2410
2553
عنوان

بهترین تجربه های شیرازیتون رو بنویسید

| مشاهده متن کامل بحث + 825106 بازدید | 14618 پست
سلام شیرازیها
میتونید کمکم کنید ؟؟؟؟؟
من دنبال ی اپارتمان 2خوابه تمیز هستم حدود 80قیمت باشه....هر کی هر منطقه ای که هست اگه سراغ دارید یا شنیدین بهم بگید پیش خریدم باشه خوبه.لطفا میل بزنید واسم.

ممنون دوستان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام خانوما هم میتونین سفارش بدین براتون بفرستم ویا اگرهم خواستین میتونین بیاین از نزدیک خرید کنین همه اجناس نو هستند نبودم بهم اس ام اس بزنین09194250049
فرش .اغوشی نو . لباس نو .خورده ریز .عروسک . ال سی دی و چمدان و......
http://hedieh4.blogfa.com/

ersal rayegan
2720
از هایپر استار چند تا چیز برداشتم جالب اینجاست که چند قلم غیر خوراکی قیمتشون تو فاکتور بیشتر از اون که تو قفسه زده بود شدههههههههههههههههههههههههههه.جالب بود واسه یک بار.خیلی بیشتر انتظار داشتم.دلیل حمله این بیرونیها رو نفهمیدم .چند تا پسر راه میرفتن چیز برمیداشتن میخوردن.
2714
البته من نمیخوام توهین کنم ببخشید .شاید از یه جایی باید فرهنگ این جور چیزا جا بیفته .شاید این هایپر استار شروع خوبی باشه !یه خانمی میپرسید ببخشید باید خودمون اجناس رو از تو قفسه برداریم؟بعد پولش چی؟!!!!!!!!!!
2706