2726

برای دیدن راهنمایی در مورد " هیدروپس | و گرفتن جواب سوالاتتون به پست های صفحه های بعد مراجعه فرمایید . ئدر ضمن سوال هاتون رو می تونید بپرسید تا جواب داده بشود.

برای بارداری مجدد بعد از هیدروپس به دکتر سید محمد حسین بشیری مراجعه فرمایید و تحت نظر ایشون باشید تا به امید خدا و توکل بر خدا فرزند صحیح و سالم و صالح به دنیا اورید . برای اطلاعات بیشتر لطفا پست ارسال فرمایید تا راهنمایی شود

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نادیا جون سونو ان تی و ازمایشات تو مشکلی نداشتن؟من هفته 26 بود که دردهای شدید گرفتم اصلا نمیتونستم بلند شم رفتم سونو گفتن هیدروپس خیلی هم شدید تمام بدنش و در هفته 28 زایمان کردم.تهران هستی نادیا؟
جنین رو برای آزمایش ژنتیکی نبردی ؟ من تهران هستم .
من جنین رو بردم و 800 هزار تومن هم آزمایش شده که فعلا گفتن تا یه ماهه دیگه جوابش رو می دن

نسبت شما چیه ؟ و فقط یک بار این اتفاق برای شما افتاده ؟ راه حلش چیه برای بارداری بعد؟
من کرج هستم نه من جنین رونبردم ولی ازمایشات غربالگری و سونو تو هفته 18 مشکل نداشت و چیزی نشون نداد فقط nt بالا بود5 بود که دکترم گفت ان تی تو این هفته 5 باشه مشکل نداره ولی احتمالا به خاطر همون بوده شوهر من نوه عمه ام است و باباهامون هم باهم پسرعمو هستن اره فقط یکبار اتفاق افتاده .نسبت شما چیه ؟من قراره برم پیش مشاور .شما قبل ازمایش زنتیک داده بودید؟سونوئ nt شما مشکلی نداشت؟
باشه عزیزم میگم ان تی من دو بود ما پسر عمه دختردایی هستیم آره ما هم قراه مشاور بریم شما کجا میخایی بری جایی سراغ داری ؟ آره آزمایش داده بودیم ولی همش عفونی بود که مشکلی نداشت
منم ازمایشهای عفونی داده بودم مشکلی نداشت ولی زنتیک نداده بودیم من فعلا همین کرج میرم پیش یه مشاور بعد اگه ازمایشهای زنتیک لازم بود میام تهران یکی از بچه ها تو همین سایت ازمایشگاه زنتیک دکتر کریمی رو معرفی کرد توشهرک غرب اونجا میرم
2706