2726
عنوان

چندتا کمد لباس تو خونه دارید ؟؟کمدتون حد الانفجاره از لباس یا نه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 400703 بازدید | 2459 پست
سلام دوس جونام ..من دارم پست های اضافی رو پاک میکنم تا تاپیک مرتب بشه تا دوستای که جدید بهمون اضافه میشن خیلی سردرگم نشن...لطفا هرکسی میاد وپست میزاره اگر مربوط بود که بهتر ولی اگه بی ربط بود خودش در آخر حذف کنه..میتونید خیلی راحت حرفاتون رو بزنید اما به شرطی که همون لحظه هم پاک بشه..قربون همه خانمهای مرتب و باسلیقه برم من
سوها جون ممنون بابته نظم دادنه تاپیک انشاا.. دوستان هم همکاری کنن

منظوره منم از کیسه پلاستیکیها همین وکیوم بود من از نمایندگی لایکو خریدم قیمتشم خوب بود جنسشم خوبه . جدا که خیلی جا باز میشه پتوهای مهمونام هم جمع کردم لباسهای کوچولوییه پسرم رو هم همه رو یه جا وکیوم کردم نه خراب میش نه بو میگیرن نه جای زیادی میگیرن
آرزو جان یه مغازه ای هست تو تیراژه بزرگه توش روتختی و حوله و لوازم آشپزخونه و گل مصنوعی و ظروف تزیینی شیک و خوشگل داره مغازه اش بزرگه تابلوه کاملا ته مغازه اینا رو چیده بود من دوساله گرفتم ولی چیزهای دیگه ای هم داشت تو این مایه ها همشون خارجی بودن مارکشو کندم روش ندارهکه بگم چیه. اگه جمعه رفتم دوباره آمارشو میگیرم برات

اون جعبه ها رو مغازه ها به اسمه جا جورابی میشناسن یه سریشون در نداره یه سری هم توشون مقوا نداره شل و ول وامیستن اینارو من دیدم تو بسته بندیه جمع و جور گذاشته بودن خودم سر هم کردم بگین جا جورابی میفهمن چیه منظورتون

من هنوز منتظره نمایندگی ایکیا هستم مامی یه فرشته جان بدو من لازم دارم آدرسشو

زاستی از طبقه بندیه انباری غافل نشین یه دریا جاتون باز میشه خیلی نظم میگیره و دلتون میاد خیلی چیزها رو تو انباری بزارین .من زنگ زدم یکی از این مغازه های حسن آباد که مرکزشه طبقه بندیه فلزی انجام میدن تلفنی سفارش دادم کلش شد 150 تومن انباریم 6 متریه همشو طیقه بندی کردم البته من از سایز و نحوه طبقه بندیش اطلاع داشتم والا خودشون میان قبلش اندازه میگیرن
فروش اجناس آلمان پوشاک چهارفصل زنانه مردانه و بچگانه آدرس تاپیک http://ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1100683&postID=43084887

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام ممنون از دوستان
سوها سپندار عین اون یکی تاپیک ترکوندیناااا
ممنون از همه دوستان
-
چند صفحه آخرو خوندم کلی ایده به ذهنم رسید برا میز اطو برا مرتب کردن میز آرایشم و فقط یه چیزی این سشوآرو کجا میزارید شوهرم عادت داره صبحا که میره کار سشوآر بکشه هر جا گذاشتمش یه شکلی میشه آویزونش میکنم زشت میشه تو کشو میزارم دردسرش زیاده بعد این شوهر گرام ه موقع ورداشتن هی سرو صدا میده کشور رو رو میز میزارم سیمش با بقیه لوازم قاطی میشه و گاهی هم موقعی که شوهرم ورش میداره یا برس میفته پایین یه پیشنهاد بدید مثل بقیه پیشنهادای عالیتون
البته من الان خونه مادرم هستم کلی نقشه کشیدم واسه کشو اول میز آرایشم که تقسیم بندیش کنم
-
یه سوال یا کمک دیگه اینکه من کمد دیواریم خیلیییییی کوچیکه و تشکام 6تاست یه 10 تایی هم بالش دو تا متکا (منظورم لوله ایههااا شاید برعکس گفتم ) وفک کنم 8 تا پتو و یه دونه از این لحاف قدیمیا که مادربزرگ خدابیامرزم برا همه نوه هاش دوخته هم دارم کلیییییی هم لباس مخصوصا کت و شلوارای شوهرم مجبور شدم لباسا رو بزارم بیرون رو جالباسی که خیلییییی در هم برهم شده این وکیوم ها که حرفش بود اندازه تشکام میشه؟؟ پتو ها رو که میخوام تو اونا جا کنم پتو گلبافت توش جا میشه؟؟؟ جمع میکنه که کمتر فضا بگیره تا من بتونم تو کمد یه آویز بزنم بتونم لباسا رو ببرم توش؟؟
-
وووووی ببخشید سوالام زیاده خوب دانشجوی تنبلیم دیگههههه
یه مساله دیگه کتابای شوهرمه و کتابای خودم خیلیییی زیادن
نگید کتابخونه چوبی بخرم که نمیشه آخه من از شمال اومدم تهران برا درس شوهرم بوفمو با خودم نیاوردم که جاگیربشه
الانم نمیخوام کتابخونه چوبی بخرم چون دوباره قراره برگردیم شمال :-) انشالله خونه دار میشیم میخوام مطابق اون بخرم کمدا و مبلاو ... چیزای که قراره عوضشون کنم
الان چیکار کنم اینارو از اون طبقه هایی که هانوش عکساشو گذاشته شوهرم از مجردیش از اونا داشت همینجور مونده دیگه منم چیزی نگفتم به خاطر شراتیطمون ولی خیلییی بد نما شده پیشنهادی دارید؟؟
-
یه مساله دیگه حمام که توالت فرنگی داره توش همیشه حوله ای چیزی میخوام باید از قبلش بزارم پشت درش که خیلی تو دیدم هست یعنی در حموم تو راهروی بین اتاق خوابا و هال هستش و اینکه چون توالت فرنگی داره منم بدم میاد لباسامو ببرم اونجا چیکار کنم یعنی معضل حل نشدنی ایه؟؟؟
4خرداد 92روز سرشار از بوسه خدا *صبا* کمال و رشد کودک از اینجا آغاز می شود؛ از فهم این نکته: او فرزند است نه در بند.
سانتیا جان

اسم کتاب آوردی کباب شدم :))))... من و شوشو هم خیلی کتاب داریم .... بالاخره مجبور شدم یه کاری کنم ....

یه کتابخونه هایی هست که به دیوار پیچ میشه .... من از اونا گرفتم ... انقدر جام باز شده دختر ....

الان عکسشو میزارم برات ...
افسوس روزی خواهد آمد که بی دینی، نمادروشن فکری است!(دکتر علی شریعتی )
2728
مرسی حسنا جونم حتما عکسشو بزار
یه چیزم در نظر داشته باش که الان خونه اجاره ایههه نوسازم هست میخ و اینا ممنوعه :-(
ولی اگه جا باز کن باشه یه جوری راضی میکنم وجدانمووو ههههه
یه چیز بگم نخندیاااااا دیشب خوابتو دیدمممم خیلیییی با حال بود بخوای میگم برات
4خرداد 92روز سرشار از بوسه خدا *صبا* کمال و رشد کودک از اینجا آغاز می شود؛ از فهم این نکته: او فرزند است نه در بند.
سانتیا واقعا ؟؟

چه روح ولویی دارم :)))))) حالا چی دیدی شیطون ؟

سانتیا خب اگه میخوای جات باز بشه این راهشه ... ما هم اجاره نشینیم ... ولی موقع رفتن یه سیمانه و یه چیزی فرو میکنی تو سوراخا و یه رنگی میزنی میره دیگه .... کاریش نمیشه کرد ... یعنی من اگه میخواستم کتابخونه بگیرم که هیچی دیگه حای نشستن خودمونم نبود ....

این کار خیلیییییییییییییییییییییییییی جارو باز میکنه ...

ببین

77810604444603873232.jpg

28365770391444419480.jpg

تمام یه طرف دیوار اتاق شوشو رو از اینا پیچ کردیم ... شیش هفت طبقه ست ... زیرش تا زمین فاصله ست حتیزیرشم چیز میز چپوندم .. بالاشم که تا سقف جا داره همینطور ... همونطور که تو عکس میبینید حتی بالای کتابا هم کتاب هست ... وااااااااااای :))

تازه تو کمد دیواری اتاقش هم کلی کتاب گذاشتم .... کلا خوره ی کتاب فکر کنم باید به فکر یه اتاق تو خونه ی خودمون فقط برای کتاب باشم ... سر تا سر کتابخونه باید بزارم ...

واااااااااااااای منم دیشب تا صبح توی خواب درگیر کابینتهام بودم انقدر که فکرم مشغوله مرتب کردن اونهاست که شبام ولم نمی کنن. هههههههههههه
من نه شوق رفتن به بهشت دارم و نه خوف از جهنم، برای من بهشت آنجاییست که آزادی باشد.
سانتیا جون من حوله ها مو کلا آویزون کردم پشت در حمام یه دونه از این چوب لباسی های پشت دری گرفتم درسته توالت فرنگی داره ولی توالت در داره اگر درش رو بزاری هیچ اشکالی نداره . برات عکس میزارم اینطوری یکی از کشوهام خالی شد. و اینکه راحت میشی دیگه نمی خواد هر دفعه با خودت حوله ببری حمام
من نه شوق رفتن به بهشت دارم و نه خوف از جهنم، برای من بهشت آنجاییست که آزادی باشد.
اگر اون کتابخونه ای که مهدیه گذاشته بود بشه کاری کرد که بچرخه ... خیلی عالی میشه

بدیم بسازن برامون البته وقتی جامون بازتر شد
حسنا یه تیپی زده بودی تو خوابمااااا ولی موهات کوتاه بوداااا اصلا بهت نمیخوره موت کوتاه باشه نکنه کوتاهش کردی ;-)
یکی دیگه از بچه های نی نی سایتم بود که بار اولم بود میدیدمش اسمشو تو خواب گفتاااا ولی یادم نمیاد قیافش تو ذهنمه
بعدا جایییی میبینمش میگم وای چقدر این خانومه آشناسس:-))

مهدیه جون مرسی عالیه ولی اینو از کجا میتونم تهیه کنم؟؟خوبیش اینه که چرخونه میشه کنج دیوار هم گذاشت

بدتر از همه اینه که شوهرم کتاباشو سر جاش نمیزاره همش ولو کتاباش هی من جمع میکنم تلمبارش میکنم یه جا یه جمعه ای تعطیلی چیزی بشه اون ردیفش میکنه
آرورا جون بابا بیخیال اینقد در گیرررر کابینتا نباش
آرورا خیس نمیشه حوله ها؟
توالت فرنگی رو که درش همش بستست ولی مواقعی که استفاده بشه ببخشییید من خیلی وسواسم رو بو اگه حوله بو بگیره چی؟
این خونه نوسازه ولی اینقدرررررر نقشش بده که نگووو اولش خیلی خوب جلوه میدادا ولی خودتون میدونید گشتن واسه خونه چه مکافاتی داره سر فرصت عکسشو میزارم یعنی نقششو میزارم
تازه با چیدن مبلمان هم کلییییی درگیری دارم با خودممم
حالا برا عید حتما چیدنشو عوض میکنم با کمک شما اساتید گرام
دوست جونا من چیزی به وسیله هام اضافه نکردم و قصدی هم ندارم اضافه کنم مگر اینکه چیزی باشه که خونه خودم رفتم استفاده بشه مثل همین جای کتاب بعدشم زندگی نیمه دانشجوییه دیگه باید فعلا با کم و زیادش بسازم

آرورا(مامان پارمیس) جون می شه از اون سایت خارجیه اون صفحه ای که دراور و میز آرایش خوشگل داره و از طرحش خوشت امد رو ادرس شو کپی کنی
اخه سایتشو کلی اینور اونور کردم دراور و میز آرایش پیدا نکردم
....................................

حسنا جون کشوی لوازم آرایش رو دیدی .... من دلم می خواد
سانتیا جون باور کن توالت فرنگی خیلی تمیز تره از توالت خودمونه. اگه می ترسی آب دوش بپاشه بهشون خوب از این پرده های دور دوش بگیر. حمام ما بزرگه آب نمی پاشه. من حتی گاهی بدون دمپایی می رم توالت فرنگی چون اصلا نشت نمی کنه کفشم که هر روز حمام می کنیم حسابی با صابون تمیز میشه دیگه. هانوش جون الان برات پیداش می کنم.
2706