2410
2553
عنوان

بچه من دختره یا پسر؟

568018 بازدید | 5577 پست
سلام دوستان. من بعد از ده ماه اقدام و یک بار سقط بالاخره باردار شدم . الان نه هفته امه. برام جنسیت جنین خیلی مهم نیست اما کنجکاوم بدونم چیه.
بچه سمت چپمه. هم شیرینی می خورم هم ترشی اما ترشی و بخصوص لیمو ترش رو ترجیه می دم. میوه همیشه دوست داشتم و هنوزم دوست دارم و گوشت از اول زیاد دوست نداشتم و هنوزم ندارم. قیافم عوض نشده. ویار ندارم. اما شبها اگر غذای چرب بخورم حالم بهم می خوره ترجیحا شام نمی خورم. اما صبح ها اصلا مشکلی ندارم. توت فرنگی هم دوست دارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
من میلم به ترشی بیشتره سونو گفته بچه ام پسره ، شاید شما هم پسر باشه عزیزم
گاهی گمان نمی کنی ولی می شود. گاهی نمی شود که نمی شود. گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است. گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود. گاهی گدای گدای گدایی و بخت نیست. گاهی تمام شهر گدای تو می شود. گاهی بساط عشق خود جور می شود. گاهی به صد واسطه ناجور می شود.
فکر کنم پسرهههههههههههه

انشالله که سالم باشه
عزیزان هر روزتون به رنگ عشق ❤       ‌‌ آرزو میکنم امروز مرغ آمین بیاید و بر آرزوهایتان آمین بگوید🙏                      امضای خدای مهربون پای همه ی آرزوهاتون❤                                  برای سلامتی همه ی بیمارا سه بار بگو " بسم الله الرحمن الرحیم بحق بسم الله الرحمن الرحیم "                               شاد و سلامت باشید 🌹
2714
خواهر خودم هم سمت چپ بود وبچه اش پسر بود. بچه من دقیقا پنجاه پنجاه نشونه دختر و پسر رو داره.
راستی یه کیت تعیین جنسیت هست. سفارش دادم داروخانه برام بیاره. نتیجه رو اعلام می کنم. اما سه هفته دیگه دستم می رسه
منم تو سونو اول 4 هفتگی بچه سمت چپم بود و بچم دختره.
البته بعضی ها میگن بچه سمت چ� پسره. ولی من حتما دختره سونو قطعی چندبار رفتم
یک صبحدم ز گلستان گذشته ای
شبنم هنوز بر رخ گل آب میزند
2706