2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رومینا جون .من الان استراحت مطلق.آمپول رو یه روز در میون داده من فکر کنم دوزش کمه.من یه بار بیشتر نرفتم سونو تو هفته پنج بود.که جنین رو دیدن و گفتن هفته پنج هستم.امروز بهش زنگ میزنم.فکر کنم بهتره خودم شیافتم استفاده کنم
سید ایلیا کوچولو مامان.خوش آمدی به این دنیا.خدایا هزار بار ممنون.شکرت ای مهربون
2720
رومینا جون الان زنگ زدم به دکترم گفت علمت خوبی نیست که قطع نشده گفت چهار ساعت دیگه برم سونو.برام دعا کن
اگه علایم بارداری سر جاشه نشانه خوبیه به نظر منم شیاف بذار چون دکتر من می گفت هر وقت یه کم هم کمر درد داشتی شیاف استفاده کن در کل من سه ماه اول بارداریمو هر روز شیاف گذاشتم چه لکه بینی داشتم چه نداشتم دو تا هم بذار یکی صبح یکی شب
زیاد حمام نرو اگه هم می ری با اب ولرم نه اب داغ زود هم بیا بیرون نزدیکی اصلا نداشته باش رو صندلی یا مبل که می شینی یه چارپایه بذار زیر پات تا پات هم سطح بدنت باشه سرپا اصلا وای نسا در کل فقط واسه دستشویی از جات پاشو
باید برم سونو تقریبا 4ساعت دیگه. از زیادی استرس دیگه استرس ندارم.چون میگن بچه اگر سالم باشه با وجود هر خطری میمونه.دکترم که خیلی جدیدی گفت خیلی بده هنوز قطع نشده.ولی من همه نشانهای بارداری رو بیشتر از قبل دارم.همین الان از تهوع دارم میمسرم
2714
آره عزیزم دارم همین کارو میکنم.نزدیکی که از روزی که بی بی چکم مثبت شد نداشتم.تا خدا چی بخواد برام دعا کن مامانی.
آره عزیزم دارم همین کارو میکنم.نزدیکی که از روزی که بی بی چکم مثبت شد نداشتم.تا خدا چی بخواد برام دعا کن مامانی.
راستش من اطلاعاتم ضعیفه

حتما به دکترت مراجعه کن عزیزم

ولی شنیدم هر کی لکه بینی داره نی نیش پسره

زن داداشم دو تا از همکارام زن داییم همسایمون همشون اینجوری بودن مامانم می گفت صد در صد پسر دارید و همشون هم پسر داشتم

سلام بچه ها.رفتم سونو .نی نی شکر خدا رشد کرده و صربان قلب هم داشت.ولی گفت باید استراحت کنی و دارو مصرف کنی.برام دعا کنید.انشا الله که هر چی خیره برامون اتفاق میافته
ددددددددددددددددددددددددددددددددددددرود

با تجربه خودم میگم

اگه نی نی ات قلب داره که مشکل خاصی نیست ولی اگه قلبش هنوز تشکیل نشده و هفت هفته رو پر کردی می تونه یک نشونه از سقط باشه.
سلام سوین جون.من الان با توجه به پری 6هفته و 4روزمه.ولی سونو گفت هفت هفته هستم.و قلب هم تشکیل شدهو ضدبان دارد.ولی لکه بینی هنوز ادامه داره.که هر وقت میرم دستشویی میبینم.کلا دکتر گفته باید استراحت مطلق باشی و آرامش داشته باشی.ویتامین c, اسید فولیک 5،امگا3.قرص دوفاستون.و امپول پروژسترون داده.و یه قرص زد استرس.تو تایپیکا خوندم وقتی اینطوریه جای امیدواری هست.نی نی از سونو هفته پیش تقریبا خیلی رشد کرده.البته حالت تهوع.انقباض زیر دل،و سینه درد رو دارم
2706