2703
2553
عنوان

همه چیز در مورد کابینت..(اطلاعاتی برای هرکسی که میخواد کابینت بسازه)

| مشاهده متن کامل بحث + 491456 بازدید | 3236 پست
لی لی جون عزیزم کابینتهام بالا سفید های گلاس و پایین مشکی مات هست
و اینکه هودم هم مشکی هست
حالا با این تفاسیر گاز استیل زشت نمیشه
تو کارایی که کردی دیدی همچین چیزی رو
یه مطلب دیگه اینکه گاز کنار سینک قرار گرفته که خوب سینک هم استیله دیگه
الهی!
به داده ات شکر و نداده ات شکر و به گرفته ات شکر...
که داده ات رحمت است و نداده ات حکمت است و گرفته ات امتحان است ...
سلام بچه ها . ببخشین بام یک سفر پیش اومد رفتم پیش مامانم و تازه برگشتم اونجا دسترسی به نت نداشتم.
دوست خوبی که از سمنان بود و همسرم اومد کارشونو اندازه گرفت اسمتون رو اینجا نمیدونم چیه الان براتون میل میزنم برین چک کنین
گاهی باید در مشکلات سکوت کرد، شاید خداحرفی برای گفتن داشته باشد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نسیم جان واسه سالن عروسی هم خود اون اقا سالن داره تماس گرفتن اتفاقا چون همسرم منو رسوندن گرگان همون وقع رفتن کار و دیدن و قراره خبرشو از خود همسرم بگیرن.من خیلی در جریان کارشون نیستم
سانیار جان اخوان گاز شیشه ای هم داره و با هود مشکی اگه ست کنی خیلی هم شیک میشه فط یک مشکل کوچیک میمونه اونمزحمت پاک کردن مرتب گاز برات هست چون تو طراحی گز و سینک بهم چسبیده و اب خیلی ممکنه رو گازتون بریزه
2456
ندی جا من گفتم لطفا ایمیلتون رو بفرست از طریق میل نی نی سایت نمیشه عکس فرستاد شما ایمیل خودتونو بدین بهم من براتون عکس بفرستم
2714
سلام
دوستان خوبم
مطمئن باشید که اگه رنگ نقره ای و استیل به هر رنگی نمیومد کارخونههای مختلف دنیا این رنگو به عنوان رنگ بیس انتخاب نمیکردن مثلا طلایی میزدن

و یکی از دوستان پرسید چرا من استیل رو ترجیح میدم ؟ دلیلش همون سلیقه شخصی و نگاه خودمه
ولی در کل مزایای استیل به شیشه میچربه
در مورد نزدیکی سینک و گاز هم مراقب باشید چون نزدیکی زیاد غیر استاندارده و حداقل 60 سانت فاصله رو باید رعایت بکنید
هود مشکی هم با گاز شیشه ای ست میشه ولی لزومی نداره چون گاز میتونه با سینک و یخچال و لباسشویی هارمونی داشته باشه
ایشالله اشپزخونه همتون خوشگل و زیبا از کار در میاد
سلام لی لی و رژین عزیز

راستش ما خونمون نوسازه و میخاستیم کابینتش کنیم کاشیاش صورتی برا همین تو رنگش موندم خودم از اشپز خونه های سفید خوشم میاد اما راستش میترسم زودی دلمو بزنه اگه تو انتخاب رنگ کمکم کنین ممنون میشم

خدایا شکرت

ما آشپزخونمون رو تازه کابینت کردیم
رنگ سفید و مشکی
به کابینت ساز گفتم می خوام بالاش سفید های گلاس باشه پایینش مشکی مات گفت قشنگ نمیشه و همش رو های گلاس کرد

در مورد سینک و گاز توکار و هود و فر خوب میشه کمک کنید
مراقب باش به کسی که "می خزد" حرف هایی را نزنی که موقع "پرواز" فهمیده ای.
صفحه روی کابینت هم مشکی درنظر گرفته
چطور می تونم تمیزش کنم و اگه خطی روش افتاد پاکش کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مراقب باش به کسی که "می خزد" حرف هایی را نزنی که موقع "پرواز" فهمیده ای.
2706