2703
2553
عنوان

رژیم تغذیه دکتر کرمانی

78286 بازدید | 24 پست
مامانهای عزیز از رژیم تغذیه دکتر کرمانی استفاده کردین؟ می گن خیلی خیلی خوبه ،آخه من خییییییییییییلی کمبود وزن دارم می خوام حداقل 10 کیلو چاق بشم تازه شماره تلفنش رو گیر آوردم می خوام مکاتبه ای رژیم چاقیش رو بگیرم به نظرتون مفید می شه؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!111

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام
دوستان من ار رژیمهای درمان چاقی دکتر کرمانی استفاده کردن جواب هم گرفتن ولی بعد از مدتی به حالت قبل و بعضا بدتر از قبل هم برگشتن. من از رژیم ها و کنترل های هفتگی موسسه رژیم درمانی ایرانیان استفاده میکنم. و از کسانی که میشناسم و با این موسسه کارکردن هنوز بازگشت نداشتند.
2456
نکته مهم در مورد موسسه ایرانیان دادن رژیم تثبیت وزن بعد از پایان دوره است.ضمنا دوره کنترل وزن، دوران بارداری، بیماران دارای قندخون و ... وهمچنین دستگاههای شکننده سلولیت، کلاژن ساز و ... هم دارند که البته جیب پر از پول میخواد
2714
رزماری جون
اگه توی گوگل فارسی عنوان موسسه رژیم درمانی ایرانیان رو سرچ کنی بهت میده(www.irandiet.com). شماره رو از اونجا بردار ولی از رژیم اینترنتی استفاده نکن. جالب نیست. مرتجعه حضوری داشته باش. 2تا شعبه داره. شهرک غرب و پاسداران
سلام
از دوستان من هم رفتن ولی چون ناگهانی وزن کم می کنن پوستشون خیلی بد شد، دکترایی خوبن که ورزش صورت میدن و رو ورزش کردن پافشارن، متاسفانه دکتر کرمانی رو ورزش پافشاری ندارن، و دوستان من تقریباً 5 کیلو دوباره اضافه کردن...
سلام دوستان
راستش شوهر من از رژیم دکتر کرمانی استفاده کرد30 کیلو هم کم کرد .اینکه رژیمش خوبه یانه بستگی زیادی به خود فرد داره البته دکترکرمانی درحال حاضر رژیم تثبیت هم داره قبلا نداشت.ولی مساله اصلی حفظ آن بعد از رژیمه .
البته من بارژیم دکتر کرمانی دچار افت فشار وضعف شدم ادامه ندادم ولی درحال حاضر دارم از رژیم خانم دکتر نوروزی متخصص تغذیه در خیابان بهارکرج استفاده میکنم خیلی عالیه وخیلی خوب دارم وزن کم می کنم.
سلام دوستان
راستش شوهر من از رژیم دکتر کرمانی استفاده کرد30 کیلو هم کم کرد .اینکه رژیمش خوبه یانه بستگی زیادی به خود فرد داره البته دکترکرمانی درحال حاضر رژیم تثبیت هم داره قبلا نداشت.ولی مساله اصلی حفظ آن بعد از رژیمه .
البته من بارژیم دکتر کرمانی دچار افت فشار وضعف شدم ادامه ندادم ولی درحال حاضر دارم از رژیم خانم دکتر نوروزی متخصص تغذیه در خیابان بهارکرج استفاده میکنم خیلی عالیه وخیلی خوب دارم وزن کم می کنم.
2706