2703
2553
عنوان

بهترین تجربه های شیرازیتون رو بنویسید

| مشاهده متن کامل بحث + 825108 بازدید | 14618 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
مونا جان ما دقیقا پارسال همین موقع بود رفتیم پینت بال کاج صدرا....................خیلی مسخره بود! چون مهمان بودیم از قیمتش خبر ندارم..............

دختر شیرازی ههههههههههههههههههههههههههههههههه بابا ای روزا اون پشت کوهی ها هم فرق استخر و جکوزی رو بهتر از دست راست وچپ میدونند فکر کردی ما اسمش رو اشتباهی نوشتیم!!!!!!!!!!!!!!!!! بعدش خوب ما والله تا حالا هر هتلی رفتیم استخر جکوزیش هم کنارش بوده حالا نه چسبیده بهش اما دید استخر روش بوده................این که یه جا خصوصی بده اونم با این قیمت! خوب خواستیم بدونیم چهطور جاییه؟ یه جای دیگه هتل هاست یا کلا همچین جایی رو میدن اجاره.........................................بعدش فکر کنم لیلی نوشته بود پرسپولیس استخر هم خصوصی میده اجاره..................................بابا یعنی تو مملکتمون برای یه خانواده هم میشه ؟ یعنی میشه من و شوهرم و پسرم بریم استخر ....ههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه راستی شما که اینقدر ریکلسی رو میطلبید در جکوزی خوب بابا یکی بزار تو خونتون!

سارا جون راست میگی همون جور که حالا میرفتیم زین بعد هم میریم.........
پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
2714
مونالیزا جون یه باشگاه پینت بال کنار تالار سبوی عشق نرسیده به فلکه گاز زدن جدیدا.........تقریبا میشه سر باغ تخت

بچه ها کسی موبایل فروشی با انصاف سراغ داره؟؟؟که گوشی دست دوم رو با قیمت خوب برداره؟؟؟؟گوشیم رو دو ماهه خریدم نو وسالمهاما می خوام بفروشمش برم گالکسی بخرم...کسی اگه موبایل فروشی با انصاف سراغ داشت که ازمخوب برداره لطفا بگه.....

یه چیز دیگه جایی (مطب یا کلینیک زیبایی)رو سراغ دارین که لایه برداری پوست صورت با دستگاه انجام بدن؟؟؟کجا؟؟قیمتش؟؟؟ضرر داره یا نه؟؟؟
مریم و طلا پسر من که دکتر خوب برای پیلینگ سراغ ندارم.....ولی اینو میدونم رو پوست خشک جواب نمیده!پس حواست باشه ............
پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
تا شبی 50 تومن جای مناسبی گیرتون نمیاد.
یه مقدار بودجتون رو افزایش بدید برید هتل های داخل خیابون رودکی، اونجا هتل های خیلی خوبی هست ، هم کیفیت و سرویس خوبی دارن و هم تو قلب شهر هستن و نزدیک به آثار تاریخی.
2706