2410
2553
عنوان

همه چیز در مورد کابینت..(اطلاعاتی برای هرکسی که میخواد کابینت بسازه)

| مشاهده متن کامل بحث + 491456 بازدید | 3236 پست
مهناز جان من یکم گیج شدم منظورتونو تو عکس تیریدی دون نفهمیدم کجا شلفه ؟ و ایا فضای آشپزخونه شما هم دقیقا این شکلیه که اپن به صورت اونجا قرار گرفته ؟ و به همین محدویه؟ یا اپن کاملا جلوی کابینت های زمینی ضلع چسبیده به دیوار و میگیره خوب اینا خیلی مهمه تو ظراحی! من شرمندم اما اینطوری به خدا نمیشه طراحی کرد درست یک چیزی میگم شاید درست جور نشه چون من باید حتما اندازه و فضای اشپزخونه دیده شه
گاهی باید در مشکلات سکوت کرد، شاید خداحرفی برای گفتن داشته باشد
اما بازم زحمت کشیدی کشیدی من به همسرم نشون میدم ببینم نظرش چیه؟!تازه فهمیدم نو عکس نقاشی پایینی رو میگفتی جای یخچال و شلف اوکی مفهوم شد .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

رژین جان ممنونم به خاطر راهنماییهات. واقعا انتخاب سخته و هر انتخابی یه مزایا و معایبی داره. ان شالله مرداد ماه خانه تحویل داده میشه و من زحمت طراحی رو به شما میدم. خسته نباشید.
2720
سلام
ما کابینت مون ونگه هستش اما پاک کردنش خیلی برامون سخته
چونکه رد دستمال روش میافته میشه بگید ام دی اف رو و بخصوص رنگ ونگه
چطور پاک میشه که رد دستمال روش نمونه ؟؟؟؟؟؟؟؟
ساره جان میشه بپرسم از چه دستمالی استفاده میکنی واسه شستن؟ چون من خودم میز تلویزیون و دسته های مبل جلو تلویزیونیم ونگه است اما خیلی راحت یا با شیشه پاک کن و یک جور دستمال های نازک ولی حوله ای و یا با همون دستمال ها بصورت مرطوب پاک میکنم و رد دستمال اصلا نمیمونه. شاید نوع دستمالت خوب نیست باید حتما اب و به خودش نگه داره و یک جوری حوله ای باشه
مهناز جان عکس های کار های کابینت همه تو لبتاب همسرم هست و کمتر اون لبتاب خونه میاد و من دسترسی سخته به عکس ها. اما بازم تلاشم و میکنم
2714
سلام رژین جان و لی لی جان
مرسی از توضیحات مفیدتون واقعا تاپیک خوبیه دسستون درد نکنه وقتی پیداش کردم کلی ذوق کردم
من هم قصد بازسازی خونمونو دارم و مهم ترین قسمتش برام آشپزخونه است و سبک جزیره خیلی دوست دارم ولی چون فضاش خیلی بزرگ نیست نمی دونم جواب می ده یانه . می خوام خواهش کنم نظرتونو راجع به طرحی که جزیره باشه بدید. آشپزخونه ما وسط واقع شده مابین سالن و نشیمن و اگر در ضلع ورودی قرار بگیریم ابعاد تقریبی به این صورته که :
- سمت چپ یه ضلع 3.30 سانتی متری داره (شامل 30 سانت دیوار 135سانت پنجره و 155 سانت دیوار ) و یه کانتر که از همی جا شروع می شه و به یک ستون به فاصله 122 سانتی متر از خودش و 88 سانتی متر به طرف نشیمن بصورت اریب وصل می شه .ا
- ضلع سمت راست به اندازه یه یخچال ساید و یه سوپر کنارش فضا داره (فکر کنم 160 سانتی متر باشه ) و یه کانتر که برای هماهنگی با کانتر ضلع سمت چپ بصورت اریب ادامه پیدا کرده
- ضلع روبرو هم به اندازه 2.70 هست که از گوشه راست به ترییب دارای جای لباسشویی ، سینگ ، کابینت و در گوشه سمت چپ جای گاز هست.
قبل از این که سبک جزیره رو ببینم می خواستم در قسمت گوشه سمت راست (ضلع کوتاه تر ) کانتر رو بردارم و به جاش یه میز غذا خوری از جنس خود کابینت هم قرار بگیره . حالا که جزیزه رو دیدم و خیلی دوست دارم نمی دونم آیا می شه که این میز رو هم داشته باشم و یه جزیره ترجیحا وسط و اگه جا نشد یه کمی کنارتر به طرف جای همی میز و بصورت عمود یا موازی با این میز چیزی مثل جزیره داشته باشم ؟
خیلی ممنونم از راهنماییتون

رژین جان از دستمالهای جادویی یا همون میکروفایبر استفاده میکنیم
یا از اسفنج جادویی کلین ویو.
مخصوصا وقتی نور بهش میتابه کاملا رد دستمال رو نشون میده
برای تمیز کردن لکه های چربی کابینت هامون از چی استفاده کنیم ؟
یه جنسی از کابینت mdf وجود داره که راحت تر تمیز بشه ؟
مثل روز اولش ؟
خیلی ممنونم که جواب میدید
پوپک جان اضلاع رو به شوهرم نشون میدم نظرش و مینویسم .البته اگه شوهری رو پیدا کنم تو خونه....
ساره جان اگه میخوای رد دستمالت نمونه بعد از اینکه با دستمال نم پاک کردی دستمال خشک پشتش یکش که عمرا رد دستمال بمونه.
برای لکه های چربی بهترین چاره چند منظوره است که هم رافونش هست هم اتک من هر دو رو امتحان کردم از همشون بهتر اتک چند منظوره اتک رو بپاش رو جایی که چربی بسته و 1 دقیقه روش بمونه با دستمال مرطوب یا اگه خیلی چربی ها مونده با اسکاج روش بمال بعد با دستمال خشک کن مخضوضا واسه روی هود و صفحه پشت هود من خودم همینکار رو میکنم.
سارا جان کلا جنس روی چوب ها متفاوته و مسلما بهتره و بهتر داره از جنس ایرانی گرفته تا ترک . اتریش و ....بعضی روکش های چوب متاسفانه کدر هستن و کثیفی رو تو جسمش میره و سخت تر پاک میشه ....
مهناز جان تا اونجایی که من میدونم سفید زیاد کار شده اما با کاپوچینو رو نمیدونم اما من خودم شخصا خیلی میپسندم این دو تا ترکیب رنگ و ....میتونین تو نمایشگاه ها نمونش رو حتما ببینین
مرسی رژین جان از لطفی که می کنی
ضمنا اگه ممکنه تو خرید شیرالات، سینک و هود و گاز و فر و ماکرو و احیانا قهوه ساز هم راهنماییم کنید ممنون می شم . دلم نمی خواد جنس بی خودی بخرم مارک خوب می خوام باشه
مرسی از وقتی که می گذاری
2706