2703
2553
سلام
مشه بگید تا چند روز بعد از زایمان به خاطر خونریزی میشه نماز نخوند؟
بعدش در مورد استحاضه من که سرچ کردم خیلی سخته احکامش
میگن اگه زیاد باشه باید واسه هر نماز غسل کرد! واقعا اینه حکمش؟ آخه مثلا من امروز با هزار سلام و صلوات نی نی رو تنها توی خونه گذاشتم سریع غسل کردم گفتم حداقل امروز نمازامو با همین غسل بخونم سریع بعش دوباره خونریزی داشتم :(((
میشه بگید احکامش دقیقا چیه؟ ممنون
هنوزم تو این هیاهو، توی این بغض شبونه...من و گنجشکای خونه دیدنت عادتمونه
غزلک جون بعد از 10 روز اگر خونریزیت زیاد بود باید برای هر نماز یه غسل کنی چون میشه استحاضه کثیره و گرنه اگر کم بود برای هر نماز وضو کافیه اگر هم بعد یا در حین نماز خون ازت رفت اشکالی نداره فقط باید نماز رو بلافاصله بعد از غسل و وضو بخونی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام گلم
تا 10 روز بهش میگن نفاس یعنی 10 تا 24 ساعت بعد از زایمان. بعد میری غسل نفاس میکنی. حالا اگر هنوز خون ریزیت زیاده برای هر وعده نماز باید غسل کنی. میتونی نماز ظهر و عصرت رو اونقدر عقب بندازی که با همون غسل نماز مغرب و عشات رو هم بخونی ولی برای نماز صبح باید غسل جدا کنی. منظور از خونریزی زیاد مثل 2 روز اول پریوده.
یا اینکه اگه یک گلوله پنبه بزاری تمامش به خون آغشته شه و خیس کامل بشه.
ناراحت نباش عوضش آثار این گذشت رو تو نی نی نازت میبینی. برای من که این حالت تا 13 یا 14 روز بعد زایمان تمام شد
الحمدالله کما هو اهل
2720
عزیزم تا روز 10بعد از زایمان میشه نفاس از اون به بعد هرچی خون ببینی میشه استحاضه ببین تو حساب ده روز از طلوع خورشید تا غروب خورشید میشه یک روز یعنی شب رو حساب نمیکنن اگه نینیت شب بدنیا بیاد از صبح بعدش روز اول شروع میشه
صلوات
انشالله که مشکلت زود حل بشه وطولانی نباشه من 15یا20روز بعد زایمانم خونریزی ولکه بینی داشتم میتونی زنگ بزنی دفتر مرجع تقلیدت اونا بهتر راهنماییت میکنه تو مکالمه بهتره متوجه منظور میشی موفق باشی گلم
صلوات