2733
2734
عنوان

تیر 91 میای بغلم ایشالله.

| مشاهده متن کامل بحث + 1078777 بازدید | 24360 پست
سلام مامانهای مهربونو ایشالا حال خودتون و نی نیهای گلتون خوب باشه. فرزان جون چطوری؟ رها جون خوردنی رو ببوسش. دوستان من هم پسرم 6 ماهو 20 روزش هستش و همیشه میام اینجا و از مطالب مفیدتون استفاده میکنم. ممنون از اطلاعاتتون که به اشتراک میذارین. من چند تا سوال داشتم: شما سوپ رو میکس میکنید یا له میکنید؟
کسی میدونه برای خشکی و قرمزی لپ بچه باید چی کار کرد؟
من فرنی رو با شیر خودم درست میکنم (آخر سر شیر و اضافه میکنم که نجوشه) خیلی شل میشه و قوام نداره. اگه شیر مادر بجوشه چی میشه؟
ممنون
سلام علیکم
جمیع مامانا خسته نباشید
نونا جون متنت خیلی باحال بود

اکی جون اگه فقط شبا کیپ میشه فقط به خاطر خشکی هواست
بخور سرد روشن کن تا هوای خونه مرطوب شه
امید هم هر وقت هوای خونه خشک باشه اینطوری میشه و وقتی بلندش می کنم یکم شیر میخوره بهتر میشه
تازه خودمم گاهی همینطوری میشم

دوستان عزیز اگه میبینید سوالاتون بی جواب می مونه به خاطره ابنه که خیلیا جواب رو نمی دونن وگرنه حتمی میگن

راستی اکرم جون در مورد قطره بینی هم به نظرم اگه سرما خوردگی نداره نریز چون دکی می گفت استفاده مداومش باعث میشه رو مغزش اثر بذاره
می گفت هون چند بار هم اثر کمی رو مغز داره ولی به چشم نمی یاد پس بهتره نریزی منتول هم بیشتر باعث خشکی بینی میشه اون واسه سرماخوردگیه

بهار جون من با قاشق له می کنم
قرمزی لپش شاید مال حساسیت به چیزی باشه
و اینکه دکتر گفت بجوشه اشکال نداره ولی دوستان اینجا میگن بهتره نجوشه منم تا حالا نجوشوندم
واسه قوامش هم خب کمتر شیر بریز

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عاطی نگرانم کردی حالا چیکار کنم آخه با اینکه شکمش دیر به دیر کار میکنه ولی سفت نیست
حالا نمی دونم آب سیب رو امتحان کنم یا کدو حلوایی رو یا خاک شیر که گفتی رو
دوستانی که موارد بالا رو تجویز کردید بی زحمت مقدارش رو هم بگید
عاطی جونم فدات شم این خاک شیر که گفتی دونه هاشم باید بخوره دیگه. چقده باید بدم چقد خاک شیر تو چقد آب
2731
واییییی هی دونه دونه یادم می افته
ههههههفرزان جون دورت بگردم منم اول فک کردم با منی بعد گفتم من که تاجایی که بتونم جواب می دم. خیلی هم تعریف نمی کنم بس که دوستان کشش دادن دوزاری منم افتاد که با کی هستی منم با شما موافقم هم در مورد حرف اولت هم در مورد کش ندادن هرچند این حرفای منم یه جور کش دادنه بازم پوزش می طلبم
بوس واسه رهای خوشگلم
سلام
خو فرزان جون من چکار کنم پست تو دقیقا بعد از پستی که من گذاشتمه تو هم اگه جای من بودی بی شک به خودت میگرفتی و ناراحت میشدی عیب نداره عوضش اینو فهمیدم زیادی از دخمل تنبلم نتعریفم!!!!!!!!!
سلام به همه
بامبو جون و نسیم جون تسلیت میگم بابت درگذشتگان .... خدا بیامرزه ...
نوبانی مرسی بابت دستور پوره هات منم اگه آناهید بخوره براش باید درست کنم ببینم چه جوریاس
واسه نی نی هایی که بینشون کیپ شده قطره کلرورسدیم بریزین و با پوار بینیشون رو تمیز کنین اگرم دیدین اذیت میشن مماخشون رو خیلی راحت با آب ولرم بشورین و مثل آدم بزرگا فین کنن من که آناهید رو اینکار رو کردم موقع شستن بینیش هم کلی شکلک در میاوردم که بذاره بشورم به نظرم خیلی بهتر از قطره و پوار جواب میداد
راستی اون قطره منتول رو بالش هم خوبه منم استفاده کردم
مامان رها یه چی نوشتی و همه رو بیچاره کردی ) حالا همه توهم دارن که منظورشون اون بوده .... نکنه من بودم )؟؟ راستی رئیست نیست حال میکنی اگه این تاسیساتی ها بذارن
الهه ناز تو که قضیه رو به شدت پلیسی کردی الان همه سر کارن برگردن عقب ببینن کی بوده .... آقا بیان بگین اینهمه مادرشیرده رو سردرگم نکنین اگه من بودم که مشکلی ندارم بگین من بودم ..... (حال کردین شجاعت رو)
حالا من باب متشنج کردن فضا این رو بگم که من اصلا پست ها رو نخوندم فقط اینو بگم از کارای آناهید که الان 30 تا کلمه رو قشنگ ادا میکنه .... کاملا راه میره و میتونه دوچرخه سواری کنه .. اسمش رو کلاس شنا هم نوشتم .... اها از این کارتهای صدآفرین هم براش خریدم 50 تا از کارت ها رو کاملا میشناسه و میتونه بخونه .... سنش هم 7 ماه و 2 روز وزن 12 کیلو قد هم 80 دیشب هم بهش پلوخورش دادم یه بشقاب خورد و خیلی خوشش اومد
پانوشت :آها اینم بگم که من این حرفا رو قبلا تو نت پد تایپ کردم صفحه به صفحه .... بعد اومدم دیدم گفتین بیخیال بشیم و کش ندیم و اینا ولی من چون پوستم کنده شد تا تایپ کنم زورم اومد پاک کنم ..... نزنین منوووووووووووو

پیشاپیش تولد الهه ناز و عاطی جون و آتنا جون همه بهمن ماهی ها مبارککککککککککککککککک
نوبان جون من درباره قلوه نشنیدم
بچه ها کسی به نی نی ماست داده؟؟؟ میشه بدیم یا نه؟؟
بهار جون من اوایل سوپ رو میکس میکردم ولی اناهید انگاری سوپ شلکی دوست نداشت الان له میکنم بهتر میخوره نمیدونم به خاطر این بود یا خودش کم کم عادت کرده بخوره ... البته خیلی هم خوب نمیخوره ولی بازم خدا رو شکر

خوب خیلی حرف زدم فعلا باییییییییییییییی

+-+-+-+-+-+ آناهید ایزد بانوی آب ها +-+-+-+-+-+
2738
سلام به همه ی مامان های مهلبون چه اونایی که در جوار خانواده شون هستن چه اونایی که ازشون دورن خسته نباشین وای که منم دلم لک زده واسه اینکه یه چند ساعتی مال خودم باشم
بچه ها به نظرتون این شب بیدار شدنای بچه هامون طبیعیه اخه رادین هنوزم مثل اولای تولدش شبی سه چهر بار پا میشه بعضی وقتا اصل اشیر هم نمیخوره اما دماغشو خیلی میماله دماغش میخواره دکتر قطره داده بریزم اما زیاد تاثیر نداشته
بچه ها بگین من چکار کنم با یه مادرشور که همش میگه بچه ام گشنه شه چرا بهش چیزی نمیدی حتی میبینه تازه غذا خورده ها بعضی وقتا دلم میخواد بزنم با پشت دست تو دهنش
واییییییییییییییییییییی ترسیدم چقدر خشن یکی نیست بگه بیچاره تو نزده اینطوری اگه بزنی که دیگه وا ویلا
اصلا به من چه من مامانموووووو میخوااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام
مهرناز جونم بیا بخلمممممم
منم مامانمو میخوااام

تو هم مثله منی پس
همین که فکر دعوا رو بکنی انگار یه عالمه دعوا کردی

* بر برگ برگ دفتــــر عمــــرم نوشتــــه ام .....
نابرده رنج، گــــنج به من داده است حسیــــن(ع) *
بهار جون
حالا که شما بعدش شیر خودتو میریزی
بهتره فرنی رو سفت تر درست کنی
یعنی بزار قشنگ غلیظ بشه طوری که با شیر خودت تا حدی که میخوای شلش کنی

* بر برگ برگ دفتــــر عمــــرم نوشتــــه ام .....
نابرده رنج، گــــنج به من داده است حسیــــن(ع) *
2706