2703
2553
تارا جان من شیراز نیستم ولی دکتر "گلناز سرور" مطبش تو سینما سعدیه. دکتر مامانمه خیلی حالیشه.
جهت عضویت در کانال تل-گرام به شماره 09335994864 پیغام دهید اینستاگرام : milani cosmetics of Iran وب سایت: www.mymilani.com

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم اگه برای قبل از بارداری میخوای بری منظورم برای باردار شدن هست و خدایی ناکرده مشکلی داری برو البرزی چون متخصص بیماریهای زنان هست شمارش 6281444 واگه برای دوران بارداری میخوای بری فرحناز یوسفی- محمود ارسلان زاده -حرف ندارن فرحناز یوسفی عصرها هست ولی ارسلان زاده از ساعت 12 هست تا 3 باید 12 یا یک کم زودتر اونجا باشی تا نوبتت بشه
2720
2714
سلام متخصص خوب بخم معرفی کنید
من مشکل تخمدان دارم تا یک سال دیگه قصد بارداری ندارم اما بهم میگن چون مشکل داری از الان باید اقدام کنی تا یک سال دیگه حامله شی یه متخصص خوب می خوام برای چکاب ممنونم
سلام متخصص خوب بخم معرفی کنید
من مشکل تخمدان دارم تا یک سال دیگه قصد بارداری ندارم اما بهم میگن چون مشکل داری از الان باید اقدام کنی تا یک سال دیگه حامله شی یه متخصص خوب می خوام برای چکاب ممنونم

لیست پزشکان متخصص زنان و زایمان در شیراز

عاشق مولانا و غزلیات دیوان شمس(ای یار ما عیار ما دام دل خمار ما  ** **  پا وامکش از کار ما بستان گرو دستان ما) و در حال همکاری با سایت محبوبم دکتر یاب هستـــم پزشکان تهران بهترین دکتر پوست در تهران  پزشکان مشهد - پزشکان اهواز - پزشکان اصفهان - پزشکان تبریز - پزشکان شیراز
سلام متخصص خوب بخم معرفی کنید من مشکل تخمدان دارم تا یک سال دیگه قصد بارداری ندارم اما بهم میگن چون ...

سلام عزیزم  اصلا نگران نباش برو پیش دکتر پور برفه ای  خدایی کارش عالیه . اصلا نگران هزینشم نباش  باهات راه میاد کلا خانم دکتر با انصاف و مهربونی هست . صبر کن برات الان ادرسشو میزارم

بنظرمن هر دکتری برید بهتر دکتر مینو ذوالقدر هست،چون دست چندین بچه رو با زایمان طبیعی زده ناقص کرده،از جمله دست بچه خواهرخودم،که اخرشم دست بچش بعداز چندین عمل نتونستن مثل یه دست عادیش کنن.چون وقتزایمان دست بچرو کشیده بود و عصب دستشو ا،بین بر ه بود  

فقط 4 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ،ازت ممنون بابت نگاه پرمهرت،از اینکه یکی از فرشته هاتو.بمن سپردی ممنونم وازت میخام که  مثل همیشه کمکم کنی و نگهدارش باشی.دوست دارم خداجون.خدایا به همه کمک کن طعم مادرشدنو بچشند که بتونند عشق واقعیو تجربه کنند.کسی درمورد سرکلاژ شکمی سوال  داشت درخدمتم.
2706