2703
2553
عنوان

****همه چیز درباره قشم ****

| مشاهده متن کامل بحث + 279767 بازدید | 660 پست
در ضمن خیلی هم شلوغه واسه همین اصلا تخفیف نمیدن! هتل هم رفتیم یه جا به اسم المپیک نزدیک پارک زیتون! افتضاح بوووووووووود! هتل آرام، نگین، بهشت و دریا خوبه! در مورد خونه ها اصلا نمیدونم! واسه غذا هم یه خانم هست دو پاساژ نور وامیسته غذا خونگی داره! یه با امتحان کنی دیگه رستوران نمیری! تمیز عالی با کیفیت!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
منم اون هفته قشم بودم بخاطر اینکه یه کشتی غرق شده بود و16 نفر مرده بودن اجازندادن از جزیره دلفینها ولاک پشتها

دیدن کنیم...مراکز خرید درگهان وپاساژای قشم قیمتها یا مثل تهران بود یا گرونتر ....در هر صورت برای تفریح خوبه وهوا الان

توی این فصل عالیه...پیشنهاد من به دوستان اینه که به فکر خرید نباشیدوفقط از جاهای دیدنیش استفاده کنید

از جنگلهای حرا خیلی خوشم اومد و فکر میکنم جزیره دلفینها هم خیلی خوبه اما حیف که قسمت

نشد ببینیم ولذت ببریم
خرده ریزسیسمونی..کالسکه.صندلی ماشین وغذا.روروئک.گهواره....درwww.ninipars.com
2714
سلام دوستان من دیشب اومدم.هوا باد داشت .دلفینها رو هم اگه می خواید برید 8 تا 10 صبح برید چون اونموقع از آب بیرون می پرند.لاکپشتها هم از اسفند یا بعضیا می گفتند از فروردین تا شهریور هستند.ما خونه گرفتیم البته یه اتاق با سرویس شبی 40 تومن خیلی خوب هم نبود ولی ما مجبور شدیم اونجا بریم.بازم اگه سوالی داشتید بگید شاید تونستم کمکی کنم من ساعت 2 میام.بای
سلامممممم..بچهها منم میخام برم قشم نمیدونم چجوری برم....تو همینهفتم میخوام برم...با مامانم چجوری باید هت ل گرفت؟

اسم قاشق را گذاشتی قطار....هواپیما....کشتی تا یک لقمه بیشتر بخورم! یادت هست مادر؟ شدی خلبان، ملوان، لوکوموتیوران ....، میگفتی بخور تا بزرگ بشی، آقا شیره بشی!.... و من عادت کردم که هر چیزی را بدون اینکه دوست داشته باشم قورت بدهم حتی بغض های نترکیده ام را.......... عاشقتم مامان
مامان شاین ...داداشم چندسالی بخاطر کارش ساکن بندرعباسه..رفتیم خونه اشون ..ویه صبح تا شب رفتیم درگهان وقشم وبقیه جاها رو گشتیم وووشب برگشتیم ولی خیلی خوبه یه آشنا تو درگهان وقشم داشته باشیم وشب رو اونجا بمونیم وفرداش باز بریم همه جاهارو خوبه خوب بگردیم
خرده ریزسیسمونی..کالسکه.صندلی ماشین وغذا.روروئک.گهواره....درwww.ninipars.com
2706