2733
2734
عنوان

****همه چیز درباره قشم ****

| مشاهده متن کامل بحث + 280465 بازدید | 660 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نظرمن بازار و خریدش افتضاحه. در حد زیر صفر .
ولی جاهای دیدنی قشنگ و طبیعت بسیار زیبا داره.جزیره هنگام و دلفین هاش بسیار دیدنیه. دره ستارگانش حرف نداره
الان چند تا از عکساشو میزارم
2728
سلام ما عید 90رفتیم و چون فقط به خرید رسیدیم عالی بود البته درگهان قشم قیمتها بالاتره ارزش داره
الان بهترین زمانه برای رفتن هوا عالیه
فقط مطمئنید از شیراز تا قشم 4ساعته فکر کنم بیشتر باشه ما از راه کنار دریا رفتیم 14ساعت راه بود از گچساران
2738
من آبان دو سال قبل رفتم هوا خوب بود و واقعا هم من خرید کردم مثلا پاساژ های درگهان که فکر کنم صدف بود اسمش (دو تا روبروی هم هستن) من ازش بوت خریدم و روتختی که روتختیم 200 تومن با بازار تهران تفاوت قیمت داشت ولی اوردنش سخت بود و همینطور مثلا بوت که کمترین بود با تهران 20 تومن تفاوت داشت. همه چیز تقریبا همینطور بود مثلا من یه بلوز خریدم 3000 تومن که اصلا برام قابل باور نبود و کفش 12000 تومن از بازار قدیم
شدیدا هم به درد خرید صندل و لباس بچه میخوره. واقعا همه چیزش خوب بود. من بازم میخوام برم ولی نمیدونم کجا جا بگیرم و شماره ها رو هم گم کردم:(کسی هست کمک کنه و شماره بده از خونه و سوئیت ها؟
لبخند یادت نره(دارم تمرین میکنم)
عزیزم مرسی شما که اهل قشم هستین میشه خواهش کنم چند اگر فامیلها یا دوستانتون خونه اجاره میدن شماره شون را با اجازه خودشون بذاری

خصوصا برای عید یا تعطیلات جا پیدا کردن خیلی مشکل میشه مرسی از همراهیتون
هر آنچه مرا نکشد مسلماً قویترم خواهد ساخت
مانی عزیز اگر شما مغازه هایی که اجناس شیکی دارن یا قیمتهاشو مناسبه هم ممنون میشم با ذکر اسم و آدرس بذارین حتی اگر خیلی رند نبود ادرسش

معمولا شما که اهل اونجایی خیلی بیشتر واردی در مورد مغازه های لباس بچه و لوازم ارایش و جاهای گشتنی و ... هر چی میدونی بهمون بگی خصوصا غذاهای محلی و رستورانهای اونجا خلاصه هر چی میدونی گلم
هر آنچه مرا نکشد مسلماً قویترم خواهد ساخت
2706