2703
2553
فرز بودن هم به خود آدم و شرایط بستگی داره ، همسایمون که خونه داره همش تو رختخوابه و من که کارمندم مثل همیشه می آم سرکار و وضعیتم مثل قبله.
من هم از پرستارا شنیدم از ضربان قلب هم می شه فهمید. ایشالا همه
بچه ها سالم باشن.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
من هفته17 هستم.نینیم پسره.از همون اول ویار ولکه بینی داشتم .اگه برای سونو بیمارستان مهر بری پیش خانم الماسی هفته 10-12 بهت میگه 100در صدهم درسته.البته اینم همه میگن پسر توی رحم ضعیفتره ولکه بینی هم زیادتر داره که منم تجربه کردم.یه سونوی خیلی دقیق هست که حتما جواب می ده.دستتونو بذارین روی شکمتون اگه گرم بود پسره ولی اگه یخ بود حتما دختره.
2714
من پسر دارم. حالت تهوع شدید داشتم همراه با بی اشتهایی.خلاصه زجر زیادی کشیدم. رنگ ادرارم هم بیشتر مواقع زرده.البته اوایل فکر می کردم به خاطر نخوردنه آب و مایعاته.آخه من از آب خیلی بدم می اومد به محض اینکه می خوردم بالا می آوردم.تازه عفونت ادراری هم گرفتم. الان که 29 هفته دارم بازم رنگ ادرارم زرده تا حالا نمی دونستم ربطی به پسر و دختر داشتن داره.
سلام دوستان
اینا هیچ کدوم علمی نیست و همه حرفه.
هر کسی نسبت به بدن خودش و نینیش یه علائمی داره که ممکنه بعضی هاش مشترک باشه.
مثلا من خودم پسر باردارم و اون چیزایی که عفیفه جون تو صفحه اول گفت برای من دقیقا برعکسش بود.
با اینچیزا نمیشه فهمید.
سوزی جون (ببخشید) رنگ ادرار شما هم دقیقا همون طور که فکر میکردی برای خوردن اب هست.
اگر اب زیاد بخوری هم به عفونتت کمک میکنه هم به نینی.

موفق باشید
مراقب نینی ها هم باشید بوس.
2706