عنوان

****همه چیز درباره قشم ****

| مشاهده متن کامل بحث + 280411 بازدید | 660 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ممنون مهتاب جان . لطف کردی عزیزم. ما خدا بخواد شنبه صبح راه میافتیم.
راستی یه راهنمایی ازتون میخوام.
مادر شوهر من از روز عاشورا تصادف بدی کرد و قبلا مریض هم بود. خلاصه حالا ما میخواهیم بریم سفر بنظرتون چی بهشون بگیم که گیر ندن بهمون. هنوز نمیدونن ما میخواهیم بریم قشم. تروخدا کمکم کنین. نمی خوام شوهرم بگه به خاطر مامان نی نی ام می خوام بریم
خدایا ممنونم
مامان خانم بهش بگید که به اسمتون در اومده از طرف اداره شوشو یا جای دیگه بگید که نذر کرده بودین که تصادفش به خیر بگذره برین مشهد ههههههههههههههههههه
به بهشت نمی روم اگر مادرم آنجا نباشد
اوهوم فکر خوبیه بگیم از طرف اداره شوهرم دراومده. البته قشم که اداره شوهرم جایی نداره مگه اینکه بگیم بندرعباس. ناقلا فکر دومی هم خیلی ناقلاییه ها نه؟!!! بازم اگه فکر توپی بنظرت رسید ممنون میشم
خدایا ممنونم
سلام به همگی دوستان ! من دو سه روزه که برگشتم! هوا خوبه و دریا طوفانی! از بندز عباس بردنمون بندر لافت از اونجا با قایق موتوری تا قشم 5 مین بود! اما بازار... من آبان هم رفته بودم ! قیمتا دو تا سه برابر شده! جنسا تمام توی انباری بودن! پالتویی که من 20 تومن خریده بودم آبان شده 32 تومن! سری قبل 2 تومن خرج کردیم با 5 تا چمدون برگشتیم ، ایندفعه 2200 خرج کردیم با 2 تا چمدون و 1 کوله برگشتیم:(((( حراج تهرانو برید واستون بصرفه تره!
2706