2737
2739
عنوان

همه چیز در مورد کابینت..(اطلاعاتی برای هرکسی که میخواد کابینت بسازه)

| مشاهده متن کامل بحث + 491758 بازدید | 3236 پست
بچه ها یه ذره در باره اچ پی ال تو ضیح میدید اگه بخوام برای کانتر کابینت استفاده کنم خوب میشه؟مقاومتش در برابر اب چطوره؟
کام همگان باد روا کام شما نه...ایام همه خرم و ایام شما نه...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پوپک جان برا شما بهترین راه اینه که هماهنگ کنین بیان براتون طرح سه بعدی رو بکشن تا به چشم ببینی چی از کار در میاد اگه خواستی پلانتو برا من بفرست
بعد اگه خواستین میتونین قرار داد بنویسین

در مورد رد دستمال
باید بگم کلا رد دستمال رو ی کابینت های تیره میمونه و بهترین راهش اینه
که شما از یک اسپری چرب
که بهترین گزینه اش که ما استفاده میکنیم
40WD هست استفاده کنید و اونو رو کابینت یا دستمال اسپری کرده و با فشار دست روی کابینت بکشید
هم لکه ها رو پاک میکنه
هم جلای خاصی به کابینتتون میده انگار که اونو واکس زده باشید
هنگام طراحی از تابش هر نوع نور مستقیم بر روی کابینت هایی با درب تیره خود داری کنید

راحت ترین کابینت ها هم برای تمیز کردن کابینت ها با روکش مات و رنگ روشن و متوسط هستند یا اونهایی که راه دارن
امیدوارم جواب بیشتر بجه ها رو داده باشم
سلام,یه سوال دارم دراباره کابینت چوبی.اساتید محترم کابینت چوبی بهتره یا ام دی اف و امثال اینا?چون خیلی گرونتر درمیاد کمتر استفاده میشه?میشه مزایا و معایبشو بگین.مرسی
خواهرای من! یادتون نره ما زنا اول یه آدمیم با همه ی دلمشغولیای یه آدم، بعدش یه مادر و یه همسر.
2728
سلام لی لی جان
مرسی از پاسخی که دادی و درست هم می گی بهترین راه اینه که شما از نزدیک فضا رو ببینید اما خونه من آخر تیرماه خالی می شه و بعد از اون خیلی فرصت ندارم یعنی باید سریع خونه راه بیفته و آماده اثاث کشی بشم و چون خیلی آدم وسواسی هستم تو انتخاب تصمیم گرفتم زودتر و در طول همین ماه همه انتخاب هامو انجام بدم و قرارداد ببندم که وقتی خونه خالی شد سریع تر آماده شه. چون نمی شه خیلی برای مستاجرم مزاحمت ایجاد کنم و افراد مختلفی رو برای اندازه گیری ببرم ابعاد رو به چند نفر دادم که برام طرح سه بعدی آماده کنن و از بین بهترین ها یک نفرو انتخاب کنم و از مستاجرم وقت بگیرم تا برای اندازه گیری دقیق بره خونه رو ببینه. تا حالا دو نفر بهم طرح دادن شما هم لطف می کنی اگه طرحتو بدی و اگر تهران هستید قراری بگذاریم و از نزدیک از نقطه نظراتت استفاده کنم . برای من ایده آله که با دوستان نی نی سایتی وارد این معامله بشم . منتظرت هستم
سلام لی لی جان
مرسی از پاسخی که دادی و درست هم می گی بهترین راه اینه که شما از نزدیک فضا رو ببینید اما خونه من آخر تیرماه خالی می شه و بعد از اون خیلی فرصت ندارم یعنی باید سریع خونه راه بیفته و آماده اثاث کشی بشم و چون خیلی آدم وسواسی هستم تو انتخاب تصمیم گرفتم زودتر و در طول همین ماه همه انتخاب هامو انجام بدم و قرارداد ببندم که وقتی خونه خالی شد سریع تر آماده شه. چون نمی شه خیلی برای مستاجرم مزاحمت ایجاد کنم و افراد مختلفی رو برای اندازه گیری ببرم ابعاد رو به چند نفر دادم که برام طرح سه بعدی آماده کنن و از بین بهترین ها یک نفرو انتخاب کنم و از مستاجرم وقت بگیرم تا برای اندازه گیری دقیق بره خونه رو ببینه. تا حالا دو نفر بهم طرح دادن شما هم لطف می کنی اگه طرحتو بدی و اگر تهران هستید قراری بگذاریم و از نزدیک از نقطه نظراتت استفاده کنم . برای من ایده آله که با دوستان نی نی سایتی وارد این معامله بشم . منتظرت هستم
دوستان من یکی را می شناسم که برای خودم و بیشتر اطرافیانم که خونم اومدند و از کابینتهام خوششون اومده معرفی کردم برای ساخت و نصب کابینت. چون هم خیلی منصفه، هم با برنامه ای کار می کنه که قبلش دیزاین و چیدمان همراه با رنگ انتخابیت را با لپ تاب نشونت میده و اگه جاییشو خواستی می تونه برات عوض کنه و پس از آن شروع به ساخت و نصب می کنه. فقط کمی سخت گیره و احساس کنه کاریو ازش می خوای که ممکنه کار خوب درنیاد اصلا" انعطاف به خرج نمیده و حاضر نمیشه کارشو زیر سوال ببره. شماره دفترش را مطمئن نیستم ولی میزارم (77600622) و شماره موبایلش 09122451088 هست. به نام سیامک سلیمانی برزی یا فرضی نمیدونم. ما که بهش می گیم آقا سیامک اینقدر که تو خونه هممون اومده. راستی تازگیها مثل اینکه weblog هم زده به نام kabinetyekta.blogfa ولی هنوز نمونه کاراش توش نبود. نمی دونم امروز چقدر در مورد کابینت تاپیک دیدم و یاد ایشون افتادم. یک جای دیگم از ایشون تعریف کردم. ولی خدایی ما ازش راضی هستیم.
2738
میشه جواب منو بدین امروز دارم میرم قرارداد ببندم .من نظرم های گلاس هست حالا با رنگ بندی ای که انتخاب می کنم.
من و خواهر شوهرم یه جا خونه خریدیم اون داره کابینت کارشو از تهرون میاره (ما گرگانیم)قراره براش چوب کار کنه ولی خیلی در میاد گفته حدود 30-40 میلیون میشه .میخواستم ببینم ارزش این همه هزینه رو داره کابینت چوبی ؟
فقط میشه مدلای کلاسیک با چوب کار کرد یا مدلای جدیدم میشه درآورد؟
خواهر شوهرم عکسی رو که به من نشون داد از کابینتاش مثلا روی گازش یه چیزی شبیه سر شومینه کار شده بود و کناراش ستون و سر ستون .خیلی خوشم نیومد ولی گفتم شاید کیفیت کار چوب از mdf واین جور چیزا بهتره که این همه تفاوت قیمت داره؟کمک please
خواهرای من! یادتون نره ما زنا اول یه آدمیم با همه ی دلمشغولیای یه آدم، بعدش یه مادر و یه همسر.
مامان رام و راد عزیز به نطر من با 40-50 میلیون خیلی کارهای بهتر می شه کرد کابینت همون 5 میلیون کافیشه
رژین و لیلی عزیز بی حرف پیش ما فردا خونمونو تحویل می گیریم من براتون میل زدم اینجا هم پست گداشتم ولی هنوز نمونه کار ازتون نگرفتم باید حتما حتما زود زود کارمو سفارش بدم چون باید خونه ای که توش هستیمو خالی کنیم زودتر
من برای خونه جدید (کابینت داره) در کابینت _های گلاس و ام دی اف اتریش برای کانتر سنگ کورین و از این وسایلی ه لینکشو می ذارم
http://www.farshcabin.com/index%2079.html
http://www.farshcabin.com/index%20710.html
و کمد دیواری از اینایی که توش جای همه چیز در اومده می خوام
حداقل برام دو تانمونه کار بذارین خواهشااااااااااا
نه افرا جون عکس ندارم یک جای کار کرده می گفت خوب شده قرار عکس بگیره و ببینیم
اگه این پسندم نشد من هم ونگه سفید گلاس می خوام کار کنم ولی اینجا که من هستم مثل اینکه کسی براق ومات کار نکردن و کابینت ساز موافق این کار نیست
شما سفید گلاس مد نظرتونه؟
2706