2410
2553
شاید خنده دار باشه . امروز محل کارم چندتا خانوم اومدن که من از دیدنشون تو کف موندم!!
عجب تیکه هایی !!!
آرایش بسیار غلیظ و زیبا . بدنهای بسیار زیبا . لباسهای بسیار چسبان و زیبا . کلا تیپ بسیاررر سکسی !!!
حالا خوبه مشهد برفم اومده !! لباس گرم نپوشیدن تا اون سرو سینه و باسن زیر لباس پنهون نشه !!

ما که معمولا توی مراسم های آنچنانی هم همچین تیپ هایی میزنیم بازم در برابر اونا معمولی هستیم !!
حالا چند وقته شوشو بهم گیر داده چرا موهاتو تغییر نمیدی؟ . چرا چاق شدی ؟. چرا راستی ؟ چرا کجی ؟. چرا فلان شدی ؟؟؟؟؟

اعتماد به نفسم حسابی اومده پایین

" گریهههههههههههههههههه

خوب به خودت برس حتما تو خونه خیلی برس منم از دیروز رژیمم بمیرم هم ول نمیکنم عید در راهه
باران نباش که خودت را با التماس به شیشه بکوبی،ابر باش تا همه منت باریدنت را بکشند...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
هیچ وقت خودت رو با کسی مقایسه نکن به نظر من تمام خانمها خوشگلن و هرکسی جلوه منحصر بفرد خودش رو داره کی گفته برای زیبا بودن حتما باید لاغر بود من خودم خانمهای تپل خوشگل میشناسم که اعتماد بنفسشون از یه مانکن بیشتره
میتونی رژیم بگیری نحوه آرایشت رو تغییر بدی کلا تیپ متفاوت با قبل بزنی

دخترهای عزیزم خدا بهترینها رو براتون رقم بزنه💜
موهاتو رنگ خوب واسه عید بده اون زنارو ولش اونا ناجورن تو خودت حتما خوشکلی کیه که خوشکل نباشه
باران نباش که خودت را با التماس به شیشه بکوبی،ابر باش تا همه منت باریدنت را بکشند...
2714
راست میگین خودمو مقایسه کردم احساس بدی پیدا کردم.
البته خداروشکر چهره و بدن خوبی دارم . ولی خب اونا خیلی بهترتر بودن !!!
میخواستم همین روزا برم موهامو رنگ کنم . ولی فکر کنم واسه عید بذارم بهتر باشه
موهام قهوه ای روشنه . هرکی میبینه فکر میکنه رنگ کردم . و شوشو نمیذاره موهامو رنگ کنم . از آرایش هم خوشش نمیاد . میگه بدون آرایش دوست دارم . حالا موندم چطوری قیافه م رو عوض کنم !!!
زینب جون ننه چشماتو درویش کنننننننن دددددددددددددددددددد

خب منم هی مماخمو عمل کنم لب و لوچه و لپام رو تزریق کنم یا بوتاکس کنم....کلی لباس مارک و گرون و تک بپوشم...باسنمو پروتز کنم سینمو پروتز کنم به جاش شکممو وردارم

خب معلومه خوشگلللللللللللللللل میشمممممممممممممم
هههههههه
تمنا جون نبودی ببینی !!
خب منم میگم شوشو همینا رو تو خیابون می بینه فکر میکنه همه چی شون خدادادیه !!!
منه بیچاره یکم رژ میزنم میگه : اوف مصنوعی شده . طبیعی خوشگل تره !!!!
2706