2726
عنوان

تیر 91 میای بغلم ایشالله.

| مشاهده متن کامل بحث + 1078777 بازدید | 24360 پست
تسلیت اتی جون جووووووووووونم

بهار جون مهربوووووووونم خیلی دلم برات تنگ شده ولی اونور راحتر بیدم خخخخ
ممنونم گلم که به فکرمی منم خیلی تو فکرتم
۱۷ ماهگیه خانم طلات و موهات مباررررررررررررررررک

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مامان نیک جون ممنون از راهنماییت.چند دقیقه پیش چنان شکمش کار کرد که مجبور شدیم با شوشو ببریم توی حموم بشوریمش‎:(‎بیچاره بچم‎:(‎
امیرحسینم؛به تو سوگند،به رازگل سرخ و به پروانه که درعشق فنا میگردد،زندگی زیباست،وآنچه زیباست تویی،توکه آغازمنو و لحظه ی پایان منی
2728
اوووووووه ماشالا به اشتهای ایلیا .... بهش نمی اومد ناقلا.... وزنشم که خیلی خوبه.... میبینی که بچه های بزرگتر از ایلیا وزنشون کمتره
دیگه مردم حرف نزنن میمیرن.... والا
ایشالا که مادرشوشوت بیاد ور دلت.... الهی امین.....خخخخخخخخخخ

بابا بهار ترکوندی دختر.... مبارکه خانوم طلا.... واجب شد قرار بزاریما....خوشحال شدم مسکلت حل شده دوستم
سوگنننننننند خوبی؟؟؟ ما هم خوبیم ممنون از احوال پرسیت.... هیچکی مثه مهدیار نمیتونه اخم کنه..... جاااااان
این زن داداشمم خبری ازش نیستا.....
مانا جون ارادتمندیم .... بوس واسه پریا

امروز پسرم برای اولین بار سیبیلاشو زد و رسما مرد شد
تحفه خان ظهری دید که باباش داره اصلاح میکنه منتظر موند تا باباش بره بعد من رفتم نماز بخونم یادم رفت در wc رو قفل کنم
اقازاده هم رفت و تیغ و برداشت و اولین اصلاح خودشو انجام داد
یهو برگشتم دیدم خونی واستاده داره به تیغ نگاه میکنه.... انقد جیغ زدم.... بچم کپ کرده بود.. جالبه دردشم نمیومد مثکه خیلی سور به تیغ نگاه میکرد
اما خوب زودی خوب شد و اصلا هیچکی نفهمید..
یه لحظه نمیشه ازش چشم بردارم..... بچه شیطونم دردسرایی داره هااااا
سلام
صبح همه بخیر
من این شیرین کاری های بچه های شما رو واسه شوشو تعریف میکنم میگه اینا چندسالشونه:)))) باورش نمیشه همسنه ماهان باشن
بهار خانوم رنگ موهات مبارک من از عید آرایشگاه نرفتم فکرررررر کن
عاطی جون مرسی عزیزم باعثه زحمت ایشالله میبینمت ازت میگیرم یه روزی یه جایی
نونا یعنی اونوقت اون داداشه مجردشم میخواد بیاد پیشه شما؟؟؟؟؟
نونا جان اسم من شیرینه اسم مامانه نیک شقایق
نینا دلم واسه امیر حسین کباب شد طفلک
وای میلی خانوم چه کاره وحشتناکی کرده چقده شیطونو زرنگه

ماهان از ۱۱شب میخوابه تا ۸صبح تو روزم اکثرا یک ساعت خیلی بتروکونه ۲ساعت ظهر میخوابه هفتاد درصده روزم داره غر میزنه بچم من بیشتر مشکلم با اینه که وقتی میخواد بخوابه بعضی وقتا میره تو حالت خوابو بیداری نمیتونه بخوابه فقط گریه میکنه فقط خیلی اذیت میشه تا خوابش ببره اینقده که خستس خالم میگه اگه تا دوسالگیش خوب نشه ببرش دکتر اشرفی
کلا هم خیییلی سخت میخوابه مثلا دیشب از وقتی خوابش گرفت که باهم تو اتاق بودیم یک ساعت دقیق طول کشید تا بخوابه یعنی هی چشاش بستس شیر میخوره باز روشو انور میکنه چشاشو باز میکنه باز میاد شیر میخوره تا یک ساعت منم این وسط استرس که دوباره اونطوری نشه:((((
سلام صبح بخیررر
آخ ساینا امیرحسینم جگر آدمو خون میکنه تا میخوابه.شبا هم معمولا ۲گاهی هم دیرتر میخوابه.صبحم زود ۷یا۸یا۸.۵ پا میشه.
امیرحسینم؛به تو سوگند،به رازگل سرخ و به پروانه که درعشق فنا میگردد،زندگی زیباست،وآنچه زیباست تویی،توکه آغازمنو و لحظه ی پایان منی
بینشم تا صبح ۳،۴ دفعه پا میشه.مثلا دیشب ۲خوابید صبح یک ربع به ۶پاشد.درطول روزم در بهترین حالت ۳ساعت میخوابه.
مبارکه هانیه جون که مشکلش حل شده هوراااااااااااااااااااااااااااااااا

مبارکه ادی خانم دندون های مرواردیدش

نونا جونم نگران نباش وقتی گفته نمیاد پیشتون حتما نمیاد دیگه............ ایشالله که جدا نشن شما هم از نگرانی دربیایی

آیشین هم صبا 6.5-7نهایتا7.5 بیداره تا ساعت 1یا 2 بعد می خوابه تا 2ساعت نهاینا دوباره بیدار میشه تا ساعت 8.5-9 نهایتا 9.5 می خوابه تا صبح ولی این بین 3بار شیر می خوره اول شیر خودم بعد که پدرمو درآورد و باز گریه کرد 60سی سی شیر خشک 1سی سی بیشتر باشه دیگه نمی خوره....

صبحونه و میان وعده رو معمولا تخم مرغ آبپز یا تلیت با آب قلم می خوره ..نهار سوپ یا برنج یا آش...عصرانه موز با بادام و گردو پسته...شام هم یکی از موارد نهار که تو نهار نخورده بود
ولی وزنش جدیدا 9شده هنوز نمی دونم کم و زیاد شده باشه یا نه
سلام مامانا مهربون خوبین نی نی های خشگلتون خوبن؟
خیلی دلم براتون تنگ شده ..
ببخشید ما چند وقته نمیرسم بیام
این هفته هم حسام وحشتناک سرما خورده بود همش آویزونم بود الیته الان همش آب مماخش آویزونه هر چی هم شربت و آمپول انگار نه انگار......میترسم ببرمش حمام طفلی رو بدتر نشه خونمون خیلی سرده
چند روزه وقتی رو زانو میشینه موقع بلند شدن یه صدایی میده چیکار کنم کاریش نباشه ):
نه تینا.موهام بلند بودن خیلی درد داشت تا از اون سوراخای کلاه آوورد بیرون.کلی ریزش داشت
رضاجان عمریست که گوشه نشین محبتم ... این گوشه را به وسعت دنیا نمیدهم یا امام الرئوف ...
2706