2703
2553
سلام

دوستای گلم من میدونم که رنگ چشم به ژنتیک و وراثت بستگی داره....

اما جدیدا شنیدم بعضی دکترا برای رنگی شدن چشم جنین دستور غذایی خاصی میدن!

اگه کسی تجربه ای داره راهنماییم کنه... آخه من چشم رنگی خیلی دوست دارم...... ممنون میشم!
سلام. به نظر منم ژنتیکیه ولی ممکنه یه جهش تو رنگ چشم و موی نی نی تأثیر بذاره و یا ژنهای خفته موروثی از نسلهای گذشته با ازدواج دو نفر همو پیدا کنن و فعال بشه و تأثیر بذاره چه اینکه می بینیم تو خانواده ای تا چند نسل همه پوست و چشم و مو تیره ان ولی بچه کامل فرق می کنه....
سلام. به نظر منم ژنتیکیه ولی ممکنه یه جهش تو رنگ چشم و موی نی نی تأثیر بذاره و یا ژنهای خفته موروثی از نسلهای گذشته با ازدواج دو نفر همو پیدا کنن و فعال بشه و تأثیر بذاره چه اینکه می بینیم تو خانواده ای تا چند نسل همه پوست و چشم و مو تیره ان ولی بچه کامل فرق می کنه....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من خودم چشم خیلی روشنه یعنی سبزه و شو هرم هم قهوه ای روشنه ولی احتمال این که چشم بچه ام رنگی بشه رو خیلی کم می دونم چون تو خانواده و فامیلها دیدم که رنگ روشن مغلوبه و رنگ تیره غالب! حالا چه برسه به تغذیه به نظر من یک در یک ملیون هم احتمال نداره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2720
من چشمم قهره ای خیلی روشنه شوهرم هم همین طور مامان خودم و شوهرم هم عسلیه ولی چشمای دخترم مشکیه مشکیه اصلا نمی دونم به کی رفت . همه آرزوم این بود که چشماش روشن بشه ولی انقدر تیره اس که حتی تو آفتابم تیرس اصلا تا حالا چشم به این تیرگی ندیدم از وقتی به دنیا اومد خیلی عقده ای شدم!!!! هر جا یه بچه چشم روشن می بینم تو دلم حسرت می خورم
2714
من تو خانوادی خودم چشم رنگی زیاد داریم. اما خانواده ی شوهرم چشم رنگی ندارن جز پدر بزرگشون که چشمای آبی داشت.
ولی من و شوهرم هیچ کدوم چشمای رنگی نداریم .فکر نکنم بچم چشم رنگی در بیاد.
یه مادر با دوبچه ساکن امریکا
2706