2703
2553
عنوان

تیر 91 میای بغلم ایشالله.

| مشاهده متن کامل بحث + 1078766 بازدید | 24360 پست
سلوووووووووووووم من اومدم
مامانا و نینیها خوبین؟
نتونستم صفحات قبلو بخونم یه هفته کمپلت مهمون دارم پدرم در اومد با بچه کوچیک ادرینا سیستم خوابو خوراکش بهم خورده از بچه خواهر شوهرمم سرما خوردگی گرفته از بس تو دهن ادرینا رو ماچ کردو منم سرم به مهمون داری گرم بود از بس شعور دارن جلوی اونو نگرفتن
از وقتی خواهر شوهرم اومده اینجا خونه گرفته مادرشوهرم هر هفته میادو همش با هم خونه ما تلپن نمیگن این بچه کوجیک داره خیلی خستم
وقت نکردم نت بیام ادرینا هم دو روزه دست دستی میکنه خیلی بامزه دست میزنه
دوستون دالم بابایی.
سلام من هم امروز رادین رو بردم دکتر چکش کنه خداروشکر هیچ مشکلی نداشت و قدش 73 و وزنش 8کیلو و 300 گرم بود در مورد غذا هم دکتر تمام کارام رو تصدیق کرد و گفت خوبه فقط گفت شروع کن بهش تخم مرغ بده و اینکه تو سوپش ماش بریز گوش و چشم حلق و همه خوب بود خداروشکر اما یه چیز دیگه اینکه در مورد نرمی استخوان دکترش گفت که اصلا برای بچه های این سنی همچین چیزی رو نباید چک کرد و مهم نیست فعلا نمیدونم والله
رادین ما هم حسابی شیطون شده و از لحاظ حرکتی خیلی فرزه و تا بخوام پوشکش کنم هی غلط میزنه اینور و اونور و نمیشه کنترلش کنم عاشق اهنگ هی پرشین تونه و از هر جا که باشه بر میگرده سمت تلویزیون حتی اگه خودم هم یکی از اهنگ هارو بخونم اون برمیگرده طرف تلویزیون
حموم رو خیلی دوست داره و در کل عاشق اینه که ببرمش تو دستشویی و پاهاشو بشورم خیلی ذوق میکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام خوبید
من و آرشیدا سرما خوردگیمون خوب نشده تازه بدتر هم شده فقط خداروشکر تب دخملی قطع شد خدا نصیب هیچ مادری نکنه
انشا الله همتوون صحیح و سالم باشید دوستتون دارم :‏*‏
دختر نازنینم مرا هزار امید است و هر هزار تویی.....خدایا شکرت
سلام خوبید
من و آرشیدا سرما خوردگیمون خوب نشده تازه بدتر هم شده فقط خداروشکر تب دخملی قطع شد خدا نصیب هیچ مادری نکنه
انشا الله همتوون صحیح و سالم باشید دوستتون دارم :‏*‏
2456
تبسم جون وای نگو که من فقط دارم روزارو میشمارم بی صبرانه منتظر رسیدن عیدم....

سیمااااااااااااااااااااا قدر آقا رامین رو خیلی بدون ....البته شوشوی منم خوبه ولی در امر بچه داری نهههههههه ولی بهراد عاشق باباشه فک کنم چون همیشه باهاش شوخی بازی میکنه.........
اره سیما سبزی رو اخر بریز که خاصیتش از بین نره
کدو هم من ی روز کدو تنبل تو سوپش میریزم و ی روز کدو سبز...هر دوش خیلی خاصیت داره. اگه با اب هم بزاری بپزه و با شیر قاطی کنی بدی بخوره خیلی خوشمزه میشه

فرزان جون منم با شما خیلی موافقم آخه همه بچه ها واسه پدر مادرشون شیرینن و این نی نی هام که همه تقریبا هم سن و سالن و همه کاراشون مثل همه حالا یکی دیرتر یکی زودتر.....

میشول جون چه قهر باحالی دارین ههههههههههه.......منم همیشه با صدای شست خوردن بهراد بیدار میشم

نیلو جون خودتم کدو تنبل بخور واسه گلو درد و سرما خوردگی حرف نداره زود خوب میشی

ثریا جون ایشالله هرچه زودتر خوب بشین عزیزم....
بهرادم.... تو که میخندی گوشه های لبت به بهشت میرساند مرا....
درد دل نوزاد شش ماهه

آقای پدر! در کمال احترام خواهشمندم اینقدر لب و لوچه ی غیر پاستوریزه ، و سار و سیبیل سیخ سیخی آهار نشدتون را به سر و صورت حساس من نمالید !

خانوم مادر! جیغ زدن شما هنگام شناسایی اجسام داخل خانه توسط حس چشایی من، نه تنها کمکی به رشد فکری من نمی کنه، بلکه برای دبی شیر شما هم مضر است!!! لازم به ذکر است که سوسک هم یکی از اجسام داخل خانه محسوب می شود!

پدر محترم! هنگام دستچین کردن میوه، از دادن من به بغل اصغر آقای سبزی فروش خودداری نمایید. چشمهای تلسکوپی، گوشهای ماهواره ای و سیبیلهای دم الاغی اش مرا به یاد قرضهای شما می اندازد!

مخصوصاً وقتی که چشمهای خود را گشاد کرده، و با تکان دادن سر و لبهایش " بول بول بول بول" می کند! زهرمار، درد، مرض، کوفت! الهی کف شامپو تو چشت! شب بخوابی خواب بد ببینی! جیش کنی تو شلوارت!

مادر محترم! شصت پا وسیله ای است شخصی، که اختیارش رو دارم! لطفاً هرگاه سعی در خوردن شصت پای شما نمودم، گیر بدهید!

آقای پدر! هنگام دعوا با خانوم مادر، به جای پرت کردن قابلمه و ماهی تابه به روی زمین، از چینی های توی کابینت استفاده نمایید! اکشن بودن دعوا به همین چیزاست!

خانوم مادر! از مصرف هله هوله ی زیاد پرهیز نمایید! این عمل نه تنها برای سلامتی شما خوب نیست، بلکه موجب می شود که شیرتان بوی" بچه سوسک مرده" بدهد.

آقای پدر! کودکان توانایی کافی برای حفظ جیش خود ندارند و این توانایی هنگامی که شما شکم مرا "پووووووف" می کنید به حداقل می رسد! الان بگم که بعد شرمنده تون نشم!
2714
سلام خوبین؟؟؟
بعد از n روز وقت کردم بیام سر بزنم
دست و پا شکسته یه چیزایی خوندم ایشالله همه به سلامتی کامل رسیده باشن
امیر علی خیلی جدیدا تو خواب منو اذیت میکنه نمیدونم چیکارش کنم قبلا روز که نمیخوابید لااقل شب میذاشت 2 ساعت من بخوابم بعد برا شیر بیدار بشه الان حدود 10 روزه نه روز درست میخوابه نه شب
به نظرتون بخاطر غذا نیست؟؟؟
شما آخرین وعده غذای نی نی ها رو کی میدین؟؟؟چند ساعت بعد نی نی ها رومیخوابونید؟؟؟؟؟؟ چی میدین سوپ و پوره؟؟؟یا فرنی و سرلاک یا حریره؟؟؟؟
خواهشا کمکم کنید نمیدونم چشه هر یک ساعت با غر از خواب بیدار میشه دیگه کلافه شدم
خدایا بخاطر نعمت هایت شکر بخاطر سه تفنگ دارم.
همسرم،پسرم امیرعلی ودخترم مریم
سلامممممممم
انشالله همگی خوب و خوش باشین
نسیم جونم مرسی عزیزم قربونت برم
پدرشوهرم فوت شدن درگیر مراسم و...بودیم
منو حسام هم سرماخورده ... خیلی اذیتم کرد این چند روز
الان از بس جیغ زد خوابید منم اومدم یه سر بزنم اینجا
الهی بمیرم نفهمیدم این چند روز بچم چی خورد نخورد هیییییییی
سلام

آخی بامبو جون خدا رحمت کنه . پیر بودن ؟ مریض احوال ؟ خیلی سخته فوت نزدیکان خیلی مراقب همسرت باش

عزیزانم منو حلال کنید یه مادر شیرده امتحان بده ه امروز از صبح مشغوا آماده کردن درسم بودم و بعد رفتم پرینت گرفتم و ساعت 4 رفتم دانشگاه عسل رو هم بردم با خودم!! ساعت 7 اومدم و شام درست کردم برای مهمانهای ناخوانده بعد مراسم شیردهی و خوابوندن عسل و رسیدی به همسری و دوش فوری کوچک برای جلوگیری از کپک زدگی و ادا کردنه خواندن قرآن و شرکت در ختم . باز خدا رحم کرد مامان و بابام صبح تا ظهر رو اومدن عسل نگه داشتن و مامانم کلی کمکم کرد خدا خیریشون بده ان شا الله این پدر مادرارو.

واسه این می خوام حلالم کنید که یه 40 دقیقه بعد از روز 30 ام یعنی در روز 1 ام ختم جزء 7 رو تمام کردم . امیدوارم در مراحل بعدی جبران کنم . خیلی ناراحت شدم چیکار کنم من کل زندگیم دقیقه نودی و شب امتحانی بوده. امیدوارم منو ببخشید .

همین صفحه رو خوندم و فک کنم سه یا 4 صفحه ای نخونذم . به خدا میسپرمتون . همش امتحان دارم دعام کنید .
سلام مامان جونا ا ا ا ا
پرک جون واسه منم ختم قرآنم 35 دقیقش افتاد تو روز یکم , خودم کوتاهی کردم
پرک جون من خیلی از پستات خوشم میاد نمیدونم چرا ایشالله که همه امتحانات و ژوژمانات رو با موفقیت بدی :‏)‏
ایشا الله که همه بچه ها ی که امتحان دارن تو امتحاناشون موفق بشن
حالم بده برم بخوابم شب همتوون قشنگ و پر ستاره باشه :‏*‏
فرزان، از صبح ک پستتو خوندم ذهنم درگیره. طوری ک الانم ک ساعت نزدیک 2ه نتونستم بخابم... من اول پستمم گفته بودم، ی هفته حدودا طول کشید تا همه پستا رو خوندم. تو این فاصله هم همسرم شدیدا مریض شده بود هم مینا سرما خورده بود اونم دوبار. همسرم چندروز تو خونه افتاده بود و نمیتونس بره سرکار. مینا هم خوب نشده هنوز. اینا رو میگم ک اینطور تصور نشه ک من خیلی سرخوشم یا اینکه مشکلی نیست... کلا دوس نداشتم بیام اینجا و با گفتن اینچیزا بقیه رو هم ناراحت کنم. البته من اولین بار بود ک کارای مینا رو مینوشتم . فک کنم یکم زیادی ذوق زده بودم...کلا هر کا جدیدی ک مینا میکنه دوس دارم زودی بیام اینجا بگم.. اون روزی ک اومدم نوشتم اینا رو دیگه پستای قبلو از یادم رفته بود.. برا فاطمه مامان رها منم ناراحت بودم و همش ب فکرش بودم امما دیگه یادم رفته بود بنویسم براش ( امیدورام از دستم دلخور نباشه)....

من از سه ماهگی مینا رو تو اتاق خودش میخابونم. بخاطر خروپف های همسرم! اتاق مینا چسبیده ب اتاق خودمونه و با صداش بیدار میشم. یعنی تا حالا ک بیدار شدم:) از اولشم چون نشسته شیرش میدادم هیچوقت پیش خودم نخابوندمش. تو گهواره و با فاصله از تختمون میخابید.الان ی مبل چسبوندم ب تختش برا شیر دادن.

برم، بیدار شد دخترم...بووووووس برا همگی

2706