2733
2734
عنوان

چندتا کمد لباس تو خونه دارید ؟؟کمدتون حد الانفجاره از لباس یا نه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 400715 بازدید | 2459 پست
سلام دوباره

من چند مدل ازین جا قاشقی ها خریدم و هر کدوم رو برا یه مورد استفاده کردم و تمام کشوهام تفکیک شده هست

قیمتش زیاد نیست حدود 2000 تا 9000 هست

NadaPenny.com Free Image Hosting

2تاشون خارجیه و فروشگاه ایکیا داره و قرمزه هم ایرانیه ولی کارشون یکیه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه میخواین پول خرج کنید

اندازه کشو رو بگیرید و به آقا نجار بگید یه هچین تقسیم بندی درست کنه و بذارید تو کشو ( یعنی متحرک باشه که هر وقت خواستین تمیزکاری کنید برش دارید و 2باره بذارید)
فقط 2سانت کوچکتر از کشوتون باشه
شما بدون کف بگید بسازه

2731
منم دقیقا توی کشوی میز توالت از این جاقاشقی ها گذاشتم توی هر قسمت یه چیزی ریختم یکی روژ یکی لاک یکی مداد .... کنارشم که خالی م یمونه شونه و برس و سشوار و چیزای بزرگتر گذاشتم. ولی جاقاشقیم پلاستیکیه یه دونه چوبی خریدم برای قاشق و چنگال که خیلی شیک و جادار تره. می خوام برم یکی دیگه بخرم برای میز توالتم.
من نه شوق رفتن به بهشت دارم و نه خوف از جهنم، برای من بهشت آنجاییست که آزادی باشد.
2738
سلام بچه ها اون جای روسری و کیف و کفش که گفتم چن سایزشو دارم همین چیزیه که تو عکس کمد سپندار جون هست(سفیده.) من رنگها و سایزهای مختلفشو دارم همون مغازه هایی که بقچه زیپی میفروشن اینها رو هم دران
سلام به همه دوستان این تاپیک فوق‌العاده
من همه پستا رو تا حالا خوندم و هم لذت بردم هم کلی ایده گرفتم
یادم افتاد چند سال پیش که مجرد بودم، واسه کشوهای اتاقم از شهروند یه دیوایدرایی مثل اینا گرفته بودم:

خیلی خوب بودن. دقیقا نمیدونم چه جنسی بود بین پلاستیک و مقوا. مقوای کلفت پلاستیکی. 10 سانت 10 سانت هم خط برش داشت که می‌تونستی کوتاهشون کنی

البته دیگه پیدا نکردم. اما ساختنش خیلی ساده س. کافی یه جنس محکم پیدا کنین. نسبت به طبقه‌های چوبی که نجار بخواد بسازه خیلی ارزون تر ه. مخصوصا واسه مستاجرا که ممکنه کشوهای بعدیشون سایزش فرق داشته باشه.
2706