2726
عنوان

** تولد 1 سالگی کوچولوهای بهار 90 **

| مشاهده متن کامل بحث + 201511 بازدید | 3244 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنون خاطره جونممممممممممممم لطف داری
اره هواپیما رو از وقتی باردار بودم دیدم تو وبلاگها خیلی خوشم اومد......
ایشالا هفت سالگی اگه خوشش اومد براش تولد دریایی میگرم..............اونم دوست دارم............خیلی
مبین هم بشه ملوان کوچولو
وای میمیرم براش
اگه لینک تولد دریایی رو پیدا کردم براتون میذارم عالیه و کم!!!
*ان هو الا ذکر و قران مبین*
2728
آراد کوچولو 9 ماه

منم تم وان رو برای اولین تولد بیشتر میپسندم . اگر قرار بشه منم بگیرم حتما از وان استفاده میکنم
دانی که زآدمی چه ماند پسِ مرگ ، عشق است و محبت است و باقی همه هیچ
بچه ها واسه منم نظر بدین

دوسال پیش خواهرم واسه دخترش تولد کفشدوزکی گرفت کسی هم دعوت نبود فقط خانواده خودمون کلی هم وسایل تزینی داره با عروسک
الان به من پیشنهاد داده که منم همین کفشدوزک بگیرم که کارم راحت تر باشه ولی تولد من شلوغ تره خانواده همسرم کامل هستن (حدود 50نفر)یه تم جدید هم براشون هست حالا به نظرتون بگیرم یا اینکه تکراریه؟

http://azmusic1.blogfa.com/post-108.aspx

آهنگ تولد

میتونید دانلود کنید یا نه؟
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
خوب یکی دانلود کنه! من چرا نمیتونم. مرینازززززززززززززززززززززززززززززززززززززز
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
من فرشته انتخاب کردم هنوز نمیدونم میخوام چکار کنم. فقط لباس بارانو میدونم چکار کنم...
2706