2410
2553
عنوان

****همه چیز درباره قشم ****

| مشاهده متن کامل بحث + 279853 بازدید | 660 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گلناز جون من هرسال یه سفر قشم میرم امسال یه بچه ده ماهه هم داریم میخوایم با ماشین خودمون بریم 10 بهمن میریم.فکر میکنم بدون ماشین شخصی و با یه بچه کوچیک خیلی سخت باشه.البته امیدوارم بهتون سخت نگذره.اما به هیچ وجه بدون کالسکه نرو محاله بشه با بچه بغل اونهمه بازار رو گشت.ما با اینکه کالسکه پسرم بیشتر صندوق عقب رو پر میکنه و جا واسه خریدامون کم میشه ولی حتما میبریمش.
باید دنیا را کمی بهتر از آنچه تحویل گرفته ای تحویل بدهی.اینکه بدانی حتی یک نفر با بودن تو راحت تر نفس میکشد یعنی موفق شده ای
2456
سلام بچه ها من امروز از قشم برگشتم....................
بهتر اصلا نرید چون همه چیز بعد از گران شدن دلار دو برابر شده ..همه اجناس میشه گفت بی کیفیت ....
من واقعا هیچی نخریدم ..
به طور مثال بوت رو میداد 100 تومن حتی تخفیف هم نمیداد در حالی که اون بوت تو تهران 50 تومن ............
2714
ای بابا حالمو نگیر گریییییهههههههههههههههه
[smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley]
مشتی ز خاک برمیدارم...
شاید این همان نیمه گمشده من باشد که خدا یادش رفته خلقش کند! [smiley]s/sm82.gif[/smiley][smiley]s/sm82.gif[/smiley]
یاسمن
*کاربر تایید شده*
1390/10/29 8:50 ق.ظ

قشم اصلا با کیش قابل مقایسه نیست. اگه فکر می کنید که قشم یه چیزی در حد جزیره کیش هست باید بگم که سخت در اشتباه هستید. این چیزی بود که من خودم فکر می کردم و در بدو ورود به جزیره و خروج از فرودگاه فهمیدم که چی به چیه.
هتلها از نظر کیفیت در حدی پایینی هستند.
بازارها هم همه پر از اجناس چینی هست. همون اجناس چینی هم توش باز بد و خوب داره که باید خیلی بگردین تا یه چیزی مورد پسند پیدا بکنید.
وسایل برقی هم که هیچ اعتمادی نمیشه بهش کرد چون پر از اجناس تقلبی هست!!!!
یعنی اصلا فکر خرید اجناس برقی رو از سر بیرون کنید مگر اینکه براتون کیفیت و مارکش اصلا مهم نباشه و توکل کنید به شانستون که شاید اون وسیله خوب در بیاد و به اندازه قیمتی که می پردازید براتون کار بکنه.
قشم بیشتر برای خرید لباس خوبه. تازه اونهم به قول دوستان لباس تو خونه ای!!! اصلا خبری از اجناس مارک دار و مرغوب در قشم نیست!!! مارکهایی مثل آدیداس و بنتون و ... رو هم احتمالا در مغازه ها خواهید دید با قیمت خیلی پایین که اگه خریدار اصل این مارکها باشید با یک نگاه به لیبل تقلبی اون مارک خودتون متوجه قلابی بودنش خواهید شد.
برای خرید لباس زیر خوبه. هر چی که خواستید بخری.
راستی یه چیز دیگه هم اینکه تو قشم اکثر قریب به اتفاق مغازه ها اتاق پرو ندارند. ممکنه مانتو - بافت- لباسی چیزی پیدا کنید که احتیاج به پرو داشته باشه ولی دریغ از یک اتاق پرو. بعضی از مغازه دار که میگن همینطوری بدو پرو از روی سایز بندی بخرید یا اینکه شاید بهتون اجازه بدن که برید هتل و پرو کنید و اگر خوب نبود فرداش بیارید برای تعویض!!!
این چیزی بود که من تا به حال در هیچ جا ندیده بودم:)))))))))))))))
در کل لباسهایی که با اون قیمت ارزون اونجا می بیند ارزشش همونه . چون جنس با کیفیت نمی خرید. یعنی انتظار نداشته باشید که زیاد براتون کار بکنه.
یادمه تو قشم یه سری لوازم ارایش بود که مثلا 3 تاشو با هم 1000 تومن می فروختند. چقدر هم خانمها تند و تند از اون پک های سه تایی می خریدند. ولی خداییش فکرشو بکنید که دیگه چی بوده که 3 تا با هم قیمتش میشه 1000 تومن!!!
رستوران هم بهترین رستورانی که ما رفتیم همون نعیم بود که خوب بود. یه رستوران دریایی هم داره که لب آب هست و خرچنگ و میگو و کوسه و ... داره. غذاهاش خوشمزه است. اسمشو یادم نیست ولی به هر تاکسی که بگید بلده و شما رو می بره. غذاش خوبه
در کل به نظر من به چشم خرید به قشم نگاه نکنید. بیشتر سعی کنید برید جاذبه های دیدنیشو ببینید و از چند روز سفرتون لذت ببرید. گشت و گذار قشم خیلی بهتره تا خریدش
موفق باشید دوستان
هر آنچه مرا نکشد مسلماً قویترم خواهد ساخت
sahar
*کاربر تایید شده*
1390/10/27 8:24 ب.ظ

رستوران غذاهای دریایی نعیم تو قشم خوبه فقط یه کم گرونه ولی می ارزه، طبقه بالای پاساژ دریا تو درگهانم خوبه که نمای دریا داره قیمتشم از نعیم بهتره این 2جا رو همیشه خودمون می ریم

توی بازار قدیم یا (بازار عرب های) قشم ست لحاف خیلی ارزونه ، تو درگهانم ست رو تختی و پتو خیلییییی ارزونه اگه بگردی شیکم هست .. شرمنده من هتل سراغ ندارم چون همیشه شب برگشتم بندر

(مامان ارین)heli
*کاربر تایید شده*
1390/10/27 11:56 ق.ظ

خانمی من پارسال رفتم از نظر جاهای دیدنی خیلی جذاب نیست مثلا غارهای خریس یا قلعه پرتغالی ها خیلی جذاب نیست به نظرم بهترینش همون جنگلهای حرا هست که حتما برین و سواحل ماسه ای اما برای خرید درگهان خیلی خوبه چندتا بازار داره یکی بازار قدیمش که بیشتر جینی میده و برای خرید عمده خوبه یکی دوتا هم مثل دلفین و... داره بیشتر پوشاکش خوبه مثل شلوار لی و بلوز اونم هم باید حسابی بگردی هم چونه بزنی.ولی دنبال جنس مارکدار و .. نباش یا لباسهای خیلی شیک برای مجلس و ....بیشتر برای دم دستی خوبه برقی هم ترجیحا نخر چون تقلبیش خیلی زیاده.بازارهای داخل خود قشم هست اونا هم خوبه قیمتهاش یک کم گرونتره ولی خب به نظرم جنسهاش بهتره.مثلا من اونجا بلوز 4 تومن یا شلوار لی 10 11 تومن خریدم البته بازم میگم جنساش چینی که بیشتر به درد دم دستی میخوره ولی خب همونها رو هم تو تهرون خیلی بالاتر میدن

2706