2726
عنوان

****همه چیز درباره قشم ****

| مشاهده متن کامل بحث + 280400 بازدید | 660 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
جاهای دیدنی قشم:(به ترتیب اولویت)
دره ستاره ها که من عاشقشم,فوق العاده قشنگه
جنگلهای حرا
غار خربس
کلا هتلهای خوبی نداره ولی برای موندن پلاز سیمین خوبه
البته ساحل سیمین هم جای قشنگیه
اسمانِ ابیِ ارامش است
از کران تا بیکرانِ یادِ او
عزیزم ادرس مغازه های درست و حسابی رو تو یک پست میذاری و حدود قیمت یکی دیگه از دوستان میگه یک مغازه فقط جنسهای آلمانی داره

راستش من و خواهرم شاید بخوایم بریم و نمی تونیم با 3 تا بچه اواره شیم میخوام همه رو یادداشت کنم توی 2-3 روزی که اونجا هستیم هی نگردیم بیخودی و خسته شیم بریم سریع خریدهامون رو بکنیم گلم

مطمئنا بقیه دوستان هم همین دردسرها رو دارن اگر مغازه های بدردبخوری میشناسی همه رو تو یک پست دسته بندی شده بگذار واقعا ممنون میشم از اینکه اینقدر محبت داری
هر آنچه مرا نکشد مسلماً قویترم خواهد ساخت

*کاربر تایید شده*
1390/11/8 5:13 ب.ظ

بچه ها سلام من شوهرم مال درگهانه درگهان از قشم واسه خرید بهتره اگه مغازه تکی هم میخواید تو درگهان هست یه کم فاصله داره تا پاساژا بهش میگن بازار زنها یه شهر هم هست به اسم رمکان که جنسای خوبی داره ولی به هر حال تو عید قیمتا بالاتر از مواقع دیگه است.یه توضیح درباره کثیفی جزیره تو عید هم بدم که متاسفانه شهرداری تو این ایام نمیاد اشغالا رو جمع کنه ومردم جزیره هم از بس مسافر زیاده وترافیک ایجاد میشه اذیت میشن مسافرا هم مراعات نمیکنن هر جا بخوان چادر میزنن و بی ملاحظه اشغال میریزن
هر آنچه مرا نکشد مسلماً قویترم خواهد ساخت
Medusa .عزیزم میشه ادرس دقیق اون مغازه های که خودتون خرید کردید بدین مرسی . تا حالا نرفتم . 2 زوز بیشتر اونجا نیستیم .مرسی عزیزم بوسسسسسسسسسسسسسسسس
[smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley]
مشتی ز خاک برمیدارم...
شاید این همان نیمه گمشده من باشد که خدا یادش رفته خلقش کند! [smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley]
سلام تاپ .لباس زیر قیمت مناسب .از کجای قشم می تونم بگیرم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کمکککککککککککککککککککک
[smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley]
مشتی ز خاک برمیدارم...
شاید این همان نیمه گمشده من باشد که خدا یادش رفته خلقش کند! [smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley]
مامان خانوم جون من کاشان هستم و از همونجا هم سوار قطار شدم

بچه ها من غیر از اون آدرسی که برای لباس مردونه دادم آدرس دقیق دیگه ای نمی تونم بدم چون فقط از همون مغازه کارت گرفته بودم. اصلا نگران نباشید، مغازه لباس زیرای کره ای طبقه هم کف پاساژ دو دلفین بود نزدیک یکی از درای ورودی و مغازه لباس های ترکی طبقه دوم اگه اشتباه نکنم لاین رز 7 ، شما سعی کنید بیشتر وقتتونو تو همون دو دلفین و مقداریشم تو دریا و نور بگذرونید. اگر خواستید از پاساژ ستاره که تو قشم هست بازدید کنید خیلی اونجا وقت نذارید چون جنساش نسبت به پاساژای درگهان خیلی گرونتره
یکی از فامیلای ما ک برای خرید میره قشم میگه عید اصلا وقت مناسبی نیست و نه تنها شلوغه بلکه جنسای بنجلی هم میارن مغازه دارها.
مدوسا جان . من پیگیر شدم قطاری که میگی اصفهان توقف نداره و ما مجبوریم بیاییم کاشان و سوار اون قطار بشیم همه قطارهایی که میرن بندرعباس از اصفهان 6 نفره پارسی ان. شما بلیطو از کجا تهیه کردی؟
خدایا ممنونم
2706