2703
2553
من هفته 29 بارداریمم...

دیابت بارداری دارم و بارداری دوممه...

یکی از عوارض دیابت زایمان زودرسه...

یه فکری مثل خوره تو جونم افتاده که من دچار زایمان زودرس میشم!!!!!!!!!

نمیدونم چرا...

هر لحظه که بچم تو دلم تکون میخرده منتظرم کیسه آبم پاره بشه و نارس به دنیا بیاد.......

میخاستم بدونم که مامانایی که به هر دلیلی دچار زایمان زودرس شدن:

اولا تو هفته چندم وچرا این اتفاق افتاد؟

دوما نینیاشون در چه حال بودن؟؟؟

سوما وزن و تنفس نی نیاشون چطور بود و چقد تو دستگاه بودن؟؟؟؟

لطفا کمکم کنید که اگه چنین اتفاقی برای منم افتاد، بدونم چیکار کنم و خودمو نبازم.....
اگر زن دیگری مرد شما را دزدید، هیچ انتقامی بهتر از آن نیست که بگذارید نگهش دارد!"مردان واقعی دزدیده نمیشوند"[smiley]s/sm_17.gif[/smiley]
من به علت مسمومیت حاملگی تو هفته 34 ختم حاملگی داشتم.ولی سه روز قبلش 6 تا آمپول دگزا زدم که باعث میشه ریه های جنین برسه.پسرم موقع تولد مشکل تنفس نداشت و ریه هاش رسیده بودن اما وزنش خیلی کم بود 1800 بود و همش افت قند خون داشت و ده روز تو دستگاه موند تا قدرت مکیدن پیدا کنه تا یک ماه هم در کنار شیر خودم بهش با سرنگ شیر میدادم.
البته اگه به خاطر دیابت بارداری زایمان زودرس داشته باشی وزن بچه ات خوب خواهد بود ضمن اینکه پسر من هم خیلی کم وزن بود و دکتر میگفت اگر کامل هم میمونده وزنش بیشتر از 2500 نمیشده.همونجا بودن کسایی که بچشون هفته 34 به دنیا اومد ولی وزنش 2800 بود .
شما فقط اگه بتونی به کمک آمپول ریه هاشو سریعتر کامل کنی حتی در صورت زایمان زودرس هم مشکلی نخواهی داشت
مامان کوروش عزیز ممنون../
در مورد آمپول بتامتازون دکترم تاکید داره که در شرایط اوژانس لازمه و تاثیرش فقط یه هفته اس!

در ضمن قند خونو به شدددددت بالا میبره!

راستی شما سونو رفتید؟؟؟!!!الان هفته چندمی؟!
اگر زن دیگری مرد شما را دزدید، هیچ انتقامی بهتر از آن نیست که بگذارید نگهش دارد!"مردان واقعی دزدیده نمیشوند"[smiley]s/sm_17.gif[/smiley]

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
مامان کوروش جان پس بیا همین تاپیک بگو جنسیتش چی شدااااااااا...منم بدجور کنجکاو شدم....چون دقیقا شرایطمون یکیه!!!
منصوره جان من هفته33بارداری اورژانسی سزارینم کردن
البته علائم زایمان زودرس داشتم مثل کم شدن حرکت جنین
ولی خشبختانه بچه سالم بود و احتیاجی به دستگاه نداشت
فقط مرتب شیرش دادم تا قندش نیفته یه کم زردی داشت که اونم با شیر خوردم که مرتب بهش دادم خوب شد
وزنش بدو تولد2300 بود
هیچ چیز و هیچ کس نمی تواند تورا نگران کند...اگر او را که مراقب توست باور کنی...!
سلام . من زایمان زود رس در هفته 35 داشتم.30 شهریور1390. آب دور بچه زیاد شده بود بدلیل گرفتگی مری جنین.نوزاد رو یکماه در آی سی یو نگه داشتند تا عمل کنند اما بدلیل شرایط نامساعد تنفس و قلبش عمل نشد و در نهایت از بین رفت. البته این از موارد نادر هست. شما نگران نباشید.
2714
من 30 شهریور 90 زایمان زودرس داشتم هفته 35 . و سزارین شدم . می خوام دوباره باردار بشم. لطفا اگر کسی اطلاعاتی در مورد فاصله سزارین ها داره و یا در اطرافیانش دیده که بارداری بعدی مثلا میتونه بعد از 4 ماه هم صورت بگیره اطلاع بده . ممنونم
سلام منصوره جونم. بیا بغلممممم. منم دقیقا همین فکرهای تو رو دارم. هرلحظه احساس میکنم دیگه اومد.
اگر یه ساعت تکون نخوره دیوونه میشم اگرم تکون بخوره میگم الانه که کیسه آبم بترکه. تازه چند شب پیش یه فکر مسخره و ناراحت کننده دیگه هم داشتم,فکر میکردم اگر من اورژانسی برم بیمارستان تو این شرایطی که شیو نکردم اونجا چی سرم میاد و کی و چجوری شیو میکنه؟!!!!!!!
no matter how you feel.Get up, dress up, show up, and never give up!  
منصوره یه مشورت بمن بده. من بیستم رفتم دکتر بهش گفتم هر چی آزمایش و سونو هست برام بنویسه تا از سلامت خودم و نینی خیالم راحت بشه, اما لسانی نامردی نکرد و همه آزمایشها و سونو رو برا دهم بهمن نوشت. ....
منم دلم بدجور شورمیزنه...
حالا بنظرت پاشم الان برم آزمایش بدم یا بزارم برا همون دهم؟؟
no matter how you feel.Get up, dress up, show up, and never give up!  
سلام عزیزم

منم هفته 32 بارداری زایمان زود رس داشتم

سخت بود ولی خدا رو شکر الان دخترم سالمه و شش ماهشه

علت زایمان هم کم شدن اب دور جنینی بود که به خاطرش یک هفته هم بستری شدم ولی بعد فهمیدن کیسه پارگی داشته و تو روز زایمان که سونو کردن متوجه شدن حجم اب صفره و بچه تو خفگیه و به خاطر خطری که برای جفتمون داشت سزارین شدم .

منم الان ۳۲هفته چهار روز هستم بخاطر فشار و دیابت و کم وزنی بچه Iugrبستری هستم بیمارستان.میگن۳۴هفته بچه رو در ممیارن.با توجه به اینکه آمپول ریه رو دو  دوره زدم به نظرتون بازم میره nicuالبته وزنش فعلا۱۶۰۰هست.ممنون میشم راهنمایی کنید.

2706