2703
2553
عنوان

درد آهسته و تیر کشنده سمت چپ پایین شکم می تونه از چی باشه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 432060 بازدید | 82 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
سلام دوستان من ٣ماه هست اقدام کردم واسه حاملگی اما نشدم این ماه الان ٣روزه عقب انداختم ولی سمت چپ شکمم خیلی درد میکنه نوک سینه هامم درد شدیدی میکنه احتمال حاملگی هست
2714
اینا همش طبیعیه. چون طناب هایی که رحم رو نگه میدارن داره کشیده میشه تا رحم رو برای بزرگ شدن بچه آماده کنه. منم هفته 17 بارداری ام. سه روزی میشه سمت چپم به اندازه یه دایره کوچولو درد میکنه. از این طرف هم بچه ام تو پهلو راستم تکون میخوره. همه دکترا هم میگن چیز عادیه. نگران نباشین. اگه کل شکمتون انقباض پیدا کنه ( درد شدیدی تو کل شکمتون ) داشتین : اون درد خطرناکه
سلام من هنوز نمیدونم باردارم یانه؟بی بی چک منفی و علامت مثبت خیلی خیلی کمرنگ بود طوری که با دقت دیده میشد 5روز مونده به پری در کمر دارم سمت چپ شکمم درد میکنه گه گاهی هم راست شکمم یعنی باردارم خدا کنه بچه ها آنلاین باشید دیگه دوست دارم با یکی حرف بزنم
الهی ! نه من آنم که ز فیض نگهت چشم بپوشم/ نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی/ در اگر باز نگردد نرم باز به جایی/ پشت دیوار نشینم چوگدا بر سر راهی/ باز کن در که جز این خانه مرا نیست پناهی/ التماس دعا 😍😍😍💜💟💗 💑
وای خدا نکنه کیست باشه آخه علائم کیست هم همینه؟؟؟؟ 😢😢😔😔😔😔😔خواهشا بیاین کمک دارم دیوونه میشم
الهی ! نه من آنم که ز فیض نگهت چشم بپوشم/ نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی/ در اگر باز نگردد نرم باز به جایی/ پشت دیوار نشینم چوگدا بر سر راهی/ باز کن در که جز این خانه مرا نیست پناهی/ التماس دعا 😍😍😍💜💟💗 💑
سلام به همگی من تنبلی تخمدان دارم ۳سال ازدواج کردم اوایل جلوگیری میکردم ولی حدود ۱سال و نیم جلوگیری نمیکنم منتها چون پریود نمیشم رفتم دکتر برام قرص پروژسترون نوشت و آمپول hcgممکنه تو ماه اول حامله بشم؟تخمدان چپم چند روزیه بعد از خوردن قرص مدروکسی درد میگیره به نظرتون نشونه چیه
2706