2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
مرسی دوستهای گلم ولی واقعا دارم کلافه میشم من تنها چیزی را که تحمل نمی کنم همین حالته و الان مستاصلم و دیشب مهمون داشتم اینقدر حالم بد بود وقتی رفتند کلی گریه کردم آخه هنوز به کسی نگفتم.
شبا مایعات نخور جون اب توی معده باعث میشه حالت تهوع بگیری جوشنده زنجفیل عالیه وصبحا قبل از بیرون اومدن از تختخواب بیسکویت خشک یا یه نان خشک عالیه
این چنین زیر وزبر عالم نمی ماند مدام،می نشاند چرخ هر کس را به جای خویشتن
2714
مامان نیروانا درست میگه...باید دوره اش بگذره...فقط باید تحمل کنی...من تمام راههایی که دوستان گفتن رو امتحان کردم..ولی اصلا تاثیر نداشت....الان که وارد هفته 14 شدم دارم یواش یواش بهتر میشم...همیشه گرسنه ام بود ولی نمیتونستم چیزی بخورم...از گرسنگی و تهوع گریه میکردم...تنها راهی که برا من تاثیر داشت این بود که تعداد وعده هامو زیاد کردم و تو هر وعده یه ذره غذا میخوردم...
نهههههههههههه

جگر واسه زن باردار سمه

جگر بخاطر داشتن آهن حیوانی تاثیر بدی روی رشد جنین میگذاره به هیچ وجه نخور

به جاش از دکترت قرص B6 بگیر و صبح که بیدار میشی یه بیسکوییت ترجیحا ساقه طلایی بخور چون سبوسش مفیده
واقعا سخته هستی جون.خدا صبرت بده
من خودم واقعا کلافه شدم.فک کن هرچی میخوردم چند دقیقه بعدش بالا میاوردمش.هرشب زیر سرم بودم
البته دکتر من یهقرص به اسم دمیترون بهم داد که اگه اونو نمیخوردم تا الان مرده بودم
بعضی وقتا خوردن دارو از داشتن این حالتا بهتره،من واقعا هیچی نمتیونستم بخورم
به قوله مامان نیروانا واقعا کاریش نمیشه کرد جز تحمل تا دورش تموم بشه
بهرادم.... تو که میخندی گوشه های لبت به بهشت میرساند مرا....
هروز صبح بالا سرت یه تیکه بیسکوئیت بذار تا بیدار میشی بخور.یا بادوم.این یکم بهترت میکنهواصلا روزتو با مایعات شروع نکن!زنجفیل خوبه البته اگه طبعت گرم و خشک نیست.ویتامین ب 6 هم خوبه ولی از همه مهمتر صبره!همه اینا میگذره!ناراحت نباش!
تو یه مقاله خوندم مادرایی که تهوع دوران بارداریشون بیشتر بوده بچه هاشون ضریب هوشی بالاتری داشتن!
vay hasti jun darket mikonam azizam,manam kheili viare badi dashtam va alanam ke tu hafte 14 hastam hamchenan edame dare,man zede tahavo navidoxin mikhoram,mayeatam kam mikhoram chon halamo badtar mikone,ishala zud khub shi azizam
امیرحسینم؛به تو سوگند،به رازگل سرخ و به پروانه که درعشق فنا میگردد،زندگی زیباست،وآنچه زیباست تویی،توکه آغازمنو و لحظه ی پایان منی
2706