2737
2734
عنوان

تیر 91 میای بغلم ایشالله.

| مشاهده متن کامل بحث + 1078777 بازدید | 24360 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

به نظر منم قهر اینطوری خوب نیست. منم قهر میکنم زیاد اما خب ما موقع قهر حرف میزنیم با هم غذا میخوریم. زندگی روال عادیشو داره فقط از قربون صدقه و کارت بازی خبری نیست اگر نه حتی تو بغل هم میخوابیم اما خب قهریم دیگه....

من هویج رو اوایل میپختم بعد که بخار پز کردم دیدم بهتر له میشه الان هویج و نخود فرنگی و سیب زمینی رو بخار پز میکنم بعد میکس کرده اندکی کره اضافه کرده و روانه حلق بانو میکنیم.

چقدر خوبه که آناهید اینقدر زوذ میخوابه... لیلی زودش دیکه شده 11

راستی لیلی کلا روابطش با پدرش بهتره. لیلی عاشق شوخی های خشنه. بزنی در باسنش پرتش کنی هوا کارایی که من

نمیکنم و باباش با جون و دل میکنه. هر وقت باباش رو میبینه میگه ب به بعد یه جیغ میزنه یعنی بیا بازی.

یه وقتایی نیم ساعت با هم جیغ میزنن و ادای همو در میارن.

باباش میگه از تو حساب میبره و از نظرش این خیلی خوبه که بچه از مادرش حساب ببره. احساس میکنم اینو میگه منو خر کنه...
2728
وای فاطمه
چه اصطلاحاتی از خودت در وکنی!!!!
خیلی حال کردم با این کلفت شدگی پوست احساسات مادرانت!!!

اس دادم جواب ندادی
......
آرزو جونم
امید تو این یه هفته اذیت نمیشه؟؟؟ بعد وقت پیپی زور نمیزنه؟؟؟؟
وقتی غذا میخورن باید هر روز یا یه درمیون پی پی کنن!!!!!
........
اکرم جون خدا رو شکر که همسریت کمکت میکنه
همسر منم کمک میکنه اما نمیدونم چرا نمیتونم بهش اعتماد کنم
یه وقتایی ییهو بیدار میشم میبینم بچه رو گذاشته تو تاب برقیش و خودشم داره درس میخونه . بچمم داره نق میزنه!!!
یه ییهو یه خوراکی میده دستش و فکر میکنه هیچیش نمیشه
به منم میگه تو الکی حساسی!
......
نورا چطوریایی!؟؟؟؟ کجایی دختر؟؟؟؟

* بر برگ برگ دفتــــر عمــــرم نوشتــــه ام .....
نابرده رنج، گــــنج به من داده است حسیــــن(ع) *
سلام به مامان های گل و مهربون
بچه ها من هم با یبوست نیکی در گیرم. شما ها چه چیزهایی میدین به بچه ها البته اگه یبوست دارن؟. من به نیکی لاکتولوز میدم البته نه زیاد دکترش گفته روزی دو تا قاشق مربا خوری ولی من یک رو درمیون میدم ه اوایل همون اندازه که دکتر گفته بود میدادم بعد که بهتر شد کمش کردم تا بدنش بهش وابسته نشه. انجیز خشک رو هم تک تکه میکنم میگذارم تو آب جوش یک روز بمونه بعد که حالت ژلاتینی پیدا کرد چند تا قاشق بهش میدم انگار خیلی موثره. تو سوپش هم کره و کدو و یک دونه آلو بخارا میاندازم. برای همین یبوستش بهش سرلاک برنجی ندادم. اما باز هم یا روزی یکباره یا یک روز درمیون و کمی سفت
من برگشتم. ترانه هم پوره هویج دوست نداشت اصلاااااااااا. حالا میکس شو بهش بدم بخوره. کدوی بخار پز رو خیییییلی دوست داره و خیلی خوب میخوره. می بینم خوب میخوره دیگه کره هم نمی زنم بهش. زرده تخم مرغ اولا خوب میخورد ولی الان نه. فقط دوست داره دست کنه توی قاشق و بماله به سر و صورتش و چند روزه یه قاشق هم دست خودش میدم...

مرسی میشولی . ترانه هم عاااااااااشق بازی های خشنه. اولا همش به باباش می گفتم نکن این کارا رو. ولی دیدم هر چی خشن تر باشه بیشتر می خنده و رابطه ش با باباش خییییییلی خوب شده. فقط وقتی اعصاب نداره بغل همه گریه می کنه و فقط من و میخواد. اینم از شانس ماست دیگه...

مرسی آرزو جون از جوابت.

سمیرا جون وقتی میرسی خونه بعد از شیر یه میان وعده مثلا پوره بهش بده و ساعت 8 شب هم شام. البته ترانه هم 11 میخوابه یا دیرتر من وقت زیاد دارم .

مامانایی که آی هویج میدین-ببخشید- پی پی شون نارنجی میشه؟

آلو نفخ داره ها مهتاب جون مواظب باش دل درد نگیره.

نورا جون خوبی خواهر؟ پندار گلم خوبه؟

سعیده جون مبارکه تولدت..
زندگی بافتن یک قالی است - نه همان نقش و نگاری که خودت می‌خواهی - نقشه را اوست که تعیین کرده است - تو در این بین فقط می‌بافی - نقشه را خوب ببین - نکند آخر کار قالی زندگی‌ات را نخرند -
راستی من یه شعری برای حسین ساختم

براش میخونم و زیر گلوشو با مماخم قلقلک میدم
غش میکنه

یه بیتش اینه، مخصوص بی دندونا
" عمرمی.... جونمی..... پسر بی دندونمی.....!"

بدویید که وقت کمه ها!!!

* بر برگ برگ دفتــــر عمــــرم نوشتــــه ام .....
نابرده رنج، گــــنج به من داده است حسیــــن(ع) *
2738
مامان ترانه جون من پوره هویج که می دم تو پی پیش پوره هویج هست !! هاها
مهتاب جون فکر کنم می تونی الان بدی یعنی من که پندار این سنی بود زرده قد یه نخود داده بودم
یه چیزی اونایی که نی نی هاشون خودشون می خوابن دقیقا چه جوریه؟ من که باید پندار رو بذارم رو پا از این سر به اون سر تکون بدم!!

مرسی نیلو جون ... آخه مساله اینه که نمیخوره دیگه همش می می میخواد خیلی هنر کنم سوپ بهش بدم دیگه عمرا پوره و یا سیب و اینا یا زرده رو نمیخوره اگه بخوره یکی از اینا رو میخوره اینه که میگه وقت کم میارم

+-+-+-+-+-+ آناهید ایزد بانوی آب ها +-+-+-+-+-+
مرسی شمیم جان. نیکی هم خودش نمیخوابه . هستی از وقتی کوچیک بود تا همین الان هم خودش میخوابه اصلا برای خواب من رو اذیت نکرد. اما نیکی یک مدت رو پا میخوابید دیدم داره بد جور عادت میکنه. حالا شب ها میارمش کنار خودم بهش می می میدم تا خوابش ببره. البته من شیرم خیلی کمه و در حد پستونک ارزش داره هههه. اما دیگه رو پا نگذاشتمش.
راستی یک چیز دیگه هم بگم اونم اینکه این سی دی های بی بی انیشتن خیلی به من کمک میکنه برای زمان هایی که کار دارم و نیکی غر غر میکنه. براش میگذارم و خیلی دوست داره. مخصوصا world animal , baby noahرو خیلی دوست داره. دکتر هم میگفت اشکال نداره بچه ها از این سن تلویزیون ببینن اما باید نور بالای سرشون تنظیم باشه یعنی تو جای تاریک تلویزیون نبینن
بچه ها نمیگین شماها پوره ها چ جوری میدرستین؟

چرااااااااا هیچ کس منو نمیبیننههههههههههههههههههه همیشه سوالام بی جواب می مونهههههههههههه

دخملی منم عاشق بازی های خشنه هم خودم اینطوری باهاش بازی میکنم هم باباش هم پدرجونش

عاطی جون همسری من خودش حساسه این کارا رو نمیکنه ...
اگه بگم بهتر از من از سایدا مراقبت میکنه و بازی میکنه دروغ نگفتم .
2706