2726
عنوان

خیانت شوهرم برای دومین بار

46899 بازدید | 99 پست
دوستان سلام
حدود 3 سال پیش وقتی باردار بودم شوهرم به من خیانت کرد.البته من وقتی بچه ام حدود 3 ماهه بود فهمیدم.وقتی که حداقل 4 یا 5 ماه ازآن رابطه می گذشت.حدس یا شک و بدبینی نبود.اطمینان پیدا کردم.ولی شوهر من اونقدر هفت خطه که با وجودی که راه فراری نداشت بازم زیر همه چیز زد و گفت تهمته و...
من دنبال فرصتی بودم که بتونم با اون زن مچشو بگیرم که متاسفانه نتونستم و البته اون رابطه هم کمی بعد تموم شد.
و حالا دوباره من باردارم و در ماه هفتم بارداریم هستم که متوجه شدم داره بهم خیانت میکنه و با کسی ارتباط داره. میدونم که بدون مدرک اساسی اگه مطرح کنم فقط خودم متهم میشم و هیچ فایده ای نداره.من اطمینان دارم ولی نمیتونم بهش ثابت کنم.
از چند روز پیش تا حالا که فهمیدم داغون شدم.اصلا نمیدونم باید چه کار کنم؟باید دنبال فرصتی باشم تا مچشو بگیرم (اگه بتونم)یا کار دیگه ای باید بکنم؟
کمکم کنید.خیلی به کمک نیاز دارم.با داشتن یه بچه و بچه دیگه ای که تا 2ماه دیگه به دنیا میاد باید چه کنم؟نمی تونم این خیانت رو تحمل کنم؟به دادم برسید.
سلام هم اسم عزیز....اینطور که میگی همسرت موقع بارداری تو فیلش یاد هندستون میکه....یک فرضیه میگه که شاید تو این دوران از تو بی توجهی میبینه.....منظورمو که میفهمی؟؟؟؟؟؟...البته این موضوع به هیچ عنوان توجیه کار زشتشو نمیکنه ولی شاید دلیل باشه ....کمی فکر کن شاید بتونی درستش کنی؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اونجور که روانشناسا میگن در طول بارداری و یه چند ماه بعدش که زن هنوز نتونسته خودشو به شرایط قبلیش برگردونه احتمال این رفتار‌ها از جانب آقایون زیاده.به خاطره همین خانوما باید یه کم بیشتر از قبل هوای شوهراشونو داشته باشن.شاید خودت یه جایی‌ کوتاهی کرده باشی‌.به نظر من اصلا به روش نیار.در عوض به خودت خوب برس.تا جایی‌ که امکان داشته باشه به خونه زندگی‌ خودش جلبش کن.میدونم سخته ولی‌ فعلا چاره به جز این نیست.اصلا صلاح نیست با این وضعیتی که داری بخوای کارو به جاهای باریک بکشونی.ضمن اینکه اصلا درست نبوده که با علم به سوابق قبلیش گذشتی دوباره بار دار شی
عشقم عمرم نفسم نی نی تو دلیم  
عزیزم روبرو کردن اینجور مواقع آقایون رو پرروتر میکنه.
تو 2 تا بچه داری. اگر واقعا فکر میکنی میتونی با دو تا بچه طلاق بگیری و عواقبش رو بپذیری پس مچش رو بگیر ولی آبروش رو نبر.
اول به خاطر خدا بعد هم به خاطر بچه هات
ولی اگر میخوای مچش رو بگیری و به زندگیت ادامه بدی بدترین اشتلباه زندگیت رو مرتکب شدی.
با مشاور خیلی بهتر میتونی راه درست رو انتخاب کنی.
موفق باشی. به فکر نی نی تو دلت باش
دل تنها عضویست که با نگـــــــــــــــاه لمس میشود....!
سلام رها جان خوبی خانمی .........در وهله اول مواظب خودت و نی نی باش در درجه دوم تو که می دونستی شوهرت وفادار نیست و سابقه خیانت داره نباید بچه دوم را حامله میشدی اما حالا نباید توجه کنی تا به سلامت فارغ شی .سعی کن نیازهای عاطفی و جنسی شوهرت را خوب برآورده کنی خونه آرایش کن لباسهای باز خوشرنگ بپوش اگه اینا جواب نداد بعد از زایمانت پیش مشاور برو ولی اینم بهت بگم احتمال داره آمار خیانت شوهرت بیشتر از اینها بوده و تو خبر نداشتی حواست را بیشتر جمع کن . متاسفانه الان گرگ تو جامعه ما زیاد شده که به لباس بره جلو راه آقایون سبز می شن . از یاد و توکل به خدا غافل نشو ..........آرزومند آرزوهات
خداوند خوبیها همیشه سپاسگزارت هستم تا ابد
تجربه ثابت کرده که مچگیری فقط طرف رو بی حیاتر و جری تر می کنه طوری که دفعه بعد جلوی روی خودت با زن دیگه ای رفت و امد رو شروع می کنه.و دیگر نه ارزشی برات قایل میشه و نه حتی شرمنده. ادمها اتوماتیک از اونی که با مچگیری تحقیرشون کنه متنفر میشن. این یادت نره.
چون بچه داری و حامله ای بعید می دونم دنبال طلاق باشی عزیزم . پس مچ گیری و روبرو کردن یا حتی به اشاره ابراز کردن اینکه خبر داری چه خبره اصلا راهش نیست.
راهش همونطور که دوستا گفتن رسیدن به خودت توجه به اون و دلبری زیاد و پاسخ به نیاز جنسیشه. غذای خوب پختن یادت نره.انگار نه انگار که طوری شده.
یه سر به سایت دکتر قاسمی کبریا بزن. تو ماه رمضان مشاوره رایگان تلفنی هم دارند.
www.qalameson.org
رها خانوم
دوستان توصیه های جالبی کردن .
فقط سعی کن روتون با هم وانشه اگه شوهرت بفهمه که تو از روابطش خبر داری ونمیتونی هیچ اقدامی بکنی (به خاطر نی نی تو راهی یا هر دلیل دیگه )پرروتر میشه
سعی کن از هر راهی استفاده کنی تا بتونی شوهرتو به طرف خودت جلب کنی
پسرم همه زندگی من
سلام رها جان
با توجه به اینکه شما بهترین تصمیم گیرنده هستید منم با اجازه نظرم رو میگم
ببخشید ولی اگر شما این قضیه رو چند سال پیش متوجه شدید و بدون اینکه حلش کنید برای بار دوم باردار شدید به نظر من شما بیشتر از شوهرتون مقصرید و واقعا این بین کمترین توجه به بچه های بی گناهتون شده
در ضمن این قضیه مورد کمی نیست که به روی خودتون نیارین یعنی من میخوام بدونم اگه این مورد برعکس برای شما بود و شوهرتون میفهمید میتونست به روی خودش نیاره
من اگر جای شما بودم همون بار اول حلش میکردم و حالا هم دیر نشده مینشستم با شوهرم صحبت میکردم بدون تعارف و لا پیشونی کردن و اگه واقعا این مسائل حقیقت داشت من شخصا جدا میشدم و یه فکری هم به حال نی نی میکردم اگه از پسش برمیامدم حفظش میکردم اگه نه ... ما حق نداریم با آینده و سرنوشت یه آدم دیگه بازی کنیم و گناه سقط خیلی کمتر از گناه بدبخت کردن یه بچست
ببخشید که اینقدر بی پرده و تند گفتم ولی در یه مواردی نمیشه شوخی کرد و دل دل کرد
در هر صورت ما فقط نظراتمون رو میگیم و شما باید تصمیم بگیری شاید فردائی برسه که بچه هات سرزنشت کنن و بگن چرا تا اینجا ادامه دادی به همه چی فکر کن و یه تصمیم منطقی بگیر اگه هم میخوای بی خیال بشی تا آخر ادامه بده و دیگه هر چی دیدی نباید برات مهم باشه
سلام برات متاسفم
فکر نمیکنم مردی که یک بار به زنش خیانت کرده سر راه بیاد اونا همیشه شلوغن و تو باید جمله خودت رو اینطوری بنویسی دومین باری هست که فهمیدم بهم خیانت کرده .
اگه فکر طلاق نداری به روش نیاری بهتره .ما تو فامیلمون چهار پنج مورد طلاق به خاطر خیانت داشتیم اگه به روش بیاری بدتر میشه
معمولا رفته رفته بدتر میشن همه فامیلای من هم مایل به طلاق نبودن ولی تجربه ثابت کرد که با همچین مردایی زندگی نکنید بهتره .
من جای شما بودم سعی میکردم طلاق بگیرم یعنی شرایط رو طوری کنم که بتونم روی پای خودم باستم و با همچین خائنی زندگی نکنم
سعی کن اول خودت رو بعد شوهرت رو دوست داشته باشی چون اونم با تو همچین میکنه

پاینده باشید
2706