2703
2553
عنوان

در مورد حکیم نباتی

| مشاهده متن کامل بحث + 298538 بازدید | 1970 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
غزل جون من و شوهرم یکشنبه 40روز مون تمام میشه شاید همون روز بریم پیش دکتر نباتی شاید هم روز چهارشنبه بریم پیش دکتر نمی دونم که آیا منم باید با شوهرم برم یانه میتونی منو راهنمایی کنی راستی من باید نباتو همون شب که داد بخوریم چون من دو سه روز دیگه پریود میشم یا اینکه بعد از پاک شودن در روزهای تخمک گذاری باید نباتو استفاده کنم مرسی از راهنمایی
2714
تا جایی که یادم بیاد به نظرم 10 سال پیش یه مطلبی در مورد اقای مستجاب الدعوه خونده بودم که یه پیر مرد تو تهران بودن اما اسمشو یادم نیس احتمال زیاد همین حاج اقا نباتی بودن خیلی دوس داشتم ادرسشو گیر بیارم واسه بچه دار شدن میرم پیشش دستون درد نکنه که ادرسشو اینجا گذاشتین
پیر مهر، جناب آقای حسین قنبری قائم، روزهای یکشنبه و چهارشنبه هر هفته ملاقات عمومی دارند. صبح ها برای بیمارانی که قبلا تلفنی نوبت گرفته اند و بعدازظهرها هم برای رفع مشکلات زندگی و نازایی.... حتما توجه داشته باشید که برای نازایی حتما و حتما باید روزی که می خواهید مراجعه کنید 40 روز قبل از آن به هیچ وجه نماز قضا نداشته باشید (هر دو؛ هم زن و هم مرد). شرط اصلی دیگر و مهم ترین شرط حجاب چادر خانم است که چه در روز مراجعه و انشاالله چه بعد از عنایت خداوند و بچه دار شدن نباید تحت هیچ شرایط حجاب تغییر کند. در غیر این صورت (همانند موارد قبلی که این اشتباه صورت گرفته و بچه سقط شده است) ایشان در این مورد به گفته خودشان هیچ گونه تضمینی نمی دهند. پس توجه می فرمایید که بهره بردن از این نعمت الهی کاملا به خود ما و رفتارمان بستگی دارد و پیرمهر واسطه رحمت الهی هستند. پس توجه داشته باشید که حجاب خانم حتما و حتما باید چادر باشد. در صورتی که نمی توانید این حجاب را قبول کنید به پیر مهر مراجعه نکنید چون جواب نمی گیرید و به خدا و واسطه رحمت خدا نیز بی اعتقاد می شوید. موردی که از زبان خود ایشان شنیده ام در مورد خانواده ارمنی بوده که بچه دار نمی شدند و ایشان برای این خانواده شرط مسلمان شدن را قرار داده بودند. البته این خانواده ابتدا قول داده بودند که مسلمان می شوند ولی پس از عنایت خداوند زیر قول خود می زنند و به بهانه اینکه در خانواده و مسلک آنان این کار شدنی نیست و ایشان طرد می شوند از مسلمان شدن سرباز می زنند. با این کار خانم با خون ریزی افتاده و جنین نزدیک به سقط شدن بوده است که با مراجعه به پیر مهر و اظهار پشیمانی و مسلمان شدن با نباتی که پیر مهر عنایت می کنند و دعایی که می کنند خون ریزی قطع می شود. پس در انتخاب مخیر هستید. ولی خب اگر بچه می خواهید باید این شرط ها را نیز قبول کنید. لطفا به ایشان خرده نگیرید.
سلام خانمی
من اول محرم بود که این تایپیک رو دیدم وقتی پست های شما و غزل جون رو دیده بودم خیلی امیدوار شدم امروز دقیقا 40 روزه که من و همسرم تصمیم گرفتیم بریم پیش حاج آقا .یک شنبه همسرم میره تهران که خدمت حاج آقا برسن.وقتی پست جدید شما رو دیدم خیلی خیلی ناراحت شدم ان شاالله که اتفاقی پیش نمیاد و بچه خواهرتون سالم سالم به دنیا میاد به خواهرتون بگید عجله نکنه واسه سقط همیشه وقت هست بهش بگو ایمان داشته باشه .
برای من هم دعا کنید که نتیجه بگیرم.راستی ما تلفنی نوبت نگرفتیم .اینجور که گفته بودید برای ماها حضوری نوبت میدن.
التماس دعا
دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است
السلام علیک یا ابا عبدالله (ع)
عزیزم توی کتاب حاج آقا نوشته بود که دکترا برای خانومی توی سونوگرافی تشخیص داده بودند که جنین جمجمه وسر نداره فکر کنم بهش می گند هیدروسفالی اما رفته پیش حاج آقا ایشان هم گفتند انشاالله بچه سالمه ودیگه سونو نروید ایشان پیش دکتری که حاج آقا معرفی کرده اند رفتند من از خود آن خانوم دکتر شنیدم که گفت من هم توی معاینه اول نتونستم سر جنین را تشخیص بدهم اما با سختی و کلی گشتن سر را تشخیص دادم وبچه سالم به دنیا اومد منم با اجازه حاج آقا توی 7 ماهگی رفتم سونو و خدا را شکر بچه ام کاملا سالم بود به نظر من به حاج آقا اعتماد کنید شاید اینجوری قراره خواهرت دو تا معجزه از حاج آقا ببینه یکی صاحب فرزند شدن ودیگری شفای فرزندش
بر یوسف گمگشته زهرا صلوات
2706