2703
2553
عنوان

چندتا کمد لباس تو خونه دارید ؟؟کمدتون حد الانفجاره از لباس یا نه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 400679 بازدید | 2459 پست
نارسیس جون این جعبه های لباس زیرو از کجا خریدی عزیزم؟
من اونا رو توی این باکسهای عمودی که توی کمد وصل میشه و بچه ها هم عکساشو گذاشتن میچینم
اما به نظرم خیلی بد نماست.مثلا بند سوتی ها هی اویزون میشه

به نظرم این جعبه ها خیلی بهتر هستن

درباره عکسا هم والله به خدا خودم هم کلافه شدم!!از صبح باهاشون درگیرم
اگر سایت آپلود خوب داری لینکشو زحمت میکشی بذاری دوستم؟
مهرافرین جان من اینو از نمایندگی فروشه تشک رویا خریدم تو یوسف اباد کلا تو نمایندگی لایکو هم دیدم یه سری این مغازه هایی که تشک و روتختی و لوازم خواب و حوله میفروشن دارن معمولا با همین سایتی که من آپلو کردم بزار گزینه سومو اینجا کپی کن
http://www.nadapenny.com/
فروش اجناس آلمان پوشاک چهارفصل زنانه مردانه و بچگانه آدرس تاپیک http://ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1100683&postID=43084887

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نارسیس جون خوشبحالت که به این زودی تموم کردی خونه تکونیتو. اون جای کمربند و کروات خیلی عالیه تورو خدا دقیقا یادت بیاد کدوم مغازه بوده من زیاد می رم تیراژه ولی ندیدم . حتما به من بگو
من نه شوق رفتن به بهشت دارم و نه خوف از جهنم، برای من بهشت آنجاییست که آزادی باشد.
بهتره مدیره اینجا سوها جون خلوتش کنه اون میتونه پاک کنه پستهارو

راستی من یه کمد دیواری داشتم که عمقش کم بود و نمیشد رگال لباس زد منم مثله همه مشکله لباس و از جمله شلختگیه شوهرمو داشتم و دارم (: اونم همش میگفت همه خونه رو کمد بزنیم من لباس بزارم ): خلاصه که خودم نشستم طراحی کردم بر اساسه نیازم این کمد رو یه 15 سانت اومدم جلو درشم ریلی دادم زدن آی دارم نفس میکشم آی نفس میکشم دلم میخواست کلی تو طراحیش جینگول مستون بازی در بیارم ولی خوب نیازم چیزه دیگه ای بود به نظرم تو ایران فرهنگه کمد سازی و زراحی کمد دیواری و استفاده بهینه از فضاها جا نیافتاده همه میان میگن وای چه خارجیها خونه هاشون جینگوله بابا کاری نداره فقط یه نجاره خوب میخواد من پدرم در اومد هیشکی نمیفهمه ادم چی میگه همش فکر میکنن کمد دیواری همون دو تا چوب و رگال زدنه 1000 تا عکس بهشون نشون دادم آخرش هم کمد کوچیکمو درستیدم تا برسه به دومی .ترسیدم خرابکاری کنن

من 2 سال پیش طی یک عملیات انتحاری تشکهامو دادم رفت (: رفتم از این تشکهای سفری لایکو خریدم البته من مهمونه شهرستان و راه دور ندارم و معمولا کسی خونه ام نمیمونه چون همه با این تشکها راحت نیستن ولی خیلی جام باز شده .
فروش اجناس آلمان پوشاک چهارفصل زنانه مردانه و بچگانه آدرس تاپیک http://ninisite.com/discussion/thread.asp?threadid=1100683&postID=43084887
2720
خانومهای گل واقعا از ایده هاتون منم استفاده کردم...
ممنونم از سوها جون بابیت این تاپیک مفید
+++++++++++++++++
راستی به نظرتون این جاکلیدیها که وصل میشه به دیوار و چندتا قلاب داره واسه گردنبند میتونه خوب باشه؟ الان به فکرم رسید!
چو شقایق از دل سنگ برآ...
هانا جون من کابینتهاتو دیدم خوب بود به نظرم شاید بشه یک کمی مرتب ترش کرد مثلا اونهایی که توی جعبه هست رو توی یه کابینت دیگه بزاری و اونجا فقط ظرفهاتو بزاری که یه دست بشه مثلا سینی هاتم بزاری توی قسمت مهمان چون مربوط به اونجاست. اون ظرف که توش نون سوخاری هست رو هم بزاری توی قسمت خوارکی ها. توی سبد هم می تونی بزاری اگه درش باز باشه خراب نمی شه. من کلا کریستالها رو توی کابینت جداگانه گذاشتم. قسمت ادویه هات می تونه مرتبتر از این باشه از اون در استیل بزرگها که داری دوباره بگیر و اون شیشه سسها رو بریز دور. اون ظرف پلاستیکی هم نمی دونم توش چیه؟ در مورد یخچالتم احتیاجی نیست شیشه روغن زیتون و از این جور چیزها داخل یخچال باشه بزار توی کابینت تا یخچالت باز بشه.
من نه شوق رفتن به بهشت دارم و نه خوف از جهنم، برای من بهشت آنجاییست که آزادی باشد.
راستی یه پیشنهاد دارم جتما از این پلاستیکهایی که توش با گرفتنه هوا همه چیو جمع میکنن بگیرین میتونین رختخواب میهمان یا چیزهای دیگه روباهاش جمع کنین خیلی کم جا میگیره من یه روتختی بزرگ تزیینی که ماله جهیزیمه و خیلی دوسش دارم ولی استفاده نمیکنم رو باهاش جمع کردم گذاشتم بالای کمد خیلی جا میگرفت لباس عروسی رو هم میشه گذاشت کنار دیدم جغبه اش چقدر جاگیر و بزرگه اسمشون یادم نیست ولی خوب و بد دارن یه سریشون بعده یه مدت خود به خود خالی میشن اینا تو اندازه های مختلف هستن من حتی یادمه بالش شیردهی رو میخواستم براش ببرم با خودم تو بیمارستان بدم دوستم دیدم جا گیره گذاشتم پلاستیکه کوچیکه و جمعش کرده خیلی مرتب تو یه ساکه کوچیک گرفتم دستم بردم (:
مهرآفرین :D

خب چیکااااااااار کنم نمیدونستم ....

آره تصورم عین گونی سیب زمینی بود :)))) مرسی که روشنم کردی ...

آدم تا وقتی خودش یه کاری رو نکنه ها اینطوری براش مبهمه

متشکرم
افسوس روزی خواهد آمد که بی دینی، نمادروشن فکری است!(دکتر علی شریعتی )
2714
نارسیس

اون جعبه واسه لباس زیر رو چی گفتی به فروشنده که برات بیاره ...

من بزرگترین مشکلم اینه که اسم اینارو نمیدونم ... 2 ساعت باید برای همه توضیح بدم و با دستم شکل بکشم ...

خیلی به درد میخوره بنظرم ...

من از اینا گرفتم چند سال پیش .... رنگ سبزسادشو گرفتم ... البته این انگار کنارش جوریه که صاف وایسته ... اینی که من دارم ساده ست....

IMG4UP

زمستون که تموم میشه لباسای زمستونی رو میزارم توش و میزارم تو کمد دیواری ... و تابستون هم لباسای زمستونی رو میزارم توش ... و یه سری چیزا مثل پارچه های دوخته نشده و ...

یکیم دارم واسه رختخواب مهمان .... و پتوها و اینا ....

خوب جمع و جور میکنه و ظاهر قشنگی بهشون میده ...

سلام سوها جون خوبی اکثر نوشته ها رو پاک کن بغیر از اونهایی که توش ایده داره بیشتر بزار عکسا بمونن.

آخیش بلاخره من از شر کابینت مواد شوینده راحت شدم البته کاری نکردم فقط مرتب کردمشون فقط مونده کابینت خوراکی ها که برای اون هم چیزی به ذهنم نمی رسه. اون ایده قفسه های مشبک خیلی خوبه برای مواد شوینده ولی من دستشوییم جا نداره. زیر سینک ظرفشویی هم چون طبقه نداره فایده نداره. البته من کابینتام زیاده فقط مشکلم این بود که یه دفعه یه چیزی که لازم دارم می ره ته تا از اون ته بیارم جلو همش بهم می ریزه.
من قبلا یه جایی در نظر گرفته بودم فقط واسه تیکه ها و پارچه هایی که برای پاک کردن سطوح استفاده میکردم ...

بعدنا همش از این دستمال جادویی ها گرفتم .... کلی جام باز شد و الکی دستمال پارچه ای و تیکه انبار نکردم رو هم .... تازه هر بار هم میشستمشون .... خیلی رو اعصاب بود ......

IMG4UP

هم کمتر جا میگیره و هم پاک میکنی میندازی دور ... یا فوقش دو سه بار استفاده میکنی و میندازی دور ...

طرحهای قشنگ و متنوعی هم داره ....

یه جعبه ی کمکهای اولیه دارم تو خونه که پشت در ورودی خونه یه فاصله ای هست تا دیوار حتی اگر کامل باز شه ... اونجا زدمش به دیوار ...

توش کیسه ی آبگرم ... چشب زخم ... استون ... پنبه ... تنظیف ... دستکش یه بار مصرف ... پمادها ...بتادین ... سرنگ .... اینجور چیزا رو گذاشتم توش ....

یه چیزیه تو این مایه ها

IMG4UP

ولی رنگ درش سفید یکدسته و روی درش هم از تو جاهای خاصی رو تعبیه کردن که خیلی چیز میز توش میشه جا داد حتی قرص و چیزای اینجوری ....
حسنا دقیقا از همین جعبه هایی که نارسیس گذاشته منظورم بود برای لباس های ورزشی ایت
..................................................

آرورا(مامان پارمیس) من این قفسه هایی که گفتم رو رو دیوار دستشویی نزدیک به سقف زدم عالیه از فضاش استفادده شده
دیگه تو دستشویی هم چیزی لازمت بشه می شه سریع برداشت
.....................................................
حسنا برای لباس زمستونی وکیوم بگیر عالیه من از همین بقچه هایی که گفتی سبزشو داری دارم
اندازه بزرگترینش پر لباس زمستونی بود با دو تا وکیوم راحت شدم و کلی هم کم جا شد
از همین هایی که با جارو برقی هواش گرفته می شه رو می گم
تو ماهواره گرون می دن ولی بیرون اندازه بزرگش 70*100هست و2500تا3000تومنه
حتما امتحان کن پالتو و لباس های گنده تو بزار توش و زیپ کیپ داره می بندی بعد اون زیپ کیپشو یه جا بزار گم نشه بعد جارو برقی رو روشن کن بزار رو دریچه اش بعد بگو شوهرت بشینه روش ههههههههههههههههههههه
بعد می بینی که جل الخالق چی درست کردن
2706