2410
2553
میگن چون اسپرم رو کم میکنن اکثرا دختر به دنیا میان ایا این حرف درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714
آترینا جون

هم دختر میشه هم پسر

یه روش دیگه هست که از قبل میشه جنسیت نی نی رو مشخص کرد

آی یو آی یه روش خیلیییییییییییی معمولیه هم پسر میشه هم دختر

نمیشه گفت اینو از کجا شنیدی آخه

بابا درست نییییییییییییییییییییییییییییت
نیازی نیست اطرافمون پر از آدم باشه ... همون چند نفری که اطرافمون هستند، آدم باشند کافیه ...!!
جنسیت فقط به خدا مربوط میشه نه تعیین جنسیت نه علم نه پیشرفت بشری هیچ کاری نمیتونن بکنن اینو با قاطعیت میگم کسایی هم که تاپیک میزنن برا تعیین جنسیت دارن وقتشونو تلف میکنن حتی اگه بچشون با روش تعیین جنسیت همونی شد که میخواستن مطمعنا خواست خدا بوده نه چیز دیگه ای کاش چشمامونو یکم بیشتر باز میکردیم
خدای من خدایست که اگر سرش فریاد بکشم : به جای دست رد به سینه ام ، نوازشم می کند و می گوید : من که میدانم جز من کسی را نداری ...!
عزیزم وقتی باردار بشی میبینی که جنسیت دیگه برات مهم نیست!!! به این فکر کن که iui یا ivf که میکنی انشاله جواب بده نه اینکه خودتو نگران جنسیت کنی!!!
باید به این فکر کنی که خدای نکرده اصلا بچه دار نشی بهتره یا اینکه جنسیتش چیزی باشه که شما دوست نداری!
ناشکری نکن خانومی
بهتره خوبی ها رو درست بنویسیم نه درشت!!!
اسپرم ضعیف و کم تحرک احتمال دختر شدن رو بیشتر می کنه از اونجاییکه افرادی که میرن واسه روشهای درمان این مدلی به احتمال قوی اسپرمشون ضعیفه پس ممکنه که تعداد دختر توی آی وی اف و آی یو آی بیشتر باشه یعنی نسبتش 50-50 نباشه.
2706