2703
2553
کسی از بچه های اینجا دانشگاه علمی کاربردی پودمانی رشته نرم افزار هست؟
میخوام بدونم از ترم اول چه زبان برنامه نویسی بهشون دادن؟
آخه من چون رشتم کامپیوتر نبوده و میخوام رشته نرم افزار پودمانی بخونم ، میخوام برم کلاسای برنامه نویسی یه مقدار واسه خودم یاد بگیرم که تو دانشگاه کم نیارم،
واسه همین میخوام بدونم اونجا چه زبانی تدریس میشه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
دریا جون ممنون از لطفت
من رشتم کامپیوتر نبوده ، الان میخوام نرم افزار علمی کاربردی بخونم.
مباحث عمومی کامپیوتر رو تا حد زیادی بلدم ولی اصلا چیزی از برنامه نویسی نمیدونم و از اونجایی که تدریس برنامه نویسی در دانشگاه علمی کاربردی از c یا ++c هست میخواستم بدونم برای یادگیری این زبان لازمه از قبل چیزی رو بدونیم؟
سارای عزیزم منم دیپلمم ریاضی فیزیک بود و جز اون 3واحد درسی که تو مدرسه بود اصلا بلد نبودم.ولی واقعا استاد ترم 1 بهمون یاد داد چهطور فکر کنیم برای تحلیل مساله.اکه بری که خیلی خوبه.میتونی همزمان با کلاسای Uni بری اکرم نری باید واقعا تمرینایی که میدرو خوب فکر کنی و خیلی تلاش کنی.موفق باشی عزیزم.
***** فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین *****
منظورم اینه که زبان c++ اگه بخام برم آموزشگاه بیرون یاد بگیرم از صفر صفر بهم یاد میدن یا نه باید حتما یه چیزایی بلد باشم؟
آخه جزوشو دیدم از همون اول یه جورایی بود.
من اموزشکاه نرفتم از استاد یاد کرفتم ولیکن شما هم می خوای اول برو دانشکاه اکه منطقشو یاد نکرفتی همزمان با درست کلاسم برو.مثلا من برا c++ اموزشکاه نرفتم ولی برا db اصلا نمی فهمیدم.برا همین جهاد دانشکاهی اسم نوشتم.خیلیم سخت نیست.از Q-basic خیلیی راحت تره
سارا جونم منم رشتم کامبیوتر نبوده ولی اکه عاشق این درس باشیا بدون استادم میتونی.(فلسفی شد.چشمک.)انشاالله موفق باشی اکرم بری مطمىن باش ضرر نخواهی کرد .در هر صورت تا جایی که بلد بودم تونستم بکم.موفق باشی سارای عزیزم
2706