2726
عنوان

*******به هم کمک کنیم تا کودک نابغه داشته باشیم*************

| مشاهده متن کامل بحث + 142345 بازدید | 487 پست
تجربه منم تو درست کردن فلش کارتهای ریاضی اینه که رو کاغذ فلش زدن سریع خیلی سخته.فقط لازمه مقوا بخرید و ماژیک قرمز

مقواها رو به ابعادA5 ببرید.و با خط کشی که دایره ای به قطر حداکٍثر 8mm داره،دایره هاتونو بکشید.(به صورت نا منظم توی صفحه)

50 تا فلش میشه.

البته زحمتش زیاده به نظرم اگه وقت ندارید ،از موسسه فلششو بگیرید.بین چیزایی که من ازشون خریدم .از این یکی خیلی راضیم.
رضوان جون کارتها رو تو دست پشت سرهم نگه میداری.مثلا 1-10.اولین کارت از سمت خودت 1باشه و آخریش که کوچولوت میبینه 10(هنوز شروع نکردی به گفتن ها)،

حالا شروع میکنی یکی یکی کارتها رو از عقب میاری جلو(رو کارت10)(1-2..................10)،کوچولوت هم روبروت هستش و داره شکلهای دایره رو می بینه.

نمی دونم تونستم خوب بگم یا نه.

اگه متوجه نشدی بگو یه جور دیگه بگم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای ببخشید من سوالاتم زیاده
قسمت کار در خانه اگه میشه دوره سنی هر فعالیت رو بگین مثلا ماندالا را از چه سنی براش شروع کنم یا در همون موقع که کار بعدی رو شروعکردم هنوز فعالیت قبلی رو ادامه بدم منظورم فلش کارت هست که از همه زودتر شروع کردم
2728
اول تشکر
دوم:
10 زور اول رو فقط فلش کارتارو نشون بدم؟؟؟
دهم به بعد هر روز روزهای قبلی رو هم تکرار کنم؟؟؟
ا-ز کودک خودشم بپرسم یعنی از اون هم جواب بخام-از کجا بفهمم خوب درک میکنه؟؟؟؟
من معذرت میخام تا دیروز تمام بخشهای سایت برام باز نمیشد برای همین اینقدر سوال پیش آمده هنوز هم نوشته های مامان سروش مامان شیرین و آوا باز نمیشه

ازتون ممنون جوابمو گرفتم
سلام به همگی .

خواهشا میشه به من بگین کدوم کارهارو میتونم واسه دخترم که وارد 7 ماهگی شده انجام بدم . در ضمن من شیراز زندگی میکنم زنگ زدم واسه نابغه های آسمانی گفتن آموزش ریاضی فقط برا ی اونائی هست که برن کلاس . این ریاضی 63 روزه که گذاشتین گام اول نداره . به درد دختر منم میخوره لطفا راهنمائی ام کنین . در ضمن این فلش کارتها رو چه جوری درست کنم هر چی هم مطالبتون رو خوندم متوجه نشدم تورو خدا نگین خنگم . با این دختر شیطونم فرصت خیلی زیادی ندارم جائی نیست بخرم ؟

یادتون نره راهنمائی ام کنین . ممنون میشم
سلام
ممنون از همه بچه ها که وقت میزارن

من بازم اومدم با چند تا سوال
فکر کنم ازهمه مامانانی دنیا خنگتر باشم

بزارید سوالا مو بپرسم

1- من کل اینتر نت رو گشتم
وبلاگ شما رو می خونم وبلاگ هیوا وبلاگ ای کیو وبلاگ الا

همه را خوندم

تمام اسلاید های فارسی و انگلیسی و ریاضی رو دانلود کردم

حالا سوال من اینه
من بچم مرداد به دنیا میاد

هیچکس نگفت به طور کامل
که در روش شیچیدا
برای نوزادان 0 تا 2 سال روش اموزش به ترتیب به چه صورت است

من از کی شروع کنم به نشان دادن کارت؟
در ابتدا از چه کارتی شروع کنم فقط عکس - عکس و بعد نوشته ان - نوشته ؟
اینکه میگن نوشته اول قرمز باشه و بعد مشکی مال روش شییچسداست یا گلدن که فکر کنم تو همین تاپیک نوشته بود مال شیچیدا نیس... پس من همون مشکی چاپ کنم ؟؟ اخه بهام اول قرمز چاپ کنم بعد مشکی هزینه اش 2 برابر میشه ؟؟؟

من این سوالات را قبل تو وبلاگ پرسیدم اما کامل بهم نگفتن
میشه تو روخدااااااااااااااااااااااا منو راهنمایی کنید
که چکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟

ممنوننتونم

انواع زیورآلات دستساز آدرس اینستاگرام nardaneh.handmade
2706