ما هم اهل نماز هستیم هم چادر سر می کنم همیشه

ولی اخه من شوهرم ازمایش اسپرمش نزدیک به صفره .....یعنی میشه نتیجه گرفت با این شرایط ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بیای جوابمو بدی ممنون می شم ......منم شش سالو نیمه که منتظرم
.........
2706