2703
2553
سلام امیدوار جان.مارک چرخ گوشت من NEW LIFE امریکاست و ازش خیلی راضیم.پاناسونیک اصلم خوبه اگه گیرت بیاد.
دوستان برای سلامتی جنینم و سالم بدنیا اومدنش؛لطفا صلوات بفرستید...♡گر نگهدار من آنست که من میدانم؛شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد😍♡
من دلونگی داشتم خیلی خوشگل بود .صداشم کم بود. 140 خریدم دوسال پیش راضی نبودم همش گیر میکرد
فروختمش سانی خریدم..... تعریفشو زیاد شنیدم خیلی پر قدرته وخیلی هم راضیم .....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
هر دوتاش مارک خوبیه البته اگه اصلش باشه.
دوستان برای سلامتی جنینم و سالم بدنیا اومدنش؛لطفا صلوات بفرستید...♡گر نگهدار من آنست که من میدانم؛شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد😍♡
من ناسیوناله بابام اینارو میپسندم!عالى بود_مال خودم گیر میکرد جون نداشت,اسمشم یادم نیست!
ایناکه گفتی رو نمیدونم
((مزاحمان جنسی ماسک زشتی برچهره ندارند. آنها زرهی از اعتماد بر تن دارند)). به کودکان اموزش درست بدهیم.http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=639547&PageNumber=2
سلام خانمی مال من مولینکسه عالیهههههه...هم خوشگله هم رنده های مختلفم داره که میتونی به جز چرخ گوشت از رنده هاشم استفاده کنی..
سومین ماه عشق بازی اومدی تو دلم دخمل نازم.خدایا شکرت
2714
من دلونگی داشتم خیلی خوشگل بود .صداشم کم بود. 140 خریدم دوسال پیش راضی نبودم همش گیر میکرد فروختمش ...

سلام .دوست جوني چرخ گوشتت ازاينا بود ك ي قوس دارن و سر چرخشون گرده،؟؟مدلشو يادت نيست؟؟اين شكلي بود؟؟