2726
عنوان

شیر نخوردن کودک چهار ماهه

96305 بازدید | 61 پست
تورو خدا کمکم کنید دختر چهار ماهم هم شیر منو می خورد هم شیر خشک چون مجبور بودم بهش شیر خشک بدم. هر دو رو هم خیلی دوست داشت و کلا اشتهای خوبی هم داشت. الان یه ماهه شیر خوردنش خیلی کم شده و الان دیگه فقط توی خواب شیر می خوره از گشنگی گریه می کنه دستاشو می خوره ولی شیر نمی خوره. کارم شده اینکه به زور پستونک خوابش کنم تا بهش شیر بدم توی خواب هم به نسبت سنش کم می خوره. دارم دیوونه می شم. دکتر می گه دچار کانفیوژن شده و قاطی کرده فقط یکی رو بهش بده. اوایل چند روز فقط شیر خودمو بهش دادم اما بازم بدتر شد.دکتر می گه آخه تو شیر خشک ندادی اما پستونک دادی. حالا نمی دونم چکار کنم . کمکم کنید

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
خانومی دختر منم وقتی رفت تو4 ماه اینطور شد خیلی عذاب کشیدم هرچی دکتر نامدار بود بردمش یکی گفت رفلاکس داره و.... تا بردمش پیش دکتر حسینی گفت هیچیش نیست و فقط بهم یه شربت بکمپلکس داد و گفت سعی نکن تو خواب بهش شیر بدی که بدترین الگو واسه نینی هاست و عادت میکنن دیگه تو بیداری نمیخورن اگه بخوای ادرسشو بهت میدم خیلی دستش سبکه دخترم بعد از حدودا یه ماه خوب شد دوره ایه مطمئن باش خوب میشه
نیکی جان میشه آدرس و تلفنشو بهم بگی خیلی عذاب میکشم حتی تو خواب هم به زور میخوره منظورت دکتر عرب حسینی هست ؟ یعنی مشکلش کمبود ویتامینهای ب بوده ؟؟؟؟دارم دیووونه میشم کمکککککککککککککککککککک
2706