2703
2553
عنوان

بهترین تجربه های شیرازیتون رو بنویسید

825099 بازدید | 14618 پست
دوستای گلم من زهرا هستم اصلا شیرازیم تا 1 ماه آینده از اصفهان میام شیراز واسه زندگی بچه های گل اصفهانی تو نینی سایت یه تایپیک به این

اسم دارن که همه تجربیاتشونو صادقانه در اختیار هم میزارن و خیلی کمک میکنه بهمون و من خیلی استفاده کردم واسه همین این تایپیکو واسه شیرازیا زدم

که ما هم با هم همکاری کنیم و همیشه تایپیکمون فعال باشه نه اینکه 2 ماه یه بار یه پست بزاریم

از همگی ممنونم.اینجا میتونیم بهتر همدیگه رو بشناسیم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
استخر که من خودم بیشتر کوثر میرم توی فرهنگ شهر و تازگیا هم یه جایی رو توی بلوار نیایش پیدا کردم که بیشتر اب درمانیه اما از استخر و سوناش بدون اب درمانی هم میتونی استفاده کنی...خیلی تمیزه.گاهی هم استخر دانشگاه شیراز...میدان ارم
بهترین همبرگرهارو توی شیراز عصرانه داره
سر قم آباد
اولین فست فودی توی شیرازه که پیتزا رو به منوش اضافه کرده
عالیه
تحولات بزرگ در زندگی نیاز همه ماست برای دریافت انرژی و آرامش درون tel: @jadoogareshq
2714
ایلیا جان کاش از الان تا شلوغ نشده یه فکری بکنید که اطلاعات دسته بندی بشه و راحت و بدون فوت وقت در دسترس همه باشد تا مثل تاپیک اصفهان سنگین نشه که کار سخت میشه
نمی دونم از طریق وبلاگ با . . . .
و اُفوِّضُ أمری إلَی الله إنّ الله بصیرٌ بالعباد»
سلام دوستان منم شیرازیم
ارایشگاه ادینه ارایشگاه کوتاهى مو هست توى ساحلى غربى فقط کوتاهى هست کارش عاى هست حرف نداره از رو ژورنال کوتاه میکنه هر مدلى که بخواید
🌏یادمون باشه زمین گرده🌎
سلام من بازم اومدم....
پیمانه جون اگه منظورت بستنی شاد هست که توی همت شمالی سر قدوسیه اره رفتم....یه عالمه بستنی رنگارنگ با طعمای جدید داره ولی راستشو بخوای واسه من هیچ چیز جای بابا بستنی تپه تلویزیون رو نمیگیره
2706