2726
عنوان

بهترین تجربه های شیرازیتون رو بنویسید

| مشاهده متن کامل بحث + 825580 بازدید | 14618 پست
سلام

اره سارا جون ظرفش تو مایکرو میشه گذاشت.................مزش رو من دوست نداشتم چون بیش از ادویه فقط تندی بی نهایتش رو متوجه میشی..........
پس ایرانی هم زدن. مارک چی همون نودلیته؟......................

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
فروشگاه بزرگ هایپراستار مجموعه بزرگ تجاری تفریحی خلیج فارس شیراز در روز 19 فروردین و در ساعت 10 صبح رسما افتتاح خواهد شد.این فروشگاه به مساحت 13000 مترمربع بعنوان اولین مرحله از بهره برداری این مجموعه بزرگ ، گشایش می یابد.

http://www.img4up.com/up2/53024506931832282923.jpg
سارا جون منم امروز شنیدم .......اخه یکی از دوستان اونجا مشغول بکار شده میگه که خیلی خوبه همه چی داره با قیمت های مناسب البته خوراکیهاش.........
پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
لیلی جون من که دو ماه قبل عید رفتم هم لوستر و هم اباژور بچگونه داشت که خیلی هم شیک بود..همون که بغل پاساژ انتظاریه میگما.............

برو چهارراه مشیر از سمت پارامنت خیابون سمت راست فکر کنم قانی باشه اسمش(من فقط خیابونا رو بلدم بدون اسم..هههه)! اونجا تقریبا مغازه لوستر ی زیاده حتما بچگونه هم دارند.....ولی به نظر من اگه خیلی شیک میخواهی باید لوستر فروشی های تک که تو خیابون های بالا شهر هست بری....دیگه ای روزا تو هر خیابون اصلی یه لوستر فروشی هست....یکی هم تو عفیف اباد جنب بیمارستان میر هست ولی نمیدونم بچگونه داره یا نه ولی میتونی ازشون بپرسی که کجا دارند.............

ملودی جون نه اینجایی نه اونجا پس کوشی؟
سلام بچه ها من امروز رفتم هایپراستار خیلی خوبه همه چی داره قیمتها هم پایین تر از بیرون بود تخفیف هم داشت

پوشاک و لوازم برقی هم بالا بود

درکل خیلی خوبه همه چی داره کامل هست حتما برید

البته من قبلا تهران رفته بودم مثل هم هستن
2706