2703
2553
سلام به همه دوستان
من و همسرم 3 هفته پیش برای بچه دار شدن اقدام کردیم. تا به امروز 5 روز پریودم عقب افتاده ولی هنوز تست بارداری ندادم. از همون روزی که باید پریود میشدم و نشدم دل درد شبیه پریود دارم . البته بیشتر زیر شکمم تیر میکشه. آیا این نشانه چیزیه و یا اتفاق طبیعیه؟
و سول دوم اینکه چند روز بعد از به عقب افتادن پریود برای تست بارداری مناسب تره؟
ممنون میشم اگه بتونید به من کمک کنید
الی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
سلام
الهام جون و المیراجون امیدوارم باردار باشید من هم برای بارداری اقدام کردم الان 2 روزه که پریودم عقب زده .
اما تازه برای استخدام بانک قبول شدم نمیدونم اگه حامله باشم چه کار کنم ؟ لطفا بهم کمک کنین.
میشه یکی جوابمو بده من 5 ساله ازدواج کردم و از ماه قبل برای بارداری اقدام کردم ولی بیبی چک منفی بود و فقط 2 روز پریود شدم ولی کاملا غیر عادی بود هم رنگش فرق می‌کرد و هم فقط 2 روز بودم با اینکه قرص کلومفین استفاده کرده بودم و آمپول hcgزده بودم. و طبیعتا باید مقدار پریودم زیاد می‌شد.
سلام هستی عزیز گاهی وقتها خونریزی لانه گزینی با خونریزی پریود اشتباه گرفته میشه چون خونریزی حاصل از لانه گزینی هم همزمان با زمان پریود شدن اتفاق میفته. عزیزم برای اینکه مطمئن بشی آزمایش بده یا یه بار دیگه از بی بی چک استفاده کن. انشاالله که مامان شدی.
خدایا شکرت.
2714
سلام دوستان
چرا اینقدر خودتون رو سر در گم میکنید!!
برید تست بدین 24 ساعت بعد از نزدیکی نشون میده که باردار هستین یا نه؟
من 2 روز بعد از نزدیکی فهمیدم که باردارم!!!
یه روز از پری گدشت رفتم آزمایش خون دادم دیدم +
ایشالا شماهم مامان شدین
(شیرینی ما یادتون نره)
همیشه داشتن ” بهترین ها ” به آدم غرور خاصی میده من مغرور ترینم ، چون تو بهترینی !
سلام بچه ها کسی هست؟

شما دوستان واقعا از سال 89 دیگه نیومدید تو این صفحه تاپیک بزنید؟
دختر بهاری ما در تاریخ 17/03/1393 ساعت 20:10 دقیقه قدم به این دنیا گذاشت و زندگی رو برای ما زیباتر کرد.خدایـــــــــــــا هزاران مرتبه شکرت بابت این فرشته زمینی.
2706