2726
عنوان

چندتا کمد لباس تو خونه دارید ؟؟کمدتون حد الانفجاره از لباس یا نه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 400703 بازدید | 2459 پست
سارا قاصدک من از IKIAگرفتم
....................................................
خواهش حسنا جون برای جا جورابی من از این بقچه کوچولوهای زیپ دار خریدم
این نظر استفاده از این کیف پارچه ای های سبزی خیلی خوبه راست می گی
من همیشه برای سبزی استفاده می کنم فکرم برای استفاده میوه قد نداده بود
ههههههههههههههههههههههههههه

...................................................
سارا سادات هم راست می گه نظرش برای کیف ها خوبه یعنی خیلی خوبه من استقبال کردم
.......................
در مورد پشت مبل ها به نظر من چیزی نزار ولی برای ضربه نخوردن دیوار ما یه سری تکه چوب مستطیل باریک از ام دی افی گرفتیم و پشت هر پایه گذاشتیم تا بالای مبل به دیوار نخوره
..................................................

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

..با عکس اومدم: برای بهتر شدن نظری دارید بگید لطفا مرسی رو عکسا کلیلک کنید بزرگ میشن!

کابینت ظروف مهمان
s6y1g5e2w3luthil7wo6.jpg

کابینت دم دستی ها
5vwd5qb61sjx400skq26.jpg

یخچال
m20l3rbmd35wypqebow.jpg

کابینت ادویه
vozm65bj9w1umk3u9gqp.jpg

آرامش هست، شادی هست، رقص هست، خدا هست.
شما هم ظروف میوه خوری شیرینی خوری مهمان رو تو جعبه هاشون نگهداری میکنید؟ آخه مثلا سالی یکی نهایتا دو بار استفاده میشن و در غیر این صورت احتمال شکستنشون هست
آرامش هست، شادی هست، رقص هست، خدا هست.
2728
دوستهای عزیزم کار همگی عالی است خیلی ایدهای خوب و زیبایی دارید
قاصدک جان من کلاه و شالگردن را در جعبه ایپر رکسانا که خالی شده بود گذاشتم و گذاشتم طبقه بالای کمد
بچه ها حالا که همه از رفع انباشتگی دارید لذت میبرید یک توصیه که خودم هم ببهش عمل کردم خواهم کرد در مورد خرید کردن حالا ما یاد بگیریم که هر چیزی را به اندازه بگیریم لباس میخواهیم چند تا داشته باشیم تا هر چقدر که میتونیم بپوشیم بعدش هم تو خانه استفاده کنیم بعد بندازیم بیرون وسایل خانه هر چیزی که مورد استفادش زیاد است را بخریم این جوری میتونید خیلی راحت سالی 1 بار وسایلتان را عوض کنید بدون اینکه پول زیادی را بابتشان داده باشیم
بدترین درد زندگی غربت است
سارا سادات ... چه خوووووووووووب همفکریم پس

هانوش جون ... همه چی میشه توش گذاشت خیلی تازه میمونه

..............

سمیه جون ... خیلی موافقم باهات ..

دیشب چند تا از لباسای شیش هفت سال پیشمو ازشون دل کندم بالاخره و داد رفت :))))))))))) چندتاشو نتونستم دل بکنم :D البته واقعا هم خوب مونده و جنسشون خوبه ....

به خاطر همین هی لباسام زیاد شده ....

کلی لوازم آرایش ریختم بیرووووووووون .... البته اکثرش هدیه بود و من بهشون دستم نزده بودم ... ولی خب زیاد مونده بود و خلاصه قال قضیه رو کندم ....

یه سشوار دارم مال زمان شاه از خودم بزرگتره حتی :)))) از اینایی که عین جاروبرقی لوله ی بلند داره از خود موتورش .... دلم نمیاد بندازمش دور ... قضیه ی این سشوار البته برای خودش داستانیه ... :))

کلا عتیقه جمع کنم من ... شایدم آشغال جمع کن ... :))

بیشتر جامم همین چیزا گرفته هااااااااااااا ....

حالا باز یکم بهتر شدم ... کلا لباسهای زیرمو نو کردم امسال ، کفشای قدیمی رو دادم رفت ... گیره ها و کلیپسای موی قدیمی رو ریختم دور ... کلییییییییی پلاستیک و نایلون و اینا ریختم دور ... خدایاااااااا این همههههههههههه کیسه پلاستیک جمع شده بود و خبر نداشتم ...

روسری های قدیمی رو دادم رفت ...

اوفیییییییییی .... انگار سبک شدم ... همیشه از تغییر دکور خونه ، سبک کردن خونه ، و نو کردن خونه ، لذت میبرم ...

هورااااااااااااااااااااااااااااااااا
افسوس روزی خواهد آمد که بی دینی، نمادروشن فکری است!(دکتر علی شریعتی )
واسه اون باکس پارچه ای که آویزون میشه ... رفتم انقدر گشتم و پرسیدم همشون میگفتن تموم کردیم .. ماه بعد میاریمممممم

مثل اینکه خیلی خاطرخواه داره ...

حسابی دندون واسش تیز کردم ...
افسوس روزی خواهد آمد که بی دینی، نمادروشن فکری است!(دکتر علی شریعتی )
بچه ها بدوئید بیایید اینجا بلاخره حل شد . چی...........

جای بدلیجات بعد از این همه هزینه کردن 3000 تومن جای انگشتر 3000 تومن جای گردنبند و جا قاشقی و اینا (آخه تازه بدلیحجاتم رو مرتب توی جاقاشقی گذاشته بودم ولی اصلا به دلم نمی نشست می خواستم براتون عکس بزارم ) که امروز بالاخره یه چیز توپ پیدا کردم که جون میده واسه این کار. خیلی دوستش دارممممممممممممممممممم. فردا عکس میزارم امشب خیلی خسته ام.
من نه شوق رفتن به بهشت دارم و نه خوف از جهنم، برای من بهشت آنجاییست که آزادی باشد.
2706