2703
2553
دوستان خوبم سلام
این ماه 4 تا آمپول hmg زدم فولیکام 22- 21 بودن روز 14 . بعدش hcg زدم و 5 روزهم شیاف مصرف کردم دیروز باید پری میشدم نشدم همش ضعف دارم اشتهام زیاد شده و تشنگی دارم بچه ها دلیلش می تونه باردار باشم ؟سینه هام دقیقا از روز 20 پری شروع به درد کردن گرفت تا الان
روز 23 و25پری بی بیچک گذاشتم منفی بود حدود 5 روزه ضعفم شدید شده تهوع ندارم بعد از تزریق امپولا حتما پری میشدم یا باعث تاخیرم میشه؟ لطفا جواب بدین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
منم این آمپول رو زدم ولی وقتی باردار نبودم سر 14 روز پری میمود این آمپول ها در مورد من مثل ساعت کار می کرد ولی ماهی هم که باردار شدم بتام دیر رفت بالا فکر کنم روز 17 بعد از تزریق 70 شده بود
من دفعه اول 4روزعقب انداختم،امابری شدم،دکی کفت اکه14روزبعدتزریق نشدی بروآز
خدایامرابضاعت به ‏قدریست که نمیدانم در حق دوستانم چه دعایی کنم،امامی دانم تو ازحال آنها آگاهی،پس بهترینهارابرایشان آماده ساز که خزانه توهیچگاه خالی نمی گردد
خدایاشکرت،صدهزاربارشکرت
2714
دوستای خوب منتظرم که لتروزول مصرف می کنید،یه سری به کلوب(کسانی که این ماه لتروزول خوردند)بزنید
خدایامرابضاعت به ‏قدریست که نمیدانم در حق دوستانم چه دعایی کنم،امامی دانم تو ازحال آنها آگاهی،پس بهترینهارابرایشان آماده ساز که خزانه توهیچگاه خالی نمی گردد
خدایاشکرت،صدهزاربارشکرت
منم امپول HCG رو روز 14 پری زدم امروز هم 28 پری هستم هنوز پری نشدم
خداوندا :نعمت عافیت مبدا همه نیازهاست و عاقبت به خیری مقصد همه نیازهاست .بین این مبدا تا آن مقصد والاترین نیازها دلخوشی است .به بزرگیت سوگند آنرا به تمامی دوستان و عزیزانم عطا فرما. آمین یا رب العالمین
من1ساله ازداج کردم دکترگفته بایدازروز3 پریودلتروزول بخوری روز8پریودهم بایداپولhmgبزنم روز10پریودبرم واسه سونگرافی اگه وضعیت فولیکولام خوببودiuiبکنم بنظرتون چیکارکنم؟من تخمدانام پلی کیستیک هست
مامانا و دوستای عزیزم،

*مشاوره قبل از بارداری
*تعیین جنسیت فرزند قبل از بارداری با روش های زیر و توسط متخصص ژنتیک و زنان:
- تغذیه - تعیین روز تخمک گذاری - محلول های اختصاصی
- جداسازی اسپرم های پسر زا و دخترزا از هم - IUI

*تشخیص جنسیت جنین در هفته 8 بارداری با قاطعیت کامل: (تخفیف ویژه کاربران نی نی سایت)
با استفاده از خون مادر از طریق تست DNA

مشاوره تلفنی رایگان با دفتر مشاوره: 44417012 -021

به کلوب ما سری بزنید:
http://www.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=22818
من 10 پریودرفتم سونگرافی درتخمدان چپ فولیکول زیر6mmبودامادرتخمدان راستم فولیکول های 14.15.و24 بودامادکترگفت فولیکولات پایین هست اینماه نمیشه iuiبکنی.اینماهونزدیکی بکن.بنظرتون بااین فولیکولامیتونم تخمک ازادکنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟شوهرمم تازه اسپرماش نرمال شده
2706