2737
2734
عنوان

چندتا کمد لباس تو خونه دارید ؟؟کمدتون حد الانفجاره از لباس یا نه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 400711 بازدید | 2459 پست
بچه ها اون سایت رو که معرفی کردم ببینید خیلی چیزای قشنگی داره.
http://www.houzz.com/photos/401668/Chandelier-Monarch-Butterfly-MobilePurple-by-Dragon-on-the-Fly-modern-accessories-and-decor-
من نه شوق رفتن به بهشت دارم و نه خوف از جهنم، برای من بهشت آنجاییست که آزادی باشد.
نیکا جون از نمایندگی تاچ توی ارومیه گرفتم پارسال 30 تومن شاید نمایندگی های اینجا هم داشته باشن.
من نه شوق رفتن به بهشت دارم و نه خوف از جهنم، برای من بهشت آنجاییست که آزادی باشد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها برای کفش ها این باکس های پارچه ای هستن که جای 12 تا کفش داره. از اونا بخرید. من می خوام بخرم. اونایی که زیر تختشون بازه راحت می تونن بذارن زیر تخت. خیلی تمیزه. روش با زیپ هم بسته می شه.
2731
من برای مرتب کردن کشوی خورده ریزها باکس های خالی دستمال کاغذی رو درشون رو ورداشتم با کاغذ کادو خوشگل کردم کنارهم گذاشتم تو کشوها و توشون چیزهای دسته بندی قرار میدم. بعضی از جاهای دستما کاغذی رو حتی با مقوا به چند بخش تقسیم کردم. مثلا" تو یکیشون سنجاق سرامو میذارم. تو یکی کرم ها و یا لاک ها ی اضافه و...
تو کشو های دیگه هم برای گذاشتن باطری اضافه و چسب و این چیزا.
قبل اینکه از این جعبه ها استفاده کنم. خیلی زود زود کشوها بهم میریخت . الان خیلی بهتر شده.
بچه ها من از این جا کفشی های زیر تختی گرفتم البته از tv shop نه...از مغازه خریدم خیلی هم ارزون 5000 تومان...اونی که تبلیغ میکنه 50000 تومانه ولی فکر نکنم فرق چندانی با هم داشته باشند فقط فکر کنم لاین های بینش یکم سفت تر وایسه...البته یه بارم یه جایی دیدم 4000 تومان خریدم و وقتی اومدم خونه باز کردم دیدم خیلی شل و وله و انداختمش دور چون بدرد هیچی نمیخوردالان عکسشو میذارم
2738
سایت  آپلود عکس رایگان , فضای  رایگان برای آپلود عکس , آپلود عکس با لینک مستقیم , آپلود عکس رایگان

سایت  آپلود عکس رایگان , فضای  رایگان برای آپلود عکس , آپلود عکس با لینک مستقیم , آپلود عکس رایگان

البته مال من زیر تختم نرفت چون فاصلش با زمین کمه و 4 تا باکس رو 2 تا 2 تا رو هم گذاشتم کف کمد لباسام حداقل از جعبه بهتره ولی موضوع اینجاست که چکمه ها رو چکار باید کرد؟ اون بیچاره ها هنوز بلا تکلیفن
سوها جون فکر می کنم اون میله پایینی مخصوص شلوار اون جوری گذاشته شده و بالاش برای لباسهای کوتاه و کنار اون برای لباسهای بلند طراحی شده.
2706