2410
2553
سلام منم باردارم اما نمیدونم نی نیم پسر یا دختر . منم حالت تهوع شدید دارم ویار آنچنانی ندارم همه چیز میخورم . به بوی ادکلان و سیگار حساسم . و خوابالو هستم از اولشم اینجوری بودم . من قبل بارداریم از شیرینی جات متنفر بودم اما از وقتی که حامله شدم بستنی و شکلات و کیک و باقلوای ترکی خوشم امده بعضی وقتا هم خوابشونو میبینم خخخخ
حالا نی نی من به نظرتون چیه؟ دخمل یا پسر؟
یه مادر با دوبچه ساکن امریکا
سلام من ٢ قلو باردارم اصلا ویار ندارم فقط وقتایی که گرسنه میشم حالت تهوع میگیرم اما بقیه چیزام طبیعی مثل قبله
الان ١٠ هفته هستم هفته های اول بیشتر تمایل به خوردن ترشی داشتم اما الان طبعم عادی شده به نظرتون نی نی های من چی هستن؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خودم دوست دارم یه دختر یه پسر باشن و یا ٢ تا دختر اما چون هدیه های خدا هستن هرچی خدا بخواد و سالم باشن اماچون همیشه دوست داشتم دختر داشته باشم الان همه تو خانواده شوهرم دلش ون میخواد هر ٢ تاون پسر باشن و اینو مرتب به من گوش زد میکنن که به اصطلاح حال منو دگر گون کنن اما من راضیم به رضای خدا
2456
من شوری و شیرنی دوس دارم از بوی شوهرم بدم میاد سبکم و حرکت بچه مثل ماهیه ضربه نمیزنه حرکت میکنه نی نیم پسره سردرد دارم حالت تهوع هم ندارم پوست دستم خیلی خشک شده اولین سونو بچه سمت راستم بود بعدش دیگه سمت چپ
CafeMom Tickers
2714
عزیزم آخه جنسیت بچه به علائم نیست که !!! اینا همش حرفه که اینطوری باشه دختره اونطوری باشه پسره .
من خودم از اول بارداری یه بار هم تهوع نداشتم فقط شبا یه نموره حالم بد میشه و اصلاً ویار ندارم تا الان که 4 ماهم هست . ورم نداره حتی یه ذره . فقط شکمم بزرگ شده و اومده تیز جلو . پوستم از همیشه صافتر و قشنگتره . پوستم خشک خشک شده . نی نی هم از اول تا به الان سمت راستم بوده . خیلی هم فرز و قبراقم . هر که دیده میگه پسره ولی سونو رفتم دختره . هر کسی یه علامتی داره بر حسب شرایط بدنیش .
دخمل ناز من 9 تیر 93 به دنیا اومد .خدا جونم خودت همیشه مواظب روشا جونی من باش .
منم نی نی ام پسره.. اصلا از اول هیچ ویار خاصی نداشتم.. ولی تنها چیزی که به نظرم تو تشخیص جنسیت درسته اینه که سر پسر آدم قیافش تغییر نمی کنه و از آخرای ماه 3 شکمش تیز میزنه جلو و از نظر پهلو و دور کمر خیلی تغییر نمیکنه

اکثرا دختردارا هیکلشون گنده میشه.. منظورم اینه از پهلو چاق میشن.
قند عسل مامان 27 هفتشه
سلام من نی نیم پسره
علایم ازاول که علایم بارداری نداشتم ...اصلا ویاروتهوع تاالان نداشتم ...قیافه ام اصلا تغییرنکرد...رشدموهام زیادشده....عشق ذرت وپفک پاپ کورن...ذرت مکزیکی .....عاشق اب دوغ خیار....ترشیجات ازاولم اهلش نبودم دوست ندارم فقط شور وخیارشورازاول میخورم کلا ازمجردی اهلش نبودم ولی شیرینی هم مثل سابق اگه بودمیخوردم....خیلی اش وسوپ دوست دارم بخورم...شکمم زوداومده جلو تابلوشدم....تکونهاشو زودفهمیدم....ازمایش بتام بالا بودبرعکس که میگن بالا باشه دختر...ضربان قلب هم خیلی برای پسرم بالا بودبرعکس که میگن بالا دختره....جدول چینی اشتباه گفت.....فقط وقتی خواهرشوهرام نمک رومخفیانه ریختن سرم دستم به سبیل وچونه ام بودوگفتن پسره.....اطرافیان هم بهم میگفتن پسره....پوستم هم خشک نشده ومثل قبل ...نوک سینه هام ازاولم دردداشتم ویکمی رنگش تاالان که 16هفته هستم تیره شده...سردردهم چندبارگرفتم خوب شدم...تپش قلب چندروزگرفتم خیلی رفتم بیمارستان قلب گفتن مشکلی نیست طبیعیه...دماغم خیلی تیز شده ...فقط ازبوی ظرفشویی اشپزخونه بدم میاد..
2706