2410
2553
عنوان

تب بدون علت

| مشاهده متن کامل بحث + 120020 بازدید | 27 پست
پسر من 1 بار 3 روز تب داشت که یه شبش به 40 درجه رسید. بردمش دکتر. گلو و گوشش رو معاینه کرد گفت چیزیش نیست. دکتر پسرم هم میگفت هیچ تبی بی علت نیست. چون مادرشوهرم میگفت فقط به خاطر دندونه. ولی دکترش گفت فعلا تبش رو کنترل کن تا از علائم بعدی معلوم بشه چیه. بعد از 3 روز تب دونه‌های ریز قرمز روی تنش ریخت بیرون. که گفتن اسم بیماری سرخ‌جوشه. اکثر بچه‌ها تا 2 سالگی این بیماری رو میگیرن.
اگر سرخ‌جوش باشه فقط دوره تبش نگران‌کننده است و باید تبش رو کنترل کنی ولی بعدش که جوشاش میریزه بیرون 2-3 روزه برطرف میشه. علائم دیگه چی داره؟ مثلا پسر من همش بهونه میگرفت. نسبت به صداها حساس‌تر شده بود. 10 ماهگی مریض شد و چهاردست و پا راه می‌رفت ولی وقتی مریض شد از کوچک‌ترین ارتفاعی می‌ترسید.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
پسر منم همینطور بود تقریبا 48 ساعت غذا نخورد و هر شیری هم میخورد بالا میاورمد دکی به غیر استامینوفن قطره متوکلوپروماید داد و گفت که یک ساعت قبا از شیر بده بهش و چند ساعت هم غذا نده و از غذای خیلی سبک شروع کن مثل سوپ صاف شدن بدون جبوبات درشت یا له شده خدا رو شکر خوب شد فکر کنم یه ویروسیه تو فیمیلا و همسایه ها مون اکثر بچه هاشون و حتی بزرکترا این حالت تهوع بدون دلیل رو گرفتن
دختر من تا حالا دو سه بار این بیماریو گرفته تب ویروسی هر دفعه هم دکترش گفته تا 5 روز اگر بدتر شد یا قطع نشد دو باره بیار که شکر خدا قطع شده فقط باید تبو کنترل کنی بالا نره

اگر تبش بالای 39 رفت براش شیاف استامینوفن 125 که مال اطفال هست بگذار مرتب تبشو چک کن

سلام مریم جون عزیزم نگران نباش این تب که هیچ علایمی از سرما خوردگی وعفونت توش نیست به احتمال 90 درصد به خاطر دندونش هست برو تو دهنش رو نگاه کن رو لثه هاش ببین حالت تاول یا سفید شدن رو لثش هست یا نه برای تبش هم یه قطره استامینوفن خارجی براش بگیر که مثل اب رو اتیش میمونه خوش خوراک هم هست فقط هم یه داروخانه تو تهران داره عزیزم که تو خیابان دولت هست قیمتش هم 11 تومنه اما زود تبش رو قطع میکنه
هروقت که خواستی در مورد راه رفتن کسی نظر بدی اول کمی با کفش های او راه برو
2714
عزیزم دختر من چند بار تب بدون علت گرفته... حداقل تجربه 3 ساله من اینه... بردمش دکتر... دکتر گفت ...

عزیزم شما هنوز سایت هستی 

اگ آره ممنون میشم جوابمو بدین 

شمادخترتون ک تب کرده چندین بار تاحالا شده مثلا تویکماه دوبارتب کنه 

دخترمن ۲۶خزداد تب لرز بالا کرد ۴روز بعدقطع شد وغددلنفاوی زیر فکش ورم کرد 

تاروز ۱۲م یکی دوبار درحدنبم درجه تب کرد دوباره سغکسبم داد بهش خوب شد 

از دیشب بازتب لرز بالا کرده 

دقیقا مثل دفعه ی قبلی 

پسرمم ۶تیر تب لرز وشکم درد کرد ۳روز بعدقطع شد تا۱۲م دارو خورد و۱۸م بازتب لرز کرد باخلط وسرفه 

من نمی‌دونم الان این تب لرزا ادامه ی قبلی هست یانه حدیده 

بدکتر گفتم نکنه به ریه شون زده نکنه چون شبیه امیکرون هستن برگشت گفت توامیکرون عودمجددزیادداریم 

آنتی بیوتیک هم دیگ نمیدن میگن بابددورش بگذره 

ویروس جدید همبنطوریه 

ازبس دارو خوردن آب شدن 

خیلی ناراختم 

میگم آزمایش بنویس یاسی تی بنویس میگن ک معاینه گوش حلق وضربلن وتنفسشون خوبه لازم نیست ۶بار دکترای مختلف بردمشون 

اون دفعه اول  ک تب لرز کردن ما خوب بودیم ولی اینسری ازچهارشتیه باباش امیکرون گرفت بعدش من تب ولرز کلی علایم دیگه 

بدکتر میگم نمیشه ک بفاضلع ی ۱۰روز بچه دوبار بیماری ویروسی بگیره نکنه عفونت بزنه به خونشون میگه نه خانوم بچت سورومور گنده س آخه میگن تب طولانی ومکرربده تاحالا سابقه نداشتن ایندفعه اینجوری شدن میگه امیکرون همبنجوریه تب لرزشون خیلی بالاست درحد ۴۰

اعصابم خورده 

وخدایی که بشدت کافیست
عزیزم شما هنوز سایت هستی  اگ آره ممنون میشم جوابمو بدین  شمادخترتون ک تب کرده چندین بار ...

سلام عزیزم ،بچتون خوب شد ،

الان پسر دو ساله ام اینجور شده یه شب در میون تب میکنه ،الان چهار روز شده بهم میگن ویروسه ،حقیقتش میترسم عفونت باشه تا حالا ندیدم اینجور تب کنه ،شب اول تبش به چهل رسید ولی شب های بعد کم ،تازه شروع کردم بهش سفیکسیم میدم ،

سلام عزیزم ،بچتون خوب شد ، الان پسر دو ساله ام اینجور شده یه شب در میون تب میکنه ،الان چهار روز شده ...

سلام گلم خوبی شما 

بله بچه ها خوب شدند ۴روز تب لرز بالا ومقاوم به دارو داشتم چندبارسرم زدن خیلی بد بود 

وخدایی که بشدت کافیست
سلام مریم جون عزیزم نگران نباش این تب که هیچ علایمی از سرما خوردگی وعفونت توش نیست به احتمال 90 درصد ...

سلام از دیروز تب وبی حالی وغر غر داره حالادیشب متوجه شدم دهنش کناز زبونش قرمز خونیه حالا میبینم ک سفید شده حال نداره وهی میخوابه