عنوان

تیر 91 میای بغلم ایشالله.

| مشاهده متن کامل بحث + 1078777 بازدید | 24360 پست
سلام. خدا کنه منم بتونم بیام تولد. شوشوی گرامی که ماموریته این هفته. نمی دونم قسمت میشه یا نه؟

نوشین جون خیلی دردناک بود. دلم کباب شد واقعا! خدا بهشون صبر بده... خدا برای هیچ پدر و مادری نیاره... آمین..

اکرم جون. ترانه از اول روزی 2- 3 ساعت بیشتر نمی خوابید. خیلی شانس بیارم 3 ساعته. به شدت در مقابل خوابیدن مقاومت می کنه. یه روزایی که 1 ساعت و نیم تا 2 ساعت ظهر میخوابه میره تا شب. گاهی یه ساعتی هم عصر میخوابه گاهی. صبح هم از 7 بیداره دیگه. ولی شبا نهایتا تا 10 میخوابه. گاهی واقعا از کم خوابیش کلافه میشم...

آتنا پستت خیلی باحال بود. معلومه اگه مدیر باشه برنامه خیلی مفید تر پیش میره..

فاطمه خسته نباشی مادر. هماهنگی خیلی سخته خیلی...
زندگی بافتن یک قالی است - نه همان نقش و نگاری که خودت می‌خواهی - نقشه را اوست که تعیین کرده است - تو در این بین فقط می‌بافی - نقشه را خوب ببین - نکند آخر کار قالی زندگی‌ات را نخرند -

سلام.
آقا منم با مدیر موافقم و با سخنرانی! (آخه یکی نیست بگه تو سر پیازی یا ته پیاز که نظر میدی؟!!!)
اما ترس از بارداری ناخواسته زده است به جانم شرری!!!!!!!!!!
که به جان آمدم و شهره بازار شدم!
از الان که پیش خودم تصورش می کنم خیلی هیجان زده میشم. حتما" از اول تا آخرش فیلمبرداری کنین و در اسرع وقت فیلمشو به دست مامانا برسونین. (من از سیما فیلمشو میگیرم با اجازتون)
خوش بگذره.
بوی دود می آید! انگار عمرمان پای این دنیای مجازی می سوزد....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

میشولی جون بالاخره رفتی خونه خودت؟ مبارک باشه خانومی............
آرمیتا بانو صبحا معمولا" تا 9-9.5 می خوابه. ظهر حدودای 12 و 1 یکی دو ساعتی می خوابه. عصرم حدودای 6 و 7 یکی دو ساعت می خوابه. دیگه میره تا 12 شب.
بوی دود می آید! انگار عمرمان پای این دنیای مجازی می سوزد....
سلام بچه ها خوبین؟.....چه خبراااااااااااا؟ ما هم خوبیم خدارو شکر...................

مرسی از کسایی که تولد تایمازو تبریک گفتن............

فاطمه مامان سارا ممنون بابت زحمتاییی که میکشییییییی......دوست داریم..............

تولد تایماز منم 5 شنبه بود ......خداروشکر همه چیز خوب بود....

تایماز هم خیلی خوابش کم شده.........12 شب میخوابه.....8 تا 5/8 صبح بیدار میشه........نهایتا 2 ساعت توی روز حوالیه 12 میخوابه تا 1 یا 2..........................

دوستون دارررررررررررررررررررمممممممممممممممممم........
Lilypie Second Birthday tickers
سلامممممممممممم

تولد امیر علی نازززززززززززم مبارررررک باشه انشالله ، صد ساله بشی جیگر خاله
سارا جونم کجایی نمیایی اینجا ؟؟

بچه ها به احتمال زیاد سارا مامی امیر علی هم تفلد میاد

ووووااااای نگید من اصلااااا مدیریتم خوب نیس ، تازه اصلااااااا هم روی سخنرانی جلوی اون همه زن و مرد رو ندارم ، من کلا معاف

بیوگرافی:
ساناز ملقب به سانی ، متولد ٥/٣/٦٣ ، صادره از تهران ، سه تا خواهریم کلا ، شوشوم سعید متولد ٣٠/٨/٦٢ اونا هم سه تا برادرن کلا ، سال ٨٨ هم مزدوج شدیم البته سال ٧٩ با هم دوست شدیم ، با اولین اقدام باردار شدم ، فوق دیپلم نگارگری دارم شوشو لیسانس عمران ، آرایشگری هم یه چیزایی بلدم ، سه بار عمل شدم: پلیپ بینی ، لوزه ، سزارین . مهریم ١٣٦٣تا سکه اس . بچه دوم خانواده هستم شوشو هم همینطور ، اصلیتمون بروجردیه (لریم ) ، شوشو اینا آبادانی . شوشوم هنوز سربازی نرفته و نمیخواد هم بره دیسک کمر داره . وزن من ٨١ کیلو و شوشو ٨٩ کیلو (چاقالوییم )
آرنیکا ٣٦٢ روزه وزن ٧٥٠٠ قد ٧٥ -٧٦ بسیار شیطون و لاغر

وسلاممممممم

اوکی ؟؟؟؟؟

خخخخخخ
سلام

به نظر من بی خیال کیک شیم
به تعداد مامانها و چند تا دونه بیشتر از اون کیم خامه ای کوچولو مجلسی ها بگیریم ...
اونا که دورش طلق داره
هر مامانی هم یه دونه شمع میاره میزاره واسه نینیه خودش
هم اب نمیشه هم 40 کیلو نمیشه هم واسه عکس راحت تره ...
هر کس از هر جایه تهران هم میتونه بخره ...

این نظر منه البته

اخه واقعا هدف شیرین کردن کامه .
خانم ها و اقایون مسئول خداییش تا کی نمیتونم اسم کاربریمو عوض کنم .
پسرم وقته زنشه هنوز اسمکاربریم رادین کوچولو هه.
هر چی ایمیل هم میدیم که تاثثیری نداره .

اینطوری خوبه حالا؟؟
سلام

ههه سانی من کی گفتم اینجا اعتراف کن . خب همینا رو میزاشتی تو تولد می گفتی !!!!

شیرین هههه . راستی مبارکه که در پروژه ی از ننو گیری ماهان موفق شدی . ایشالا بفرستیش دانشگاه !

دوستان به هر حال باید چند نفری مراسم رو مدیریت کنن . یکی هم مخصوص معارفه باید باشه .

*****راستی اصلا هیچ مدل تنقلات یا پذیرایی نداره این هپی هوس ؟؟؟******

فاطمه مامی سارا جون اولا متشکر ثانیا خیلی هم خوبه مامانت رو میاری ثالثا رابعا خامسا ... لطفا کروکی بزار ... من غریبم !!!!!!!!!!!!!
ایها الناس من هیچ جای تهرانو بلت نیستم !!!!!!!!! تازه امیدم به مامانِ لیلی بود که گفته نمیاد !!!!!!!!

تازه دو تا چیز بگم تعجب کنید ، یکی اینکه ما هنوز به خواهر همسرجان، مقیم تهران ، میزبان محترمه خبر ندادیم قراره بریم !!! حالا بیاد و نباشه ! فک کن!
دوم هم اینکه بلیطی که واسه ی برگشتمون گرفتیم ویژه ی برادرانه ! منم بعنوان برادر دینی قراره همجوار چهار تا برادر دیگه برگردم شاهرود ! خدا کنه بسلامت برگردیم ! خخخخخخخ

آهان پپو ببین تو مستعد تولد اومدن هستی ! یکم فک کن ... تو می تونی ... بیــــــــــــــــــا دیجـــه
تو خود پیازی اصلا ... پیاز جون حتما ببین می تونی ردیف کنی بیایی ...بابا این بارو بی خیال برنامه ریزی شووووو لوفا

فاطمه مامانِ لیلی بانو ، خواهشمند است شوما هم تشریف بیارید تولد ، قول می دهیم ( دسته جمعی ) در جمع و جور کردن لیلی کمک حالت باشیم ! ههه . تو بیا
راستی خیلی باحال گفتی : "اون هپی هوس مگه میخواد کیک زرد تولید کنه کیلو 40 تومان!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! "
سعیده نکنه کم بیاری ...نورا گفته میاد دنبالت دیگه ...غمت چیه ؟؟؟؟ بیایی حتمنی ...

الهام جون تولد تایماز جونی هم مبارکه .... پساپس !

یکی ندونه انگاری خودم الان تو هپی هوس چادر زدم هِی به همه اصرار اصرار تو رو خدا بیای تولد !!!! خونه ی خودتونه
آنچه تو گنجش توهم می کنی *** از توهم گنج را گم می کنی
ماشاللههههههههههههههههه آتی خخخخ
به نظرم تو با این سر و زبونی که داری خودت مدیریت رو به عهده بگیر ننه جون

ولی من معارفه معافم . اصلا حس سخنرانی توی اون روزو ندارم حتی یه جمله ههههه
من بچه هاتونو نگه میدارم

آتی جیگر فاطمه جون همون یه ماه پیش گفت چه خوراکی هایی میدن اون روز ، ولی میدن

راستی هنوز کدوم نینی ها دندون درنیاوردن ؟؟؟؟
سانی ما شاگرد شماییم ، ننه های نی نی های تیردادی .... شما پیشکسوتی اینجا

اما برای معارفه لطفا پایــــــــــــــــــــــــــه باشید همگی .... تا مراسم مفید باشه ...

من خودم آخر استورس هستم . مدرسه بودیم می خواستم برم تخته رو پاک کنم (یادش بخیر ) دست و پام می لرزید .

ولی این مراسم همه دوست هستیم ...روزهای مادرانه مون رو با هم سر کردیم و خوب همدیگه رو می شناسیم ؛ حالا می خوام اون چیزایی که نوشتیم و اون چیزایی که بو خوندن بقیه تصور کردیم رو حضوری ببینیم و لمس کنیم ...
سانی پایه باش دیگه ...تو همیشه موج مثبت بودی خواهری ...تو بگی نه و خجالت می کشم یواش یواش بقیه هم همینو می گن ...نگو نه !
تازه من میگم بازم فکر کنید دیگه چیکار میشه کرد تا تولد تیردادی ها متفاوت و پربارتو بشه ...منظور مادی نیس اصلا و ابدا!

راستی از دینا هم خبری نیس میاد >؟؟؟

شیما چی کسی ازش خبر داره ؟ کم پیداست .....چه کوت و سور ! نه ببخشید چه سوت و کور شده اینجــــــا
آنچه تو گنجش توهم می کنی *** از توهم گنج را گم می کنی
شما سروری آتی جونم ، موج مثبت از تو بیشتر سراغ ندارم اینجا ، ما مخلصتم هستیم ، نیم یاعتم برات سخنرانی میکنیم ولی اگه سوتی موتی دادیم و آبروریزی شد دیگه دست خودت خخخخ
من میگم بین نینیهایی که چهار دست پا میکنن مسابقه بزاریم یه ربع ایی که به صف بشن و هر کدوم زود به خط پایان رسید جایزه بدیم ،ةکلی هم کر کر خندس به قنبلای گردشون ، مثلا یه اسباب بازی میزاریم سر خط پایان هر کدوم زودتر رسید برشداشت برای خودش
آرنیکا و ترانه و هیلدا اگه تولد باشن معافن چون راه میرن و اونایی که راه میرن الان حضور ذهن ندارم

خوبه ؟؟؟؟؟؟؟
2706