2410
2553
خودم مریم
دبیرستان الهام منطقه 8
دانشگاه آزاد تهران شمال رشته کامپیوتر -تهران
زیبا ترین عکسها در اتاقی تاریک ظاهر می شوند پس هر وقت در قسمت تاریکی از زندگی واقع شدی بدان که خداوند قصد دارد یک تصویر زیبا از تو بسازد
من شیما ...دبیرستان معلم..راهنمایی زینب ...منطقه 3 ...دانشگاهم ایران نبودم..
چه دوستم داشته باشی و چه ازمن متنفر باشی در هر صورت بهم لطف میکنی
چون اگه دوستم داشته باشی تو قلبت هستم و اگه ازم متنفر باشی تو ذهنتم...
فاطمه....
دبیرستان عفاف و پیش دانشگاهی توحید منطقه نوزده...

دانشگاه..مدیریت دانشگاه تهران....
زندگیم الان بین دو بیت گیر کرده ، نمی دونم چکار کنم! یکی میگه : برخیز و مخور غم جهان گذران ...تا پا میشم میگه : بنشین و دمی به شادمانی گذران .... فعلا نیم خیز موندم تا تکلیفم تو بیت بعدی مشخص بشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
شراره
دبیرستان تربیت (تهران)
زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
2714
من دبیرستان زینبیه بیش دانشگاهی صدیقه رودباری منطقه 4
متاسفانه دانشگاه نرفتمممممممممممممممممممم
گویند بهشت زیر پای توست ..پس مادرم قدمهایت را بر روی چشمانم بگذار، تا چشمانم بهشت را نظاره کنند...... !!!
بچه ها که نوشتید مرسی بقیه استقبال نکردن حالا اگه اسم مادر شوهر توش بود .............
زیبا ترین عکسها در اتاقی تاریک ظاهر می شوند پس هر وقت در قسمت تاریکی از زندگی واقع شدی بدان که خداوند قصد دارد یک تصویر زیبا از تو بسازد
نسیم جون منم فقط سال اول راهنماییم ..سما بودم...کدوم سما..کجا؟
چه دوستم داشته باشی و چه ازمن متنفر باشی در هر صورت بهم لطف میکنی
چون اگه دوستم داشته باشی تو قلبت هستم و اگه ازم متنفر باشی تو ذهنتم...
2706