2703
2553
مرسی از مهتاب عزیزم
حرفات همه دلنشین هستن عزیزم

خود نویسنده وبلاگ هم یه جمله معروف داره. میگه: اگر دید زن چاقی توی تلویزیون داره راههای لاغر شدن رو به دیگران میگه نگید اگر این بلد بود خودش لاغر میشد. ببینید حرفی که میزنه چه قدر درسته

درباه من شخصا این وبلاگ- مخصوصا مبحث نامه نوشتن به فرشته ها- باعث شد کم کم روحیه معنوی م رو به دست بیارم
من یه دورانی خیلی به اصول مذهبی مقید بودم و روحیه معنوی داشتم. یه دورانی کلا همه این ها رو گذاشتم کنا. خودم رو از هر چی دین و پایبندی های مذهبی کنار کشیدم.
اعتراف میکنم که دلم هم برای خدا تنگ شده بود هاااا

این وبلاگ و مخصوصا نامه نگاری به فرشته ها باعث شد دوباره با خدا آشتی کنم:)) البته این من بودم که فکر میکردم با هم قهریم. در واقع اون همیشه با همه آشتیه

به نظر من برداشت مثبت داشتن از هر چیزی بهترین کاریه که میتونیم برای خودمون انجام بدیم
سلام دوستان
منم این مورد رو امتحان کردم نمی گم به نتیجه رسیدم ولی هم خواب دیدم که فرشته ای به من داره کمک میکنه و هم اینکه یه کم به معجزه نزدیک شدم......

راستش منم فکر کردم شاید اینکار شرک بخداست ولی توی قران دیدم خدا کاملا واضح در مورد فرشته هاش نوشته و عنوان نموده هرکس به میکائیل و ... دشمنی ورزد دشمن من است توی سوره مبارکه بقره بود فکر کنم آیات 50 تا 100 رو جستجو کنید حتما می بینید.

اینکه بعد از نوشتن هر نامه یه آرامش خاصی به ادم دست میده و اینکه ما متوسل میشیم به اون فرشته ( بر خلاف دوران بت پرستی که اونها از بت بی جان در خواست میکردن ) چیز عجیب و پر از رمز و رازیه درست مثل حالاتی که بعضی اوقات به ادم دست میده این احساس که دلشکسته ای و دوست داری متوسل بشی به فرد و یا فرشته ایی که به خداوند نزدیکه و جزء مقربان درگاه احدیته

دوستان عزیزم نمیدونم چی بگم این تایپک شبیه شده به میدووون جنگ!!!!!!
قصد جسارت به دوستی رو ندارم ؛ واقعا اگه مشکلی هست چرا دوست دارید با حرفاتون ؛ خود و دیگران رو ازار بدید؟؟؟؟ مگه نشنیدید یه عضو از بدن هم میتونه جزء بهترینها باشه و هم بدترین؟؟؟؟؟ و اونم زبانه

دستان گلم سعی کنیم با زبونم خواسته یا نا خواسته هیچ کس رو آزار ندیم؛ من خودم خیلی زود رنجم تمام سعی خودم رو میکنم که کسی از من ناراحت نشه.

یادمه چند سال پیش داشتم در مورد یه دینی تحقیق میکردم ، توی جلسات آموزشی شون رفتم و چند ساعتی و چند روزی رو سپری کردم و در آخر بدون اینکه به کسی و یا به دینی ذره ایی بی احترامی کنم به این نتیجه رسیدم دین مبین اسلام بهترین و کاملترینه و خیلی راحت ارتباطم رو با اونها قطع کردم.....

من نظرم رو نوشتم امیدوارم دوستی از دستم دلخور نشده باشه.

درپناه حق همیشه موفق باشید.......

خسته ام حوا...
سیبی گاز بزن...
بگذار از اینجا هم بیرونمان کنند....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
دوستان برای قبول شدن تو کنکور مقطع بالاتر باید به چه فرشته ای نامه بنویسیم؟

برای اینکه شخص خاصی با ارتقاء جایگاه شغلی کسی موافقت کنه باید به چه فرشته ای در فرد اول نامه بنویسیم؟
نیما یوشیج در جشن یک سالگی فرزندش نوشت:پسرم!یک بهار،یک تابستان،یک پاییز و یک زمستان را دیدی!از این پس همه چیز جهان تکراریست جز مهربانی...
2714
منم خیلی دوست دارم بچه ها اینجا رو ادامه بدن و از تجربیاتشون بگن
من چندبار اینکارو کردم ولی نشد ، هنوز منتظرم و حداقل خوبیش این بوده که منو آروم کرده ، انگار سپردمش به کسی تا برام انجامش بده و من منتظرشم
من پارسال که این تاپیک رو دیدم شروع کردم به نامه نوشتن و تو یه کار خیلی خیلی مهم هم جواب گرفتم اونم در اوج ناباوری. الان باز هم میخوام شروع کنم
دنیای از مزه ها و طعم ها جدید در سایت آشپز هنرمند: http://chefartist.ir
ارشیداجون سلام.خیلی خوشحالم که نامه نوشتن واست مفید بوده وجواب گرفتی.ایشالله که همیشه به هرچی میخوای برسی.فقط یه سوال.از مدتی که نامه نوشتی تا زمانیکه جواب گرفتی حدودا چقدر طول کشید؟چندتا نامه نوشتی وچه مدتی؟ روزی یه بارنوشتی یا بیشتر؟ممنون میشم که ازتجربیاتت راهنماییمون کنی.اگه دوست داشتی بیااینجا وازتجربه ات بگو تا ماها هم تازه اول راهیم ومیخوایم این روش رو امتحان کنیم دلگرم بشیم

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=412576&PostID=16019881#16019881
رکسانا جان انشالله که جواب میگیری من فکر کنم دو یا سه هفته نوشتم. روزی یکبار. قضیه ای که اصلا منتفی شده بود برام حل شد
ممنون رز جان حتما میام به تاپیکتون
دنیای از مزه ها و طعم ها جدید در سایت آشپز هنرمند: http://chefartist.ir
2706