بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
من دکتر زنانم برام تجویز کردن .......... چون اضافه وزن داشتم و باردار شدنم مشکل بود

اثرش هم بستگی به خودت داره که شیرینی و برنج و نون و کم کنی

اگه متفورمین بخوری و غذا خوردنت هم مثل قبل باشه تاثیر زیادی نداره
🌹
من دکتر زنانم برام تجویز کردن .......... چون اضافه وزن داشتم و باردار شدنم مشکل بود

اثرش هم بستگی به خودت داره که شیرینی و برنج و نون و کم کنی

اگه متفورمین بخوری و غذا خوردنت هم مثل قبل باشه تاثیر زیادی نداره
🌹
الان متفورمین فرانسوی و آلمانی هم توی داروخانه ها هست. من 5 کیلو لاغر کردم آخه من خیلی شکمو هستم. اراده ام هم کمه
اما فرانسوی و آلمانی خیلی خیلی بهتر از کانادایی بود. دیشب خریدم. فرانسوی 100 تایی نه هزار تومن
قرص فلوکستین هم برای کاهش اشتها خوبه
برای جلوگیری از خوردن شیرینی و حله حوله بهترکه حتما صبحانه بخورین و برای میان وعده ها هم از سیب , کاهو, خیار, گوجه و از همه مهمتر هویچ یا کدو استفاده کنید اینطوری معدتون پر میشه و احسای گرسنگی نمی کنید و هم اینکه کالری کمتری وارد بدنتون میشه
برای جلوگیری از خوردن شیرینی و حله حوله بهترکه حتما صبحانه بخورین و برای میان وعده ها هم از سیب , کاهو, خیار, گوجه و از همه مهمتر هویچ یا کدو استفاده کنید اینطوری معدتون پر میشه و احسای گرسنگی نمی کنید و هم اینکه کالری کمتری وارد بدنتون میشه
2706